Koszyk

DI Attack Plus 5L

03-7516886
243,45 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Preparat na bazie rozpuszczalnika do usuwania uporczywych zabrudzeń z olejów mineralnych / syntetycznych, śladów z opon wózków widłowych i smoły. Sprawdza się również przy usuwaniu tłuszczu i zabrudzeń pochodzenia organicznego w miejscach przygotowywania żywności i spożywania posiłków.

Kanister 5 L

Ilość

Opis

Skuteczny preparat na bazie rozpuszczalnika, przeznaczony do usuwania uporczywych zabrudzeń z olejów mineralnych / syntetycznych, śladów z opon wózków widłowych i smoły. Posiada doskonałe właściwości odtłuszczające. Jest odpowiedni do czyszczenia otoczenia zakładów przemysłowych (parkingi, drogi dojazdowe, itp.) Formuła preparatu pozwala również na skuteczne usuwanie tłuszczu i zabrudzeń pochodzenia organicznego w miejscach przygotowywania żywności i spożywania posiłków.

Cechy

 • Alkaliczny preparat na bazie rozpuszczalnika;
 • Doskonała skuteczność;
 • Średnio pieniący, o szybkim działaniu;
 • Może być stosowany na powierzchniach pionowych;
 • Szybko i skutecznie usuwa oleje mineralne, warstwy starych olejów, a także większość zabrudzeń pochodzenia syntetycznego;
 • Ułatwia kolejne czyszczenie;
 • Odpowiedni do użycia w automatach szorujących;
 • Do stosowania z użyciem mopów, maszyn jednotarczowych, także do mycia ręcznego.
Właściwości
 • pH (roztwór 1%) 10,9
Sposób użycia
 • Minimalne / lekkie zabrudzenia: 250 ml na 10 l roztworu (2,5% / 1:40)
  Szczególnie silne zabrudzenia: zwiększyć dozowanie do 10%, pozostawić do zadziałania.
  W postaci nierozcieńczonej: stosować do usuwania smoły, bitumenu i śladów z opon.
  Automat szorujący: maksymalnie 2,5%
 • Mycie ręczne: Przygotować w wiadrze roztwór o odpowiednim stężeniu, nanieść na mytą powierzchnię przy pomocy mopa i usunąć zanieczyszczony roztwór..
 • Mycie maszynowe: Przygotować w zbiorniku szorowarki lub maszyny jednotarczowej roztwór o odpowiednim stężeniu, nanieść go na mytą powierzchnię. Pozostawić na krótki czas do zadziałania, wyszorować, a następnie usunąć zanieczyszczony roztwór. Do usuwania uporczywych zabrudzeń zastosować metodę pośrednią: wyszorować podłogę bez użycia odsysania na mokro, pozostawić roztwór do zadziałania na powierzchni na 5-10 minut, następnie wyszorować ponownie podłogę i zebrać
  brudny roztwór. Podłogę całkowicie spłukać czysta wodą.
 • UWAGA: Nie stosować produktu na powierzchniach wrażliwych na rozpuszczalniki lub alkalia. Przed pierwszym stosowaniem przeprowadzić test na małej powierzchni w niewidocznym miejscu.
03-7516886

Opis

Nazwa
DI ATTACK PLUS 5L
Indeks
03-7516886
Opakowanie:
Kanister 5L
Obszar zastosowania
Preparat do usuwania uporczywych zabrudzeń z olejów mineralnych/syntetycznych, śladów z opon wózków widłowych i smoły.

Zobacz także

Diversey Jontec Luna 5L

341,80 zł

Diversey Jontec Luna to powłoka polimerowa o dużej twardości i jedwabistym połysku, nie wymagająca częstej pielęgnacji. Może być stosowany do większości typów podłóg wodoodpornych.

Kanister 5L

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Kiehl Veroclean 10L

423,75 zł

Środek do gruntownego i szybkiego mycia o dużej sile czyszczenia (striper) powierzchni typu: linoleum, guma , PCV, poliolefiny, kamień naturalny i sztuczny.

Kanister 10L

Kiehl Copex 10L

337,53 zł

Płyn do mycia gruntownego ogólnego zastosowania, polecany szczególnie do elastycznych wykładzin podłogowych wrażliwych na działanie zasad.

Kanister 10L

Kiehl Copex 1L

41,45 zł

Płyn do mycia gruntownego ogólnego zastosowania, polecany szczególnie do elastycznych wykładzin podłogowych wrażliwych na działanie zasad.

Butelka 1L

Diversey Jontec Omnistrip 5L

170,95 zł

Preparat do gruntownego mycia i zdzierania podłóg metodą natryskową. Preparat szybko i skutecznie usuwa powłoki polerskie i gruntownie myje podłogę. Umyte podłogi bardzo szybko wysychają.

Kanister 5L

Diversey Jontec Forward 5L

176,35 zł

Skuteczny, alkaliczny preparat myjący przeznaczony do stosowania w automatach szorujących. Preparat Jontec Forward jest niskopieniącym środkiem, skutecznym w usuwaniu uporczywych zabrudzeń ze wszystkich wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg. Polecany jako zdzieracz do usuwania powłoki Diversey Jontec Extra.

Opakowanie 5 L

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny