Blancus Bateryjny Automat Myjący.

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy nagrodzeni kolejnym odznaczeniem Firma Godna Zaufania

nagroda
nagroda2
PERFECT PLUS - FIRMA GODNA ZAUFANIA 2014-2019
firma godna zaufnia
Certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA przyznawany jest przedsiębiorstwom cechującym się nienaganną opinią wśród klientów i kontrahentów. Proces certyfikacji polega na niewykryciu negatywnych opinii w internecie na temat danego podmiotu w oprogramowaniu Wskaźnika Opinii przy zastosowaniu danych Fraz Wrażliwych.
Za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów.

CENTRUM BADANIA OPINII KLIENTÓW.

firma godna zaufania
firma godna zaufania certyfikat

PERFECT PLUS LAUREATEM ORŁÓW HURTOWNICTWA 2019
orły hurtownictwa

Organizator konkursu firma ImaGO! Polska wyróżnił naszą firmą nagrodą ORŁY HURTOWNICTWA 2019. Idea projektu powstała aby z przeciętnych firm na rynku wyróżnić te najlepsze. Logo Orłów ma kojarzyć się jednoznacznie z jakością oraz z zadowoleniem klientów. Uzyskaliśmy ocenę 8.5 , a co za tym idzie zostaliśmy laureatem Orłów Hurtownictwa wyprzedzając równocześnie ponad 138.5 tysięcy innych firm w Polsce. Dołączyliśmy do grona liderów branży wyznaczających kierunek, stawiających na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji.

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE.

nagroda
nagroda2
Jesteśmy polską firmą, która od 15 lat prężnie działa w branży chemii profesjonalnej. Naszym dużym atutem jest zdobyta wiedza i bogate doświadczenie w zakresie stosowania profesjonalnych środków czystości oraz utrzymania czystości. Pozwala nam to pomagać naszym klientom, podpowiadać rozwiązania usprawniające ich prace i oferować sprawdzone produkty o wysokiej jakości, dostosowane do stale rosnących rynkowych wymagań. Z roku na rok odnotowujemy ciągły wzrost sprzedaży. Fakt ten pozwala nam na rozwój, na wdrażanie najnowszej technologii, sprzętów, maszyn, na poszerzanie stanów magazynowych, na stałe dokształcanie pracowników, którzy są naszą prawdziwą miarą sukcesu. Podczas wieloletniej współpracy z naszymi Klientami przekonaliśmy się, że fundamentem do budowania trwałej więzi jest fachowe doradztwo, serwis technologiczny i indywidualna, skrojona na miarę Klienta oferta produktowo-usługowa. Dzięki tym zasadom nasza oferta wyróżnia się spośród konkurencji, za co jesteśmy stale doceniani przez szerokie grono zadowolonych Kontrahentów na terenie całego kraju.

Szanowni Państwo zapraszamy do współpracy!
Beata i Tomasz Biesak
Product added to compare.