Koszyk

LAUREAT KONKURSU Targi Clean Expo 2023

Nakładki Flex Scrub zdobyły główną nagrodę podczas ogólnopolskich targów branży czystości Clean Expo 2023 w kategorii “Innowacyjne rozwiązanie”. Więcej na temat Flex Scrub możesz znaleźć tutaj

Firma o długoletniej tradycji w branży chemii profesjonalnej zapewnia swoim klientom produkty najwyższej jakości do utrzymania czystości. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam dostarczać rozwiązania, które ułatwiają pracę naszych klientów. Z każdym rokiem odnotowujemy wzrost sprzedaży, co pozwala nam na nieustanny rozwój i wprowadzanie nowoczesnych technologii. Uważamy, że fachowe doradztwo, indywidualne podejście do każdego klienta i profesjonalny serwis technologiczny to klucz do budowania długotrwałych relacji z naszymi klientami. Nasza oferta jest wyjątkowa i doceniana przez wielu zadowolonych klientów w całym kraju.


Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy nagrodzeni kolejnym odznaczeniem Firma Godna Zaufania

nagroda
nagroda2
PERFECT PLUS - FIRMA GODNA ZAUFANIA 2014-2019
firma godna zaufnia
Certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA przyznawany jest przedsiębiorstwom cechującym się nienaganną opinią wśród klientów i kontrahentów. Proces certyfikacji polega na niewykryciu negatywnych opinii w internecie na temat danego podmiotu w oprogramowaniu Wskaźnika Opinii przy zastosowaniu danych Fraz Wrażliwych.
Za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów.

CENTRUM BADANIA OPINII KLIENTÓW.

firma godna zaufania
firma godna zaufania certyfikat

PERFECT PLUS LAUREATEM ORŁÓW HURTOWNICTWA 2019
orły hurtownictwa

Organizator konkursu firma ImaGO! Polska wyróżnił naszą firmą nagrodą ORŁY HURTOWNICTWA 2019. Idea projektu powstała aby z przeciętnych firm na rynku wyróżnić te najlepsze. Logo Orłów ma kojarzyć się jednoznacznie z jakością oraz z zadowoleniem klientów. Uzyskaliśmy ocenę 8.5 , a co za tym idzie zostaliśmy laureatem Orłów Hurtownictwa wyprzedzając równocześnie ponad 138.5 tysięcy innych firm w Polsce. Dołączyliśmy do grona liderów branży wyznaczających kierunek, stawiających na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji.

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE.

nagroda
nagroda2

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny