• Nowy

Opis

Sani Clonet jest preparatem do usuwania osadów kamienia wapiennego i innych zanieczyszczeń z muszli toaletowych i pisuarów. Dzięki wysokiej lepkości i specjalnej kompozycji związków kwasowych i powierzchniowo czynnych preparat doskonale przylega do mytych, pochyłych/pionowych powierzchni, szybko i skutecznie usuwając zanieczyszczenia (zwłaszcza osady kamienne).

Produkt można stosować na powierzchniach wykonanych z porcelany i glazury. Nie należy go stosować w przypadku powierzchni wrażliwych na działanie kwasów np.: marmur, powierzchnie cementowe, emalia. Natychmiast usunąć jakąkolwiek kroplę albo zachlapanie z powierzchni i spłukać ją wodą. Nie mieszać preparatu z innymi preparatami, zwłaszcza alkalicznymi, zawierającymi aktywny chlor.

Cechy

  • szybko i skutecznie usuwa osady kamienia wapiennego;
  • doskonale przylega do pochyłych/pionowych powierzchni, przez co wydłuża się czas reakcji z zanieczyszczeniami i zwiększa efektywność mycia;
  • bezpieczny dla nieuszkodzonych powierzchni sanitarnych wykonanych z porcelany i glazury;
  • produkt na bazie kwasów;

Właściwości

  • pH (koncentrat): ok. 0,7

Sposób użycia

  • Produkt gotowy do użycia, nie należy go rozcieńczać. W celu wyeliminowania niekorzystnego wpływu produktu na czyszczoną powierzchnię, wykonać test na niewielkiej powierzchni, w mało widocznym miejscu.
  • Zastosowanie:
  1. Spłukać wodą muszlę/pisuar, nanieść preparat na myte powierzchnie (szczególnie pod i wokół obrzeży muszli/pisuaru), pozostawić preparat na 5 - 10 minut do zadziałania, wyszorować powierzchnie przy pomocy szczotki i spłukać wodą.
  2. W przypadku wyjątkowo silnych zanieczyszczeń wydłużyć czas działania preparatu do 1 - 2 godzin.
03-G11714

Opis

Nazwa
Diversey Sani Clonet 750ML
Indeks
03-G11714
Opakowanie:
Butelka 750 ml
Obszar zastosowania
Gruntowne mycie toalet

Pliki do pobrania

Sani Clonet

Opis produktu

Pliki do pobrania (294.72k)

Sani Clonet

Karta charakterystyki

Pliki do pobrania (388k)

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.