• Nowy

Opis

Good Sense Breakdown zawiera kultury bakterii i środki powierzchniowo czynne a jego świeży zapach został opracowany w oparciu o technologię neutralizacji zapachu. Połączenie właściwości czyszczących oraz opatentowanej technologii O.N.T., pozwala na natychmiastową kontrolę zapachów a działanie kultur bakterii niszczy pozostałości organiczne, które bardzo częstą są przyczyną nieprzyjemnych zapachów. Usunięcie materii organicznej uniemożliwia ponowne pojawienie się przykrego zapachu.

Dzięki stosowaniu Good Sense Breakdown zapobiega się powstawaniu niechcianych zapachów. Skład preparatu pozwala usunąć plamy i niechciane zapachy z wykładzin dywanowych jak również z pisuarów, muszli toaletowych, śmietników, odpływów podłogowych i płytek ceramicznych.

Good Sense Breakdown skutecznie eliminuje nieprzyjemny zapach, wydzielając jednocześnie podczas stosowania przyjemny i świeży aromat. Jego zapach utrzymuje się jeszcze na długo po zastosowaniu.

Zaleca się stosowanie Good Sense Breakdown w celu eliminowania wszystkich organicznych zapachów oraz w celu usuwania plam z wykładzin dywanowych. Ponadto służy do odświeżania pomieszczeń sanitarnych, odpływów kanalizacyjnych, odstojników tłuszczu i innych powierzchni.

Cechy

  • formuła dwutorowego działania;
  • szerokie spektrum zastosowania;
  • długotrwały, przyjemny zapach z technologią O.N.T.

Właściwości

  • ph (koncentrat): 9,5-10,5
  • ph (roztwór 1%): 7,5-8,5

Sposób użycia

  • Preparat jest gotowy do użycia, nie wymaga rozcieńczania.
  • Eliminacja niechcianych zapachów i usuwanie plam z wykładzin dywanowych: Przed zastosowaniem należy koniecznie przeprowadzić test trwałości kolorów powierzchni. Postępować zgodnie z procedurą usuwania plam. Good Sense Breakdown nanieść na zabrudzoną powierzchnię, pozostawić na 20 minut a następnie przemyć i osuszyć. Szczególnie uporczywe plamy należy przykryć białą, wilgotną ściereczką nasączoną Good Sense Breakdown, pozostawić na noc, następnie przemyć i osuszyć.

  • Ogólne odświeżanie: Stosować preparat w rozcieńczeniu 1:33.

  • Odświeżanie toalet: Rozcieńczyć w stosunku 1:20. Nanieść na powierzchnię pisuarów, muszli toaletowych, podłóg i miejsc w pobliżu koszy na śmieci. Miejsce na odpady/ odpływy kanalizacyjne: Preparat jest gotowy do użycia, nie wymaga rozcieńczania. Wlewać 150 ml preparatu Good Sense Breakdown do odpływu 2 razy w tygodniu w czasie gdy nie wykorzystuje się odpływów. Wlewać preparat do studzienki umieszczonej najdalej od osadnika tłuszczu.

  • Ogólne czyszczenie wykładzin dywanowych: Rozcieńczyć preparat w stosunku 1:64. W miejscach silnie zabrudzonych stosować rozcieńczony w stosunku 1:10 w butelce ze spryskiwaczem. Natrysnąć preparat (rozcieńczony w stosunku 1:10) na plamy a następnie przeprowadzić czyszczenie ekstrakcyjne wykładziny roztworem rozcieńczonym w stosunku 1:64.

03-7516770

Opis

Nazwa
GOOD SENSE BREAKDOWN 5L - Neutralizator nieprzyjemnego zapachu
Indeks
7516770
Opakowanie:
Kanister 5 L

Pliki do pobrania

GOOD SENSE BREAKDOWN

Opis produktu

Pliki do pobrania (440.74k)

GOOD SENSE BREAKDOWN

Karta charakterystyki

Pliki do pobrania (388.62k)

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.