Koszyk

Kiehl Sanikal Eco 1L

02- J 40 33 01
24,09 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Higiena w sanitariatach. Wolny od kwasów i chloru środek czyszczący, używany we wszystkich pomieszczeniach sanitarnych.

Butelka 1L

Ilość

Opis

Środek do czyszczenia wszystkich pomieszczeń sanitarnych. Rozpuszcza zbierające się codziennie pozostałości wapienne, po mydle potasowym oraz zabrudzenia olejowe i tłuszczowe. Sanikal jest polecany do czyszczenia armatur przez ich producentów.

Produkt polecany jest do mycia wanien kąpielowych i prysznicowych, umywalek, brodzików, armatury, muszli WC, ścianek działowych z ramami, fliz itd., a także wyrobów z emalii, ceramiki, aluminium, mosiądzu, chromu, stali szlachetnej, tworzywa sztucznego i powierzchni lakierowanych.

Nie używać na powierzchniach zawierających wapń takich jak np.: marmur.

Cechy

 • Wolny od kwasów i chloru środek czyszczący.
 • Sanikal zabezpiecza myte powierzchnie przed wodą i brudem.
 • Ma intensywny, świeży zapach.
 • Może być stosowany bez zastrzeżeń do wszystkich przedmiotów w obszarze sanitarnym.
 • Produkt jest tolerowany przez wiele środków dezynfekcyjnych- potwierdzenie na żądanie.
 • Związki powierzchniowo- czynne zawarte w produkcie są biodegradalne w powyżej 90%.

WŁAŚCIWOŚCI

 • pH koncentratu = ok. 9
 • pH 1 % w wodzie = ok. 7

Sposób użycia

 • Zużycie na m2
  Mycie bieżące: 5 ml
  Mycie na mokro: 0,6 ml
  Czyszczenie pianą: 5-10 ml
 • Mycie bieżące na mokro: 200 ml na 8 L zimnej wody.
 • Mycie powierzchni: Stosować nie rozcieńczony lub dozować 100 ml na 4 L zimnej wody. Powierzchnię spryskać Sanikalem lub jego roztworem, czyścić mokrą gąbką lub ściereczką, na zakończenie spłukać czystą wodą. Muszlę WC szorować szczotką.
 • Czyszczenie pianą: Nie rozcieńczonym Sanikalem napełnić zbiornik, w zależności od osadów wapiennych nastawić dyszę na 1:5 lub 1:10. Powierzchnie pokryć pianą, po ok. 10 min. spłukać czystą wodą.
02- J 40 33 01

Opis

Nazwa
Kiehl Sanikal Eco 1L
Indeks
02- J 40 33 01
Opakowanie:
Butelka 1L
Obszar zastosowania
Wolny od kwasu i chloru środek czyszczący do zastosowania na wszystkich powierzchniach sanitarnych.

Zobacz także

Kiehl Santex 1L

27,41 zł

Intensywnie działający płyn do mycia sanitariatów na bazie kwasu. Usuwa pozostałości wapienne, kamień kotłowy, kamień moczowy i resztki mydła. Posiada świeży zapach.

Opakowanie 1L

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Sani Calc preparat do usuwania kamienia...

143,35 zł

 Sani Calc to preparat do usuwania osadów kamienia wapiennego z kwasoodpornych powierzchni. Dzięki specjalnej kompozycji kwasu fosforowego, związków powierzchniowo czynnych oraz inhibitorów korozji, produkt szybko i skutecznie usuwa osady kamienne 

i nie jest agresywny chemicznie w stosunku do odkamienia nych powierzchni. Przeznaczony jest do odkamieniania wszelkich kwasoodpornych powierzchni łazienkowych, np.: podłogi, ściany i inne.

pH 2 

Cif Pro Formula Washroom 5L - skoncentrowany...

71,55 zł

Preparat skutecznie usuwający kamień, brud i resztki mydła z wodoodpornych powierzchni w toaletach. Pozostawia lśniące powierzchnie i świeży zapach. Przeznaczony jest do mycia wszelkich powierzchni łazienkowych tj. wanny, umywalni, prysznice, urządzenia sanitarne wykonane z chromu, ze stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych i ceramiki (nie stosować np. na marmurze).

Kiehl Duocit Eco 10L

152,99 zł

Płyn do mycia sanitariatów o długotrwałym pomarańczowym zapachu. Do szybkiego i higienicznego usuwania zanieczyszczeń wapiennych i pozostałości po kosmetykach w całym obszarze mokrym. 

Kanister 10L

Domestos Pro Formula Citrus Fresh 5L - preparat...

43,31 zł

Domestos Professional Citrus Fresh jest zagęszczonym płynem do mycia i dezynfekcji urządzeń i powierzchni w pomieszczeniach sanitarnych oraz do mycia i dezynfekcji powierzchni w szpitalach i innych placówkach służby zdrowia. Produkt polecany jest również do wybielania tkanin białych. Dzięki zagęszczonej konsystencji, preparat dłużej przywiera do czyszczonej
powierzchni. Domestos Professional Citrus Fresh jest skuteczny przeciwko bakteriom, wirusom i grzybom.


 opakowanie 5L                         Ph-13 

Domestos Pro Formula Toilet Cleaner & Descaler...

15,38 zł

Domestos Professional Toilet Cleaner & Descaler to produkt do czyszczenia muszli klozetowych na bazie kwasu. Dzięki przylegającej formule szybko usuwa kamień wapienny i pozostawia przyjemny zapach. Należy stosować go codziennie lub w celu głębokiego czyszczenia pozostawić go na dłużej, aby mógł bardziej efektywnie usunąć kamień.

Bezpieczny dla porcelany i glazury. Zawiera opatentowaną technologię neutralizacji nieprzyjemnych zapachów O.N.T. – cząsteczki zostają zniszczone, a nieprzyjemne zapachy skutecznie wyeliminowane.

Cif Pro Formula Washroom 750ml - preparat do...

24,17 zł

Preparat do codziennego mycia i odkamieniania powierzchni łazienkowych tj. wanny, umywalni, prysznice, urządzenia sanitarne wykonane z chromu, ze stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych i ceramiki (nie stosować np. na marmurze).. Pozostawia lśniące powierzchnie i świeży zapach. Preparat linii Business Solutions firmy Diversey.

Butelka 750 ml

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny