Koszyk

Kiehl Oxycal 1L

02-J403001
28,11 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Środek o właściwościach wybielających w całym obszarze sanitarnym.

Opakowanie 1L

Ilość

Opis
Innowacyjna mieszanina kwasów w połączeniu ze składnikami rozszczepiającymi tlen umożliwia szybkie czyszczenie o działaniu wybielającym w całym mokrym obszarze sanitarnym. Produkt doskonale nadaje się do obszarów o wysokiej frekwencji np. lotniska, dworce itp.
Produkt przeznaczony jest do kwaso- i wodoodpornych powierzchni oraz przedmiotów takich jak: ceramiczne flizy ścienne i podłogowe, muszle WC i pisuary z ceramiki, porcelany i stali szlachetnej w obszarze sanitarnym oraz w innych obszarach, gdzie istnieje potrzeba przyjaznego dla materiału usuwania osadów wapiennych z równoczesnym działaniem wybielającym i poprawą jakości powietrza.
Uwaga! Produkt nie nadaje się do przedmiotów i powierzchni z poliamidu, emaliowanych wanien i umywalek oraz powierzchni zawierających wapń (np. marmur).
Cechy
  • Utleniające działanie tlenu neutralizuje nieprzyjemne zapachy i poprawia jakość powietrza w sanitariatach na zasadzie efektu świeżości.
  • Uwalniany przez produkt Oxycal tlen wybiela przy regularnym użyciu ciemne plamy i przebarwienia. 
Właściwości
  • pH (koncentratu): ok. 1,5
  • pH (roztworu roboczego): ok.7
Sposób użycia
  • Przed pierwszym użyciem należy sprawdzić w niewidocznym miejscu odporność materiału na działanie produktu.
  • Mycie powierzchni: Nierozcieńczony produkt nanieść na mokrą ściereczkę lub nieostrą gąbkę, czyścić powierzchnię, spłukać lub zmyć wodą. W przypadku muszli WC nierozcieńczonym środkiem spryskać muszlę pod krawędzią, szorować szczotką do WC, po krótkim czasie działania spłukać wodą. lub 1 -2 szpryce na 4-8 L zimnej wody. Roztwór roboczy nanieść na powierzchnię, myć przy pomocy gąbki, ściereczki lub mopa, na zakończenie spłukać lub zmyć czystą wodą. WC umyć przy pomocy szczotki.
  • Mycie gruntowne/ usuwanie wapnia: Nierozcieńczony produkt lub w rozcieńczeniu 1:5 rozprowadzić na powierzchni. Powierzchnię wyczyścić a następnie zmyć wodą.
  • Zużycie na m2 przy myciu powierzchni: 1 - 5 ml
02-J403001

Opis

Nazwa
Kiehl Oxycal 1L.
Indeks
02-J403001
Skala pH
1,5
Opakowanie:
Butelka 1L
Waga
1 kg
Obszar zastosowania
Płyn do mycia sanitariatów z efektem świeżości na bazie aktywnego tlenu o działaniu wybielającym w całym mokrym obszarze sanitarnym

Pliki do pobrania

Zobacz także

Kiehl Santex 1L

27,41 zł

Intensywnie działający płyn do mycia sanitariatów na bazie kwasu. Usuwa pozostałości wapienne, kamień kotłowy, kamień moczowy i resztki mydła. Posiada świeży zapach.

Opakowanie 1L

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Kiehl Santex 1L

27,41 zł

Intensywnie działający płyn do mycia sanitariatów na bazie kwasu. Usuwa pozostałości wapienne, kamień kotłowy, kamień moczowy i resztki mydła. Posiada świeży zapach.

Opakowanie 1L

Domestos Pro Formula Grout Cleaner 750ml - żel...

27,47 zł

Domestos Grout Cleaner to produkt w postaci żelu, przeznaczony do usuwania pleśni z fug i innych powierzchni. Formuła preparatu oparta na chlorze, skutecznie usuwa uporczywe zabrudzenia pleśniowe, jednocześnie eliminując bakterie.

Domestos Grout Cleaner dzięki żelowej konsystencji, skutecznie przylega do pionowych powierzchni.

Domestos Pro Formula Toilet Gel Ocean 1L

18,05 zł

Domestos Pro Formula Toilet Gel to skuteczny środek do czyszczenia muszli klozetowych, który czyści i usuwa 100% kamienia. Jego żelowa konsystencja umożliwia przyleganie do boków muszli klozetowej, działając nawet poniżej linii wody. Pozostawia toaletę czystą i wolną od kamienia o orzeźwiającym zapachu oceanu.

Kiehl Avenis Foam 5L

92,95 zł

Aktywnie czyszczący pianowy płyn do mycia sanitariatów w roztworze gotowym do użycia na bazie kombinacji ekologicznych kwasów wyznaczających nowoczesne trendy. Produkt usuwa pozostałości wapienne, kamień moczowy i resztki mydła.

Kanister 5 L

Cif Pro Formula Cream 2L- mleczko do...

38,03 zł

Cif Professional Cream z linii produktów Pro Formula to uniwersalny produkt, który skutecznie wyczyści silne zabrudzenia z różnych powierzchni, m.in. umywalek, WC, prysznica. Pozostawia je gładkie i lśniące. Ze względu na wysoką skuteczność może być z powodzeniem stosowany do oczyszczania miejsc użytku publicznego – hoteli, restauracji, przedszkoli, domów opieki. 

opakowanie 2L 

Cif Pro Formula Washroom 5L - skoncentrowany...

71,55 zł

Preparat skutecznie usuwający kamień, brud i resztki mydła z wodoodpornych powierzchni w toaletach. Pozostawia lśniące powierzchnie i świeży zapach. Przeznaczony jest do mycia wszelkich powierzchni łazienkowych tj. wanny, umywalni, prysznice, urządzenia sanitarne wykonane z chromu, ze stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych i ceramiki (nie stosować np. na marmurze).

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny