• Nowy

Opis

Intensywnie działający płyn do mycia sanitariatów na bazie kwasu. Resztki produktu pozostałe po zakończeniu mycia należy dokładnie spłukać. Powierzchnie wrażliwe na działanie kwasów takie jak: chromowany i niechromowany mosiądz, emalia, przedmioty z tworzywa sztucznego wrażliwe na działanie kwasu, aluminium eloksalowane oraz powierzchnie z kamienia naturalnego i sztucznego wrażliwe na działanie kwasu mogą ulec uszkodzeniu pod wpływem produktu. Należy przestrzegać zaleceń dotyczących mycia i pielęgnacji w obszarze sanitarnym podanych przez producenta.

Produkt polecany jest do kwaso- i wodoodpornych powierzchni oraz przedmiotów w obszarze sanitarnym takich jak: ceramiczne flizy ścienne i podłogowe, umywalki, muszle WC, pisuary ceramiczne, porcelanowe i ze stali szlachetnej.

Cechy

  • Usuwa pozostałości wapienne, kamień kotłowy, kamień moczowy i resztki mydła.
  • Posiada świeży zapach. 

Właściwości

  • pH (koncentratu): ok. 1
  • pH (roztworu roboczego): ok. 2

Sposób użycia

  • Przed pierwszym użyciem należy sprawdzić w niewidocznym miejscu odporność materiału na działanie środka.
  • Mycie powierzchni / mycie:

Nierozcieńczony produkt nanieść na mokrą ściereczkę lub nieostrą gąbkę. Wyczyszczoną powierzchnię spłukać lub zmyć wodą. W przypadku muszli WC nierozcieńczonym środkiem spryskać muszlę pod krawędzią szorować szczotką do WC, po krótkim czasie działania spłukać wodą.

lub

1-2 szpryce na 4-8 L zimnej wody. Roztwór roboczy nanieść na powierzchnię, myć przy pomocy gąbki, ściereczki lub mopa, na zakończenie spłukać lub zmyć czystą wodą. WC umyć przy pomocy szczotki.

  • Zużycie na m2: Mycie powierzchni / mycie: 1-5 ml
02-J 40 10 01

Opis

Nazwa
Kiehl Santex 1L
Indeks
02-J 40 10 01
Opakowanie:
Butelka 1L
Obszar zastosowania
Intensywnie działający płyn do mycia sanitariatów na bazie kwasu. Usuwa pozostałości wapienne, kamień kotłowy, kamień moczowy i resztki mydła. Posiada świeży zapach. Wymaga spłukania.

Pliki do pobrania

Kiehl Santex

Opis produktu

Pliki do pobrania (187.16k)

Kiehl Santex

Karta charakterystyki

Pliki do pobrania (341.1k)

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.