Koszyk

Perfect Eco S 601 środek do mycia sanitariatów 5 L

01-PER/ECO/601/5
46,55 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Kwasowy antybakteryjny środek do mycia sanitariatów.

Kanister 5 L

Ilość

OPIS

Perfect Eco S 601 to kwasowy antybakteryjny środek do mycia sanitariatów skutecznie usuwający kamień wodny, osady mydła, rdzę, brud i inne zanieczyszczenia z powierzchni i urządzeń w sanitariatach. Nie uszkadza powierzchni zmywalnych np. chromowanych i niklowanych.

Zastosowanie: do codziennej pielęgnacji pomieszczeń sanitarnych, basenów kąpielowych itp. Do usuwania osadów z mydła, kamienia , nacieków z rdzy, plam tłuszczu z powierzchni płaskich, posadzek, umywalek, pisuarów, sedesów, zlewów i armatury.

CECHY

  • skutecznie usuwający kamień wodny, osady mydła, rdzę, brud itp.
  • Nie uszkadza powierzchni zmywalnych np. chromowanych i niklowanych;
  • Pozostawia w czyszczonych pomieszczeniach przyjemny jaśminowy zapach;

WŁAŚCIWOŚCI

  • Kolor: różowy
  • Wartość pH: 1,0 – 2-,0

SPOSÓB UŻYCIA

  • Dozowanie: 100 ml na 10 l wody, 
  • Rozpylić na zmywaną powierzchnię roztwór preparatu czyszczącego, przeszorować, wytrzeć do sucha lub spłukać wodą.
  • W celu usunięcia nagromadzonych osadów mineralnych należy użyć koncentratu.

01-PER/ECO/601/5

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Domestos Pro Formula Pine Fresh 2L - preparat...

20,08 zł

Domestos Professional Pine Fresh jest zagęszczonym płynem do mycia i dezynfekcji urządzeń i powierzchni w pomieszczeniach sanitarnych oraz do mycia i dezynfekcji powierzchni w szpitalach i innych placówkach służby zdrowia. Produkt polecany jest również do wybielania tkanin białych. Dzięki zagęszczonej konsystencji, preparat dłużej przywiera do czyszczonej powierzchni. Domestos Professional Pine Fresh jest skuteczny przeciwko bakteriom, wirusom i grzybom.

Kiehl Santex 1L

27,41 zł

Intensywnie działający płyn do mycia sanitariatów na bazie kwasu. Usuwa pozostałości wapienne, kamień kotłowy, kamień moczowy i resztki mydła. Posiada świeży zapach.

Opakowanie 1L

Cif Pro Formula Cream 2L- mleczko do...

38,03 zł

Cif Professional Cream z linii produktów Pro Formula to uniwersalny produkt, który skutecznie wyczyści silne zabrudzenia z różnych powierzchni, m.in. umywalek, WC, prysznica. Pozostawia je gładkie i lśniące. Ze względu na wysoką skuteczność może być z powodzeniem stosowany do oczyszczania miejsc użytku publicznego – hoteli, restauracji, przedszkoli, domów opieki. 

opakowanie 2L 

Domestos Pro Formula Citrus Fresh 5L - preparat...

43,31 zł

Domestos Professional Citrus Fresh jest zagęszczonym płynem do mycia i dezynfekcji urządzeń i powierzchni w pomieszczeniach sanitarnych oraz do mycia i dezynfekcji powierzchni w szpitalach i innych placówkach służby zdrowia. Produkt polecany jest również do wybielania tkanin białych. Dzięki zagęszczonej konsystencji, preparat dłużej przywiera do czyszczonej
powierzchni. Domestos Professional Citrus Fresh jest skuteczny przeciwko bakteriom, wirusom i grzybom.


 opakowanie 5L                         Ph-13 

Domestos Pro Formula Urinal Blocks 3kg -...

187,21 zł

Domestos Professional Urinal Blocks jest preparatem w postaci kostek , gotowym do użycia, przeznaczonym do utrzymania czystości pisuarów. Produkt, dzięki temu, że dostarczany jest w postaci kostek, jest łatwy i szybki do zastosowania. Nie wymaga wcześniejszego przygotowania do użycia.

Opakowanie 150 szt.

Sani Calc preparat do usuwania kamienia...

38,00 zł

 Sani Calc to preparat do usuwania osadów kamienia wapiennego z kwasoodpornych powierzchni. Dzięki specjalnej kompozycji kwasu fosforowego, związków powierzchniowo czynnych oraz inhibitorów korozji, produkt szybko i skutecznie usuwa osady kamienne 

i nie jest agresywny chemicznie w stosunku do odkamienia nych powierzchni. Przeznaczony jest do odkamieniania wszelkich kwasoodpornych powierzchni łazienkowych, np.: podłogi, ściany i inne.

pH 2 

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny