• Nowy

Opis

Elifilm 5 jest skoncentrowanym, wysokoalkalicznym produktem przeznaczonym do mycia niezabezpieczonych, wodoodpornych podłóg oraz czyszczenia wózków i koszy zakupowych. Jest to preparat dedykowany do szerokiego zakresu aplikacji, takich jak: codzienne mycie podłóg, doczyszczanie podłóg odpornych na działanie alkaliów, mycie pianowe powierzchni pionowych, mycie ciśnieniowe oraz mycie środków transportu.

Cechy

  • unikalna kompozycja związków powierzchniowo czynnych i składników alkalicznych;
  • charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami emulgującymi; skutecznie usuwa zabrudzenia tłuszczowe;

Właściwości

  • pH (koncentrat): > 12

Sposób użycia

  • Automaty szorujące: czyszczenie codzienne - stężenie od 1 do 2,5%; czyszczenie gruntowne - stężenie od 3 do 5%. Dozowanie Wiaderko (mopowanie): stosować w stężeniu od 1 do 3%. W przypadku silniejszych zabrudzeń zwiększyć dozowanie do 5%.
  • Produkt Elilm 5 to preparat pieniący. W przypadku stosowania produktu w automatach szorujących lub szorowarkach jednotarczowych, zaleca się użycie preparatu TASKI Tapi Defoam - preparatu o właściwościach antypieniących, dostępnego w ofercie Diversey. Preparatu nie stosować na podłogach wrażliwych na działanie alkaliów lub wody. Przed użyciem produktu, przeprowadzić test na małej powierzchni, w niewidocznym miejscu. Bezzwłocznie usunąć wszelkie zachlapania produktem Elilm 5 z powierzchni wrażliwych na alkalia za pomocą wilgotnej ściereczki.
  • Mycie maszynowe: Zadozować preparat do zbiornika uprzednio napełnionego wodą, nanieść roztwór na czyszczoną podłogę, pozostawić do przereagowania (nie dopuścić do wyschnięcia roztworu) czyścić, następnie usunąć zabrudzony roztwór.
  • Wiaderko (mopowanie): W celu przygotowania roztworu o odpowiednim stężeniu, zadozować preparat do wiaderka uprzednio wypełnionego wodą. Przygotowany preparat nanieść równomiernie na mytą powierzchnię, pozostawić do przereagowania (nie dopuścić do wyschnięcia roztworu), myć, usunąć zabrudzony roztwór. 
03-101101130

Opis

Nazwa
Diversey Elifilm 5
Indeks
101101130
Opakowanie:
Kanister 20 L
Obszar zastosowania
Mycie niezabezpieczonych podłóg wodoodpornych oraz czyszczenie wózków i koszy zakupowych

Pliki do pobrania

Diversey Elifilm 5

Opis produktu

Pliki do pobrania (649.68k)

Diversey Elifilm 5

Karta charakterystyki

Pliki do pobrania (261.73k)

Zobacz także

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.