Koszyk

Diversey Elifilm 5 20L

03-101101130
582,40 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Alkaliczny preparat do mycia niezabezpieczonych podłóg wodoodpornych oraz czyszczenia wózków i koszy zakupowych.

Kanister 20L

Ilość

Opis

Elifilm 5 jest skoncentrowanym, wysokoalkalicznym produktem przeznaczonym do mycia niezabezpieczonych, wodoodpornych podłóg oraz czyszczenia wózków i koszy zakupowych. Jest to preparat dedykowany do szerokiego zakresu aplikacji, takich jak: codzienne mycie podłóg, doczyszczanie podłóg odpornych na działanie alkaliów, mycie pianowe powierzchni pionowych, mycie ciśnieniowe oraz mycie środków transportu.

Cechy

  • unikalna kompozycja związków powierzchniowo czynnych i składników alkalicznych;
  • charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami emulgującymi; skutecznie usuwa zabrudzenia tłuszczowe;

Właściwości

  • pH (koncentrat): > 12

Sposób użycia

  • Automaty szorujące: czyszczenie codzienne - stężenie od 1 do 2,5%; czyszczenie gruntowne - stężenie od 3 do 5%. Dozowanie Wiaderko (mopowanie): stosować w stężeniu od 1 do 3%. W przypadku silniejszych zabrudzeń zwiększyć dozowanie do 5%.
  • Produkt Elilm 5 to preparat pieniący. W przypadku stosowania produktu w automatach szorujących lub szorowarkach jednotarczowych, zaleca się użycie preparatu TASKI Tapi Defoam - preparatu o właściwościach antypieniących, dostępnego w ofercie Diversey. Preparatu nie stosować na podłogach wrażliwych na działanie alkaliów lub wody. Przed użyciem produktu, przeprowadzić test na małej powierzchni, w niewidocznym miejscu. Bezzwłocznie usunąć wszelkie zachlapania produktem Elilm 5 z powierzchni wrażliwych na alkalia za pomocą wilgotnej ściereczki.
  • Mycie maszynowe: Zadozować preparat do zbiornika uprzednio napełnionego wodą, nanieść roztwór na czyszczoną podłogę, pozostawić do przereagowania (nie dopuścić do wyschnięcia roztworu) czyścić, następnie usunąć zabrudzony roztwór.
  • Wiaderko (mopowanie): W celu przygotowania roztworu o odpowiednim stężeniu, zadozować preparat do wiaderka uprzednio wypełnionego wodą. Przygotowany preparat nanieść równomiernie na mytą powierzchnię, pozostawić do przereagowania (nie dopuścić do wyschnięcia roztworu), myć, usunąć zabrudzony roztwór. 
03-101101130

Opis

Nazwa
Diversey Elifilm 5
Indeks
101101130
Opakowanie:
Kanister 20 L
Obszar zastosowania
Mycie niezabezpieczonych podłóg wodoodpornych oraz czyszczenie wózków i koszy zakupowych

Zobacz także

Kiehl Veroclean 10L

423,75 zł

Środek do gruntownego i szybkiego mycia o dużej sile czyszczenia (striper) powierzchni typu: linoleum, guma , PCV, poliolefiny, kamień naturalny i sztuczny.

Kanister 10L

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Diversey Jontec Jonclean 800 20L

356,70 zł

Alkaliczny preparat o właściwościach odtłuszczających, polecany do usuwania bardzo ciężkich zabrudzeń oraz doczyszczania okresowego. Jest przeznaczony do wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg.

Kanister 20L

Diversey Jontec Jonclean 800 5L

96,75 zł

Alkaliczny preparat o właściwościach odtłuszczających, polecany do usuwania bardzo ciężkich zabrudzeń oraz doczyszczania okresowego. Jest przeznaczony do wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg.

Kanister 5L

Kiehl Extra Fit 750 ml

58,46 zł

Płyn do usuwania resztek farby i kleju w butelce ze spryskiwaczem.

Intensywnie czyści, usuwa resztki farb, taśm klejących, etykietek oraz  kleju z powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników. Produkt rozpuszcza spontanicznie nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia.  

Butelka 750 ml

Kiehl Hodrupa A 10L.

313,80 zł

Płyn do mycia maszyn i w automatach wysokociśnieniowych, chroni przed korozją. Usuwa zabrudzenia po olejach mineralnych i spalinach oraz sadzy po pożarach.

Kanister 10L

Kiehl Dopomat Secur 10L.

220,67 zł

Płyn do mycia automatem z pielęgnującymi komponentami antypoślizgowymi. Pozostawia matowo-błyszczący film ochronny. Nie tworzy smug. Polecany do obiektów sportowych.

Kanister 10L

DI Attack Plus 5L

243,45 zł

Preparat na bazie rozpuszczalnika do usuwania uporczywych zabrudzeń z olejów mineralnych / syntetycznych, śladów z opon wózków widłowych i smoły. Sprawdza się również przy usuwaniu tłuszczu i zabrudzeń pochodzenia organicznego w miejscach przygotowywania żywności i spożywania posiłków.

Kanister 5 L

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny