Koszyk

Kiehl Extra Fit 750 ml

02- J 05 08 47
58,46 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Płyn do usuwania resztek farby i kleju w butelce ze spryskiwaczem.

Intensywnie czyści, usuwa resztki farb, taśm klejących, etykietek oraz  kleju z powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników. Produkt rozpuszcza spontanicznie nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia.  

Butelka 750 ml

Ilość

Opis

Intensywnie czyszczący płyn w butelce ze spryskiwaczem do usuwania resztek farb, taśm klejących, etykietek i  kleju z powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników. Produkt rozpuszcza spontanicznie nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia.

Cechy

  • Przeznaczony do usuwania resztek farb i kleju ze wszyskich powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników z tworzywa sztucznego lub pokrytych tworzywem sztucznym  oraz ze stali szlachetnej, aluminium, aluminium eloksolowanego itp.
  • Uwaga! Lakiery (na bazie wodnej) i powłoki wrażliwe na działanie rozpuszczalników zostaną rozpuszczone.

Właściwości

  • pH (koncentratu)= ok.11

Sposób użycia

  • Przed pierwszym użyciem należy spawdzić w niewidocznym miejscu wytrzymałość materiału na działanie produktu!
  • Czyszczenie powierzchni - resztki farby lub kleju spryskać produktem, chwilę odczekać, zebrać ścierką.

02- J 05 08 47

Opis

Nazwa
Kiehl Extra Fit 750 ml
Indeks
02- J 05 08 47
Opakowanie:
750 ml
Obszar zastosowania
Intensywnie czyści, usuwa resztki farb, taśm klejących, etykietek oraz kleju z powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników. Produkt rozpuszcza spontanicznie nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia.

Zobacz także

Kiehl Tablefit 750ml

49,10 zł

Środek na bazie rozpuszczalników do usuwania śladów po atramencie, flamastrze, ołówku, a także do mycia tworzyw sztucznych.

Opakowanie 750 ml

Kiehl Tablefit 5L.

225,23 zł

Intensywnie myjący płyn o dużej sile czyszczenia do mycia metodą spray. Bezproblemowo rozpuszcza trudne do usunięcia zabrudzenia z powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników

Kanister 5L

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Kiehl Hodrupa A 10L.

313,80 zł

Płyn do mycia maszyn i w automatach wysokociśnieniowych, chroni przed korozją. Usuwa zabrudzenia po olejach mineralnych i spalinach oraz sadzy po pożarach.

Kanister 10L

Kiehl Dopomat Secur 10L.

220,67 zł

Płyn do mycia automatem z pielęgnującymi komponentami antypoślizgowymi. Pozostawia matowo-błyszczący film ochronny. Nie tworzy smug. Polecany do obiektów sportowych.

Kanister 10L

Diversey Jontec Jonclean 800 5L

96,75 zł

Alkaliczny preparat o właściwościach odtłuszczających, polecany do usuwania bardzo ciężkich zabrudzeń oraz doczyszczania okresowego. Jest przeznaczony do wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg.

Kanister 5L

DI Attack Plus 5L

243,45 zł

Preparat na bazie rozpuszczalnika do usuwania uporczywych zabrudzeń z olejów mineralnych / syntetycznych, śladów z opon wózków widłowych i smoły. Sprawdza się również przy usuwaniu tłuszczu i zabrudzeń pochodzenia organicznego w miejscach przygotowywania żywności i spożywania posiłków.

Kanister 5 L

Diversey Jontec Jonclean 800 20L

356,70 zł

Alkaliczny preparat o właściwościach odtłuszczających, polecany do usuwania bardzo ciężkich zabrudzeń oraz doczyszczania okresowego. Jest przeznaczony do wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg.

Kanister 20L

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny