Koszyk

Kiehl Hodrupa A 10L.

02-J050110
313,80 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Płyn do mycia maszyn i w automatach wysokociśnieniowych, chroni przed korozją. Usuwa zabrudzenia po olejach mineralnych i spalinach oraz sadzy po pożarach.

Kanister 10L

Ilość

Opis

Hodrupa A jest specjalnym środkiem do usuwania zabrudzeń po olejach mineralnych i spalinach oraz sadzy po pożarach. Hodrupa A stosowana jest do mycia na mokro wzgl. wysokociśnieniowego w rozcieńczeniu z wodą zaś do mycia maszyn i urządzeń - w koncentracie. Produkt przeznaczony jest także do odolejaczy zgodnie z austriacką normą ONORM B 5105, ustęp 7.2.

Produkt plolecany jest do wszystkich wodo- i zasadoodpornych powierzchni. Idealny do hal przemysłowych i warsztatów. Przeznaczony także do czyszczenia powierzchni po pożarach oraz do lakierowanych i nie lakierowanych powierzchni metalowych takich np. jak: podesty montażowe, tokarki, wyciskarki.

Cechy

  • Środek niskopieniący.
  • Nie osłonięte części metalowe (żelazo, blacha) nie korodują po umyciu Hodrupą A.
  • Zawiera ług alkaliczny.

Właściwosci

  • pH (koncentratu): ok. 13
  • pH (roztworu roboczego): ok 11,5-12

Sposób użycia

  • Przed pierwszym użyciem należy sprawdzić w niewidocznym miejscu odporność materiału na działanie produktu.
  • Mycie bieżące (maszynowe mycie na mokro): 200 ml na 8 L zimnej wody. Mycie w automatach wysokociśnieniowych: 200 ml na 8 L zimnej wody.
  • Mycie gruntowne (po pożarach): 800 ml na 8 L wody. Roztwór rozprowadzić na powierzchni, odczekać ok. 5 min., szorować, zebrać.
  • Mycie maszyn: Nie rozcieńczony produkt nanieść na ściereczkę lub wełnianą szmatkę i czyścić nią maszynę. Nie spłukiwać wodą tak aby ochrona antykorozyjna mogła w pełni zadziałać.
  • Zużycie na m2 przy myciu gruntownym:40 ml; Mycie maszyn: 10 ml; Maszynowe mycie na mokro: 1 ml; Mycie wysokociśnieniowe: 8 ml

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

02-J050110

Opis

Nazwa
Kiehl Hodrupa A 10L
Indeks
02-J050110
Opakowanie:
Kanister 10L
Obszar zastosowania
Płyn do mycia maszyn i w automatach wysokociśnieniowych, chroni przed korozją. Służy do usuwania zabrudzeń po olejach mineralnych i spalinach oraz sadzy po pożarach.

Zobacz także

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Kiehl Dopomat Secur 10L.

220,67 zł

Płyn do mycia automatem z pielęgnującymi komponentami antypoślizgowymi. Pozostawia matowo-błyszczący film ochronny. Nie tworzy smug. Polecany do obiektów sportowych.

Kanister 10L

Diversey Jontec Jonclean 800 20L

356,70 zł

Alkaliczny preparat o właściwościach odtłuszczających, polecany do usuwania bardzo ciężkich zabrudzeń oraz doczyszczania okresowego. Jest przeznaczony do wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg.

Kanister 20L

Diversey Jontec Jonclean 800 5L

96,75 zł

Alkaliczny preparat o właściwościach odtłuszczających, polecany do usuwania bardzo ciężkich zabrudzeń oraz doczyszczania okresowego. Jest przeznaczony do wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg.

Kanister 5L

Kiehl Extra Fit 750 ml

58,46 zł

Płyn do usuwania resztek farby i kleju w butelce ze spryskiwaczem.

Intensywnie czyści, usuwa resztki farb, taśm klejących, etykietek oraz  kleju z powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników. Produkt rozpuszcza spontanicznie nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia.  

Butelka 750 ml

DI Attack Plus 5L

243,45 zł

Preparat na bazie rozpuszczalnika do usuwania uporczywych zabrudzeń z olejów mineralnych / syntetycznych, śladów z opon wózków widłowych i smoły. Sprawdza się również przy usuwaniu tłuszczu i zabrudzeń pochodzenia organicznego w miejscach przygotowywania żywności i spożywania posiłków.

Kanister 5 L

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny