Koszyk

Kiehl Dopomat Secur 10L.

02-J100210
220,67 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Płyn do mycia automatem z pielęgnującymi komponentami antypoślizgowymi. Pozostawia matowo-błyszczący film ochronny. Nie tworzy smug. Polecany do obiektów sportowych.

Kanister 10L

Ilość

Opis

Usuwa brud pozostawiając matowo - błyszczący film ochronny o szczególnych właściwościach antypoślizgowych.  Polerowanie optymalizuje walory optyczne wykładzin podłogowych przy jednoczesnym zachowaniu właściwości antypoślizgowych. Podczas mycia bieżącego maszyną szorująco- zbierającą komponenty antypoślizgowe i pielęgnacyjne są wymieniane na nowe, co wyklucza ich nawarstwianie się. 

Produkt polecany jest do wszystkich wodoodpornych, twardych i elastycznych wykładzin podłogowych takich jak: PCV, linoleum, guma, poliolefiny, marmur, beton poddany obróbce, żywica epoksydowa oraz do podłóg pokrytych powłoką. Zalecany przede wszystkim do obszarów o podwyższonych wymogach bezpieczeństwa chodzenia takich jak: hale sportowe, domy spokojnej starości itp.

Cechy

  • Tworzy film ochronny o właściwościach antypoślizgowych.
  • Współczynnik śliskości powierzchni umytej produktem Dopomat-secur mieści się w granicach 0,4-0,6? zgodnie z normą DIN 18032 cześć 2 i tym samym spełnia wymogi bezpieczeństwa dla hal sportowych (przetestowany przez FMPA Baden-Wiktemberg, Otto-Graf-Institut).
  • Nie tworzy smug.
  • Nie nawarstwia powłok.

Właściwości

  • pH (koncentratu): ok. 10
  • pH (roztworu roboczego): ok. 8,5

Sposób użycia

  • Zużycie na m2 przy myciu maszynowym na mokro: 1-2 ml.
  • Mycie bieżące (mycie! maszynowe mycie na mokro): W zależności od zabrudzenia lub oczekiwanego efektu pielęgnacyjnego 100-200 ml na 10 L zimnej wody.
  • Polerowanie: Okazjonalne polerowanie (ok. 1000 obr. / min.) utwardza komponenty pielęgnujące, usuwa ślady po chodzeniu i zwiększa odporność na ścieranie. Wypolerowana powierzchnia nie jest śliska.
  • Pielęgnacja: W zależności od chłonności podłogi 300-600 ml na 10 L zimnej wody.

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

02-J100210

Opis

Nazwa
Kiehl Dopomat Secur 10L
Indeks
02-J100210
Opakowanie:
Kanister 10L
Obszar zastosowania
Usuwa brud pozostawiając matowo- błyszczący antypoślizgowy film ochronny. Podczas mycia bieżącego komponenty antypoślizgowe i pielęgnacyjne są wymieniane na nowe

Zobacz także

Kiehl Rivamat 10 L

246,15 zł

Specjalistyczny płyn wolny od tenzydów. Doskonały do mycia automatem. Nadaje się do czyszczenia wykładzin dywanowych i podłóg z mikroporami.

Kanister 10L

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Diversey Jontec Jonclean 800 5L

96,75 zł

Alkaliczny preparat o właściwościach odtłuszczających, polecany do usuwania bardzo ciężkich zabrudzeń oraz doczyszczania okresowego. Jest przeznaczony do wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg.

Kanister 5L

DI Attack Plus 5L

243,45 zł

Preparat na bazie rozpuszczalnika do usuwania uporczywych zabrudzeń z olejów mineralnych / syntetycznych, śladów z opon wózków widłowych i smoły. Sprawdza się również przy usuwaniu tłuszczu i zabrudzeń pochodzenia organicznego w miejscach przygotowywania żywności i spożywania posiłków.

Kanister 5 L

Diversey Jontec Jonclean 800 20L

356,70 zł

Alkaliczny preparat o właściwościach odtłuszczających, polecany do usuwania bardzo ciężkich zabrudzeń oraz doczyszczania okresowego. Jest przeznaczony do wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg.

Kanister 20L

Kiehl Hodrupa A 10L.

313,80 zł

Płyn do mycia maszyn i w automatach wysokociśnieniowych, chroni przed korozją. Usuwa zabrudzenia po olejach mineralnych i spalinach oraz sadzy po pożarach.

Kanister 10L

Kiehl Extra Fit 750 ml

58,46 zł

Płyn do usuwania resztek farby i kleju w butelce ze spryskiwaczem.

Intensywnie czyści, usuwa resztki farb, taśm klejących, etykietek oraz  kleju z powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników. Produkt rozpuszcza spontanicznie nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia.  

Butelka 750 ml

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny