Koszyk

Kiehl Dopomat Secur 10L.

02-J100210
220,67 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Płyn do mycia automatem z pielęgnującymi komponentami antypoślizgowymi. Pozostawia matowo-błyszczący film ochronny. Nie tworzy smug. Polecany do obiektów sportowych.

Kanister 10L

Ilość

Opis

Usuwa brud pozostawiając matowo - błyszczący film ochronny o szczególnych właściwościach antypoślizgowych.  Polerowanie optymalizuje walory optyczne wykładzin podłogowych przy jednoczesnym zachowaniu właściwości antypoślizgowych. Podczas mycia bieżącego maszyną szorująco- zbierającą komponenty antypoślizgowe i pielęgnacyjne są wymieniane na nowe, co wyklucza ich nawarstwianie się. 

Produkt polecany jest do wszystkich wodoodpornych, twardych i elastycznych wykładzin podłogowych takich jak: PCV, linoleum, guma, poliolefiny, marmur, beton poddany obróbce, żywica epoksydowa oraz do podłóg pokrytych powłoką. Zalecany przede wszystkim do obszarów o podwyższonych wymogach bezpieczeństwa chodzenia takich jak: hale sportowe, domy spokojnej starości itp.

Cechy

  • Tworzy film ochronny o właściwościach antypoślizgowych.
  • Współczynnik śliskości powierzchni umytej produktem Dopomat-secur mieści się w granicach 0,4-0,6? zgodnie z normą DIN 18032 cześć 2 i tym samym spełnia wymogi bezpieczeństwa dla hal sportowych (przetestowany przez FMPA Baden-Wiktemberg, Otto-Graf-Institut).
  • Nie tworzy smug.
  • Nie nawarstwia powłok.

Właściwości

  • pH (koncentratu): ok. 10
  • pH (roztworu roboczego): ok. 8,5

Sposób użycia

  • Zużycie na m2 przy myciu maszynowym na mokro: 1-2 ml.
  • Mycie bieżące (mycie! maszynowe mycie na mokro): W zależności od zabrudzenia lub oczekiwanego efektu pielęgnacyjnego 100-200 ml na 10 L zimnej wody.
  • Polerowanie: Okazjonalne polerowanie (ok. 1000 obr. / min.) utwardza komponenty pielęgnujące, usuwa ślady po chodzeniu i zwiększa odporność na ścieranie. Wypolerowana powierzchnia nie jest śliska.
  • Pielęgnacja: W zależności od chłonności podłogi 300-600 ml na 10 L zimnej wody.

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

02-J100210

Opis

Nazwa
Kiehl Dopomat Secur 10L
Indeks
02-J100210
Opakowanie:
Kanister 10L
Obszar zastosowania
Usuwa brud pozostawiając matowo- błyszczący antypoślizgowy film ochronny. Podczas mycia bieżącego komponenty antypoślizgowe i pielęgnacyjne są wymieniane na nowe

Zobacz także

Kiehl Rivamat 10 L

246,15 zł

Specjalistyczny płyn wolny od tenzydów. Doskonały do mycia automatem. Nadaje się do czyszczenia wykładzin dywanowych i podłóg z mikroporami.

Kanister 10L

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Diversey Jontec Jonclean 800 20L

356,70 zł

Alkaliczny preparat o właściwościach odtłuszczających, polecany do usuwania bardzo ciężkich zabrudzeń oraz doczyszczania okresowego. Jest przeznaczony do wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg.

Kanister 20L

Diversey Jontec Jonclean 800 5L

96,75 zł

Alkaliczny preparat o właściwościach odtłuszczających, polecany do usuwania bardzo ciężkich zabrudzeń oraz doczyszczania okresowego. Jest przeznaczony do wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg.

Kanister 5L

Kiehl Hodrupa A 10L.

313,80 zł

Płyn do mycia maszyn i w automatach wysokociśnieniowych, chroni przed korozją. Usuwa zabrudzenia po olejach mineralnych i spalinach oraz sadzy po pożarach.

Kanister 10L

DI Attack Plus 5L

243,45 zł

Preparat na bazie rozpuszczalnika do usuwania uporczywych zabrudzeń z olejów mineralnych / syntetycznych, śladów z opon wózków widłowych i smoły. Sprawdza się również przy usuwaniu tłuszczu i zabrudzeń pochodzenia organicznego w miejscach przygotowywania żywności i spożywania posiłków.

Kanister 5 L

Kiehl Extra Fit 750 ml

58,46 zł

Płyn do usuwania resztek farby i kleju w butelce ze spryskiwaczem.

Intensywnie czyści, usuwa resztki farb, taśm klejących, etykietek oraz  kleju z powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników. Produkt rozpuszcza spontanicznie nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia.  

Butelka 750 ml

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny