Koszyk

Kiehl Tablefit 750ml

02-J500147
49,10 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Środek na bazie rozpuszczalników do usuwania śladów po atramencie, flamastrze, ołówku, a także do mycia tworzyw sztucznych.

Opakowanie 750 ml

Ilość

Opis
Intensywnie myjący płyn o dużej sile czyszczenia do mycia metodą spray. Bezproblemowo rozpuszcza trudne do usunięcia zabrudzenia z powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników.
Usuwa ślady po ołówku, ołówku kopiowym, atramencie i flamastrze, pozostałości po etykietkach samoprzylepnych na wszystkich powierzchniach z tworzywa sztucznego lub pokrytych tworzywem sztucznym odpornych na działanie rozpuszczalników oraz ze stali szlachetnej, aluminium, aluminium eloksalowanego itp.
Uwaga! Powierzchnie lakierowane (na bazie wodnej) wrażliwe na działanie rozpuszczalników oraz powłoki ulegają rozpuszczeniu pod wpływem Tablefitu.
Cechy
  • Nie nadaje się do tworzywa sztucznego ABS, z którego robione są specjalne obudowy telefonów, niektóre klawiatury komputerowe i monitory LCD. Tworzywa sztuczne tego rodzaju mają oznaczenie "ABS". Powierzchnie tego rodzaju spryskane nie umyślnie środkiem należy natychmiast wytrzeć do sucha tak, aby uniknąć uszkodzenia materiału.
  • Tablefit posiada przyjemny zapach podczas stosowania.
  • Do ogólnego mycia bieżącego powierzchni w procesie mycia metodą spray polecamy produkt Profless- Konzentrat.
Właściwości
  • pH (koncentratu): ok. 9,5
Sposób użycia
  • Przed pierwszym użyciem należy sprawdzić w niewidocznym miejscu odporność materiału na działanie środka.
  • Mycie powierzchni: Tablefitem spryskać ściereczkę, ściereczką usunąć zanieczyszczenie, powierzchnię wytrzeć do sucha. Zawsze spryskiwać ściereczkę a nie czyszczoną powierzchnię!
  • Butelka z rozpylaczem jest przeznaczona do ponownego napełnienia z kanistra 5 L przy pomocy kranu wypustowego.
  • Zużycie na mprzy czyszczeniu powierzchni: 2 ml.
02-J500147

Opis

Nazwa
Kiehl Tablefit 750 ml.
Indeks
02-J500147
Skala pH
9,5
Opakowanie:
Butelka 750 ml
Obszar zastosowania
Intensywnie myjący płyn o dużej sile czyszczenia usuwający ślady po ołówku, ołówku kopiowym, atramencie i flamastrze, pozostałości po etykietkach samoprzylepnych

Zobacz także

Kiehl Tablefit 5L.

225,23 zł

Intensywnie myjący płyn o dużej sile czyszczenia do mycia metodą spray. Bezproblemowo rozpuszcza trudne do usunięcia zabrudzenia z powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników

Kanister 5L

Kiehl Extra Fit 750 ml

58,46 zł

Płyn do usuwania resztek farby i kleju w butelce ze spryskiwaczem.

Intensywnie czyści, usuwa resztki farb, taśm klejących, etykietek oraz  kleju z powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników. Produkt rozpuszcza spontanicznie nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia.  

Butelka 750 ml

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Kiehl Tablefit 5L.

225,23 zł

Intensywnie myjący płyn o dużej sile czyszczenia do mycia metodą spray. Bezproblemowo rozpuszcza trudne do usunięcia zabrudzenia z powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników

Kanister 5L

Cif Pro Formula Stainless Steel 750ml -...

13,75 zł

Nieperfumowany preparat przeznaczony do twardych powierzchni w gastronomii, polecany do mycia blatów roboczych,  odciski palców, pozostawiając doskonałe rezultaty.Nie wymaga spłukiwania. lodówek wewnątrz i zewnątrz, lad chłodniczych, szklanych gablot. Skutecznie usuwa zabrudzenia i

Opakowanie 750 ml.

Mycie lodówek, ład chłodniczych, szklanych gablot. 

Suma Inox Cassic D7 750 ML

90,82 zł

Suma Inox Cassic D7 preparat przeznaczony do polerowania i zabezpieczania powierzchni pionowych wykonanych ze stali nierdzewnej, które nie mają bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Butelka 750 ml.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny