Koszyk

Diversey Jontec Tensol 5L.

03-7513139
172,75 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

 Diversey Jontec Tensol preparat do mycia i pielęgnacji zabezpieczonych i niezabezpieczonych podłóg wodoodpornych.

Kanister 5 L

Ilość

Opis

TASKI Jontec Tensol to niskopieniący preparat do mycia i konserwacji podłóg. Dzięki specjalnej mieszaninie związków powierzchniowo czynnych i konserwantów preparat szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia i konserwuje umyte powierzchnie bez tworzenia trwałej powłoki ochronnej. Preparat zawiera też związki o właściwościach antypoślizgowych, pozostawia świeży, przyjemny zapach i daje możliwość uzyskania wysokiego połysku przez polerowanie.

Cechy

  • Szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia i konserwuje umyte powierzchnie bez tworzenia trwałej powłoki ochronnej;
  • Umyte podłogi nie są śliskie;
  • Może być stosowany z użyciem szorowarek oraz metodą natryskową z użyciem maszyn jednotarczowych
  • preparat TASKI Jontec Tensol posiada atest PZH nr HK/B/0540/08/2006 z 8 czerwca 2006

Właściwości

  • ph koncentratu 8,5
  • ph roztworu roboczego 7,4 +/-0,5

Sposób użycia

  • Dozowanie minimalne / lekkie zabrudzenia: 50 ml na 10 L roztworu (0,5%); szczególnie silne zabrudzenia: zwiększyć dozowanie do 2%; automat szorujący: 100 - 200 ml na 10 L roztworu (1 - 2%); czyszczenie natryskowe: 100 ml na 500 ml roztworu (20%); pierwsze zabezpieczenie: 2,5 L na 10 L roztworu (25%), w przypadku podłóg porowatych zwiększyć dozowanie do 50%; mopowanie na wilgotno (usuwanie kurzu): 25 ml na 500 ml roztworu (5%);
  • Mopowanie na mokro: Do wiaderka nalać wody, a następnie dolać odpowiednią ilość preparatu. Nanieść roztwór na mytą powierzchnię przy pomocy mopa, pozostawić do zadziałania na krótką chwilę (jeśli to konieczne) i usunąć zanieczyszczony roztwór. Uwaga: W przypadku wykonywania pierwszego zabezpieczenia podłogi, do wiaderka wypełnionego wodą należy dolać odpowiednią ilość produktu, a następnie nanieść roztwór na powierzchnię przy użyciu czystego mopa i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Aby uzyskać wysoki połysk podłogi, należy użyć odpowiedniej techniki polerowania.
  • Mopowanie na wilgotno: Do butelki ze spryskiwaczem nalać wody, a następnie uzupełnić ją odpowiednią ilością produktu. Roztworem spryskać powierzchnię mopa i przecierać podłogę. Mop należy co pewien czas wyprać lub wymienić na nowy, czysty.
  • Czyszczenie natryskowe maszyną jednotarczową: Do butelki ze spryskiwaczem nalać wody, a następnie uzupełnić ją odpowiednią ilością produktu. Roztworem spryskać powierzchnię podłogi i wypolerować ją maszyną jednotarczową przy użyciu czerwonego padu, do uzyskania połysku. Uwaga: Nie używać produktu w przypadku podłóg wrażliwych na działanie wody, np.: niezaimpregnowane drewno, korek. W celu wyeliminowania niekorzystnego wpływu produktu na daną powierzchnię, należy wykonać test na niewielkim obszarze, w mało widocznym miejscu. 
03-7513139

Opis

Nazwa
Diversey Jontec Tensol
Indeks
03-7513139
Opakowanie:
Kanister 5 L

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Diversey Jontec Tensol J-Flex 1,5L

314,00 zł

Diversey Jontec Tensol J-Flex to niskopieniący koncentrat do mycia i pielęgnacji zabezpieczonych i niezabezpieczonych podłóg wodoodpornych.

Produkt sprzedawany do wyczerpania zapasów.

Kanister typu J-Flex 1,5 L

Diversey Jontec Extra 5L

274,95 zł

Diversey Jontec Extra jest preparatem do mycia i konserwacji podłóg. Dzięki specjalnej mieszaninie polimerów, związków powierzchniowo czynnych i wosków preparat skutecznie usuwa zanieczyszczenia oraz tworzy na mytych powierzchniach trwałą, błyszczącą, odporną na ścieranie polimerową powłokę ochronną, która z każdym myciem wzmacnia się.

Kanister 5L

Perfect Eco P301 Orange 5 L

47,25 zł

Perfect Eco P301 Orange to neutralny, nisko pieniący środek  na bazie alkoholu, przeznaczony do mycia różnego rodzaju posadzek zabezpieczonych oraz niezabezpieczonych. Posiada właściwości antypoślizgowe, antystatyczne oraz właściwości myjąco-nabłyszczające.

Kanister 5 L

Kiehl Clarida Care 10L.

149,70 zł

Środek do mycia z filmem ochronnym na bazie polimerów. Środek dopuszczony do mycia obiektów sportowych. Clarida Care znany wcześniej był pod nazwą Claroline Care.

Kanister 10L

Kiehl Clarida Care 1L

23,30 zł

Środek do mycia z filmem ochronnym na bazie polimerów. Środek dopuszczony do mycia obiektów sportowych o właściwościach antypoślizgowych. Wcześniej znany pod nazwą Claroline Care.

Opakowanie 1L

Perfect Eco P301 Orange 1 L

12,30 zł

Perfect Eco P301 Orange to neutralny, nisko pieniący środek  na bazie alkoholu, przeznaczony do mycia różnego rodzaju posadzek zabezpieczonych oraz niezabezpieczonych. Posiada właściwości antypoślizgowe, antystatyczne oraz właściwości myjąco-nabłyszczające.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny