• Nowy

Opis

TASKI Jontec Tensol to niskopieniący preparat do mycia i konserwacji podłóg. Dzięki specjalnej mieszaninie związków powierzchniowo czynnych i konserwantów preparat szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia i konserwuje umyte powierzchnie bez tworzenia trwałej powłoki ochronnej. Preparat zawiera też związki o właściwościach antypoślizgowych, pozostawia świeży, przyjemny zapach i daje możliwość uzyskania wysokiego połysku przez polerowanie.

Cechy

  • Szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia i konserwuje umyte powierzchnie bez tworzenia trwałej powłoki ochronnej;
  • Umyte podłogi nie są śliskie;
  • Może być stosowany z użyciem szorowarek oraz metodą natryskową z użyciem maszyn jednotarczowych
  • preparat TASKI Jontec Tensol posiada atest PZH nr HK/B/0540/08/2006 z 8 czerwca 2006

Właściwości

  • ph koncentratu 8,5
  • ph roztworu roboczego 7,4 +/-0,5

Sposób użycia

  • Dozowanie minimalne / lekkie zabrudzenia: 50 ml na 10 L roztworu (0,5%); szczególnie silne zabrudzenia: zwiększyć dozowanie do 2%; automat szorujący: 100 - 200 ml na 10 L roztworu (1 - 2%); czyszczenie natryskowe: 100 ml na 500 ml roztworu (20%); pierwsze zabezpieczenie: 2,5 L na 10 L roztworu (25%), w przypadku podłóg porowatych zwiększyć dozowanie do 50%; mopowanie na wilgotno (usuwanie kurzu): 25 ml na 500 ml roztworu (5%);
  • Mopowanie na mokro: Do wiaderka nalać wody, a następnie dolać odpowiednią ilość preparatu. Nanieść roztwór na mytą powierzchnię przy pomocy mopa, pozostawić do zadziałania na krótką chwilę (jeśli to konieczne) i usunąć zanieczyszczony roztwór. Uwaga: W przypadku wykonywania pierwszego zabezpieczenia podłogi, do wiaderka wypełnionego wodą należy dolać odpowiednią ilość produktu, a następnie nanieść roztwór na powierzchnię przy użyciu czystego mopa i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Aby uzyskać wysoki połysk podłogi, należy użyć odpowiedniej techniki polerowania.
  • Mopowanie na wilgotno: Do butelki ze spryskiwaczem nalać wody, a następnie uzupełnić ją odpowiednią ilością produktu. Roztworem spryskać powierzchnię mopa i przecierać podłogę. Mop należy co pewien czas wyprać lub wymienić na nowy, czysty.
  • Czyszczenie natryskowe maszyną jednotarczową: Do butelki ze spryskiwaczem nalać wody, a następnie uzupełnić ją odpowiednią ilością produktu. Roztworem spryskać powierzchnię podłogi i wypolerować ją maszyną jednotarczową przy użyciu czerwonego padu, do uzyskania połysku. Uwaga: Nie używać produktu w przypadku podłóg wrażliwych na działanie wody, np.: niezaimpregnowane drewno, korek. W celu wyeliminowania niekorzystnego wpływu produktu na daną powierzchnię, należy wykonać test na niewielkim obszarze, w mało widocznym miejscu. 
03-7513139

Opis

Nazwa
Diversey Jontec Tensol
Indeks
03-7513139
Opakowanie:
Kanister 5 L

Pliki do pobrania

Diversey Jontec Tensol

Opis produktu

Pliki do pobrania (376.51k)

Diversey Jontec Tensol

Karta charakterystyki

Pliki do pobrania (227.02k)

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.