Koszyk

Diversey Jontec Saponet Free 5L

03-7513126
132,80 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Diversey Jontec Saponet myjąco konserwujący płyn do podłóg CERAMICZNYCH bez kompozycji zapachowych.

Kanister 5 L

Ilość

Opis

Niskopieniący preparat do mycia i konserwacji podłóg. Dzięki specjalnej mieszaninie mydeł i związków powierzchniowo czynnych produkt ten szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia oraz tworzy na mytych powierzchniach jedwabista powłokę ochronną, która z każdym myciem odnawia się.

Jontec Sponet nie powinien być stosowany w automatach szorujących w warunkach wody twardej (mydła wapniowe mogą zatykać dysze). Nie należy stosować na podłogach wrażliwych na działanie wody, np. niezaimprgnowane drewno, korek. Nie stosować na kamieniu wapiennym.

Cechy

 • unikalna kompozycja wysokiej jakości mydeł i anionowych środków powierzniowo-czynnych;
 • niskopieniacy płyn bardzo dobrych właściwościach czyszczących;
 • tworzy na mytych podłogach jedwabistą powłokę ochronną, która z każdym myciem odnawia się;
 • odpowiedni do stosowania z użyciem automatów szorujących i szorowarek jednotarczowych;
 • możliwość uzyskania wysokiego połysku przez polerowanie;

Właściwości

 • ph koncentratu: 12

Sposób użycia

 • Dozowanie:

TASKI Jontec Saponet to produkt, który wymaga rozcieńczenia.

Dozowanie - wiadro: 0,5% (25ml na 5L wody) max 3 % pierwsze zabezpieczenie: 10% (500ml na 5L wody) max 25% (podłogi porowate)

Dozowanie - maszyna: 0,5% (50 ml na 10L wody) max 3%

 • Mopowanie na mokro

Do wiadra z woda zadozować odpowiednią ilość produktu. Nanieść roztwór na mytą powierzchnię za pomocą mopa, pozostawić do zadziałania na krótką chwilę (jeśli jest to konieczne) i usunąć zanieczyszczony roztwór.

 • Pierwsze zabezpieczenie

Do wiadra z woda zadozować odpowiednią ilość produktu. Nanieść roztwór na mytą powierzchnię za pomocą czystego mopa i pozostawić do wyschnięcia. Polerować do uzyskania połysku z użyciem szorowarki jednotaczowej.

 • Maszyna

Niskopieniacy preparat do mycia i konserwacji podłóg. Dzięki specjalnej mieszaninie mydeł i związków powierzchniowo czynnych produkt ten szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia oraz tworzy na mytych powierzchniach jedwabistą powłokę ochronna, która z każdym myciem odnawia się.

 • Mopowanie na mokro

Do wiadra z wodą zadozować odpowiednią ilość produktu. Nanieść roztwór na mytą powierzchnię za pomocą mopa, pozostawić do zadziałania na krótką chwilę (jeśli jest to konieczne) i usunąć zanieczyszczony roztwór.
Do zbiornika automatu szorującego zadozować roztwór. Nanieść go na mytą powierzchnię, szorować a następnie usunąć zanieczyszczony roztwór. Polerować do uzyskania połysku z użyciem szorowarki jednotaczowej.

03-7513126

Opis

Nazwa
TASKI Jontec Saponet 5L
Indeks
03-7513125
Skala pH
12
Opakowanie:
Kanister 5L

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Kiehl Clarida Care 10L.

149,70 zł

Środek do mycia z filmem ochronnym na bazie polimerów. Środek dopuszczony do mycia obiektów sportowych. Clarida Care znany wcześniej był pod nazwą Claroline Care.

Kanister 10L

Diversey Jontec Tensol J-Flex 1,5L

314,00 zł

Diversey Jontec Tensol J-Flex to niskopieniący koncentrat do mycia i pielęgnacji zabezpieczonych i niezabezpieczonych podłóg wodoodpornych.

Produkt sprzedawany do wyczerpania zapasów.

Kanister typu J-Flex 1,5 L

Perfect Eco P301 Orange 5 L

47,25 zł

Perfect Eco P301 Orange to neutralny, nisko pieniący środek  na bazie alkoholu, przeznaczony do mycia różnego rodzaju posadzek zabezpieczonych oraz niezabezpieczonych. Posiada właściwości antypoślizgowe, antystatyczne oraz właściwości myjąco-nabłyszczające.

Kanister 5 L

Diversey Jontec Extra 5L

274,95 zł

Diversey Jontec Extra jest preparatem do mycia i konserwacji podłóg. Dzięki specjalnej mieszaninie polimerów, związków powierzchniowo czynnych i wosków preparat skutecznie usuwa zanieczyszczenia oraz tworzy na mytych powierzchniach trwałą, błyszczącą, odporną na ścieranie polimerową powłokę ochronną, która z każdym myciem wzmacnia się.

Kanister 5L

Kiehl Clarida Care 1L

23,30 zł

Środek do mycia z filmem ochronnym na bazie polimerów. Środek dopuszczony do mycia obiektów sportowych o właściwościach antypoślizgowych. Wcześniej znany pod nazwą Claroline Care.

Opakowanie 1L

Perfect Eco P301 Orange 1 L

12,30 zł

Perfect Eco P301 Orange to neutralny, nisko pieniący środek  na bazie alkoholu, przeznaczony do mycia różnego rodzaju posadzek zabezpieczonych oraz niezabezpieczonych. Posiada właściwości antypoślizgowe, antystatyczne oraz właściwości myjąco-nabłyszczające.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny