Koszyk

Diversey Jontec Forward 5L

03-7513109
176,35 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Skuteczny, alkaliczny preparat myjący przeznaczony do stosowania w automatach szorujących. Preparat Jontec Forward jest niskopieniącym środkiem, skutecznym w usuwaniu uporczywych zabrudzeń ze wszystkich wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg. Polecany jako zdzieracz do usuwania powłoki Diversey Jontec Extra.

Opakowanie 5 L

Ilość

Opis
Jontec Forward  to niskopieniący, skuteczny, alkaliczny preparat myjący przeznaczony do stosowania w automatach szorujących do usuwania uporczywych zabrudzeń ze wszystkich wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg. Polecany jako zdzieracz do usuwania powłoki TASKI Jontec Extra.

Cechy

 • unikalna kompozycja związków powierzchniowo czynnych i składników alkalicznych;
 • charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami emulgującymi;
 • posiada bardzo dobre właściwości myjące;
 • pozostawia świeży, przyjemny zapach;
 • skutecznie myje i usuwa brud, tłuszcz oraz nawarstwione produkty konserwacji podłóg;
 • idealny do stosowania w automatach szorujących.

Właściwości

 • pH (koncentrat): ok. 9,9
 • pH (roztwór 1 %): 7,5+/- 0,5

Sposób użycia

 • Dozowanie: minimalne: 50 ml na 10 l roztworu (0,5%), w przypadku ciężkich zabrudzeń zwiększyć dozowanie do 5 %, automat szorujący: 50-200 ml na 10 l roztworu ( 0.5-2%)
 • Gruntowne czyszczenie (mopowanie):
 1. W celu przygotowania roztworu o odpowiednim stężeniu, zadozować preparat do wiaderka/ zbiornika uprzednio wypełnionego wodą.
 2. Przygotowany preparat nanieść równomiernie na mytą powierzchnię, pozostawić do przereagowania (nie dopuścić do wyschnięcia roztworu), myć, usunąć zabrudzony roztwór.
 • Mycie maszynowe:
 1. Zadozować preparat do zbiornika uprzednio napełnionego wodą, nanieść roztwór na czyszczoną podłogę, pozostawić do przereagowania (nie dopuścić do wyschnięcia roztworu) czyścić.
 2. Następnie usunąć zabrudzony roztwór.
 • Nie stosować na podłogi wrażliwe na alkalia lub wodę. Przed użyciem przeprowadzić test na małej powierzchni w niewidocznym miejscu. Bezzwłocznie usunąć wszelkie zachlapania preparatem TASKI Jontec Forward z powierzchni wrażliwych na alkalia za pomocą wilgotnej ściereczki.

03-7513109

Opis

Nazwa
Diversey Jontec Forward 5L
Indeks
03-7513109
Opakowanie:
Kanister 5 L
Obszar zastosowania
niskopienny preparat do mycia mocno zanieczyszczonych podłóg wodoodpornych. Czyści dogłębnie, usuwa tłuszcze, oleje pochodzenia mineralnego i organicznego

Zobacz także

Diversey Jontec Extra 5L

274,95 zł

Diversey Jontec Extra jest preparatem do mycia i konserwacji podłóg. Dzięki specjalnej mieszaninie polimerów, związków powierzchniowo czynnych i wosków preparat skutecznie usuwa zanieczyszczenia oraz tworzy na mytych powierzchniach trwałą, błyszczącą, odporną na ścieranie polimerową powłokę ochronną, która z każdym myciem wzmacnia się.

Kanister 5L

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Omo Pro Formula Active Clean 5L- płynny...

77,12 zł

Płynny detergent Omo Pro Formula Active Clean dogłębnie czyści tkaniny, a dzięki zawartości enzymów i środków powierzchniowo czynnych w swojej formule usuwa trudne plamy, takie jak olej, czekolada i błoto. Dodatkowo zabezpiecza tkaniny przed zabrudzeniami. 

Idealny do prania odzieży białej i kolorowej. 

Sun Pro Formula Classic Tablets op.188szt.-...

89,50 zł

Cif Classic Tablets to skoncentrowany produkt w tabletkach przeznaczony do maszynowego mycia naczyń. Skutecznie usuwa różne rodzaje zabrudzeń, w tym te najtrudniejsze: tłuszczowe oraz po kawie i herbacie. Może być bezpiecznie stosowany zarówno w zmywarkach profesjonalnych, jak i w domowych.

Kiehl Diwa Pronto 10L

266,12 zł

Preparat do nabłyszczania w zmywarkach przemysłowych do każdego rodzaju naczyń z porcelany, szkła, stali szlachetnej i tworzywa sztucznego.

Kanister 10L

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny