Koszyk

Diversey Sprint Emerel Plus QS 2,5L

03-101105425
313,95 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wysoko skoncentrowany alkaliczny preparat przeznaczony do mycia wodoodpornych powierzchni i niezabezpieczonych podłóg. Skutecznie usuwa zabrudzenia z tłuszczu i inne trwałe rodzaje zanieczyszczeń. Automatyczne dozowanie produktu następuje przez system QuattroSelect.

Opakowanie 2,5 L

Ilość

Opis

Sprint Emerel QS jest wysoko skoncentrowanym alkalicznym preparatem przeznaczonym do mycia wodoodpornych powierzchni i niezabezpieczonych podłóg. Skutecznie usuwa zabrudzenia z tłuszczu i inne trwałe rodzaje zanieczyszczeń. Automatyczne dozowanie produktu następuje przez system QuattroSelect. Stacja dozująca QuattroSelect gwarantuje oszczędność kosztów i bezpieczeństwo. System QS jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska i bezpiecznym dla użytkownika. Konstrukcja QuattroSelect wyklucza jakikolwiek kontakt użytkownika ze skoncentrowanym produktem.

Właściwości

 • Skuteczny do usuwania zanieczyszczeń takich jak: osady z dymu tytoniowego, tusz, atrament, flamastry, tusz z długopisów, szminka, czarne smugi po obuwiu, plamy z tłuszczu oraz inne trudne do usunięcia zanieczyszczenia;
 • stworzony z myślą o codziennym myciu różnego rodzaju wodoodpornych powierzchni i podłóg;
 • pozostawia świeży, przyjemny zapach;
 • szybkie i w pełni kontrolowane przygotowanie odpowiedniego roztworu produktu, dzięki systemowi QuattroSelect, który umożliwia regulacje i dostosowanie optymalnego przepływu wody (niskiego oraz wysokiego), odpowiednio do butelek ze spryskiwaczem oraz wiader;
 • produkty linii QuatroSelect zostały stworzone z myślą o środowisku naturalnym, mają zapewnić większe bezpieczeństwo użytkownikom i być przyjazne dla środowiska.

Właściwości

 • pH (koncentrat, 20°C) ok. 11,8

Sposób użycia

 • Dozowanie:
  Poziom dozowania preparatu uzależniony jest od rodzaju i stopnia zabrudzeń: minimalne / lekkie zabrudzenia: 0,4 % (1: 250); szczególnie silne zabrudzenia: zwiększyć dozowanie do 0,8%; metoda natryskowa: 2,0% (1:50);
 • Zastosowanie metodą natryskową: Do butelki ze spryskiwaczem zadozować roztwór o odpowiednim stężeniu. Roztworem spryskać ścierkę / gąbkę i przecierać powierzchnie. W przypadku widocznych plam / zabrudzeń, roztwór natrysnąć bezpośrednio na te miejsca, pozostawić do zadziałania na krótką chwilę, a następnie usunąć zanieczyszczony roztwór. Do usunięcia uporczywych plam, użyć nierysującego skrobaka.
 • Zastosowanie przy użyciu wiadra: Do wiadra zadozować roztwór o odpowiednim stężeniu. W roztworze namoczyć ścierkę / gąbkę, wycisnąć, aby usunąć nadmiar wody, a następnie przecierać powierzchnie. Do usunięcia uporczywych plam, użyć nierysującego skrobaka.
 • Uwaga: Stosować wyłącznie na powierzchniach odpornych na alkalia.

03-101105425

Opis

Nazwa
Diversey Sprint Emerel QS 2,5L
Indeks
03-7517100
Opakowanie:
Saszetka 2,5 L
Obszar zastosowania
Preparat ogólnego stosowania do niezabezpieczonych podłóg.

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Perfect Eco P301 Orange 5 L

47,25 zł

Perfect Eco P301 Orange to neutralny, nisko pieniący środek  na bazie alkoholu, przeznaczony do mycia różnego rodzaju posadzek zabezpieczonych oraz niezabezpieczonych. Posiada właściwości antypoślizgowe, antystatyczne oraz właściwości myjąco-nabłyszczające.

Kanister 5 L

Diversey Jontec Forward 5L

176,35 zł

Skuteczny, alkaliczny preparat myjący przeznaczony do stosowania w automatach szorujących. Preparat Jontec Forward jest niskopieniącym środkiem, skutecznym w usuwaniu uporczywych zabrudzeń ze wszystkich wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg. Polecany jako zdzieracz do usuwania powłoki Diversey Jontec Extra.

Opakowanie 5 L

Perfect Eco P301 Orange 1 L

12,30 zł

Perfect Eco P301 Orange to neutralny, nisko pieniący środek  na bazie alkoholu, przeznaczony do mycia różnego rodzaju posadzek zabezpieczonych oraz niezabezpieczonych. Posiada właściwości antypoślizgowe, antystatyczne oraz właściwości myjąco-nabłyszczające.

Kiehl Torvan Konzentrat 1L

44,09 zł

Aktywny płyn myjący o małej zawartości związków powierzchniowo-czynnych, do codziennego mycia bieżącego oraz mycia intensywnego wszystkich wodoodpornych powierzchni, przedmiotów i wykładzin podłogowych oraz podłóg zabezpieczonych powłoką.

Butelka 1L

Kiehl Veriprop 10L.

301,67 zł

Ultra-zwilżający środek myjący. To produkt do mycia bieżącego o znakomitych właściwościach zwilżających i aktywnym działaniu. Przeznaczony do podłóg mocno odpierających wodę. Nie pozostawia smug! 

Kanister 10L

Kiehl Veriprop 1L

36,11 zł

Ultra-zwilżający środek myjący. To produkt do mycia bieżącego o znakomitych właściwościach zwilżających i aktywnym działaniu. Przeznaczony do podłóg mocno odpierających wodę. Nie pozostawia smug! 

Opakwanie 1L

Diversey Jontec 300 Pur-Eco SD 1,4L

156,10 zł

Jontec 300 Pur-Eco SmartDose jest wysoce skoncentrowanym, niskopieniącym preparatem do codziennego mycia podłóg. Preparat przeznaczony jest to mycia wszelkich wodoodpornych podłóg takich jak: PCV, linoleum, marmur. Preparat może być stosowany do mycia powierzchni zabezpieczonych, jak również niezabezpieczonych z użyciem mopów i automatów szorujących.

Opakowanie 1,4L

Kiehl Clarida Uni 1L

16,77 zł

Uniwersalny środek do mycia codziennego osiągający wspaniałe efekty czyszczenia już przy zastosowaniu niewielkiego stężenia. Do wszystkich wodoodpornych powierzchni. Wcześniej znany jako Claroline Uni.

Opakowanie 1L

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny