Koszyk

Diversey Sprint 200 Pur-Eco SD 1,4L

03-7520063
156,10 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Skoncentrowany preparat na bazie alkoholu, przeznaczony do codziennego mycia szklanych i wodoodpornych powierzchni (np.: okna, lustra, szkliwiona ceramika), jak również powierzchni z tworzyw sztucznych.

Opakowanie 1,4L

Ilość

Opis

Wysoce skoncentrowany preparat na bazie alkoholu, przeznaczony do codziennego mycia szklanych i wodoodpornych powierzchni (np.: okna, lustra, szkliwiona ceramika), jak również powierzchni z tworzyw sztucznych. Dzięki innowacyjnemu pojemnikowi SmartDose zawsze pozwala na łatwe, bezpieczne i dokładne dozowanie skoncentrowanych produktów.

Dzięki specjalnej kompozycji związków powierzchniowo czynnych pochodzenia naturalnego zapewnia większe bezpieczeństwo dla użytkowników i ma mniejszy wpływ na środowisko naturalne.

Produkt przyjazny środowisku, pozytywnie zaopiniowany zgodnie z wytycznymi odnośnie ekologicznych produktów – EU „Flower” oraz Nordic Swan.

Cechy

 • Szybkoschnący preparat neutralny chemicznie o uniwersalnym zastosowaniu;
 • Skuteczne działanie przy niskim stężeniu dzięki specjalnej kompozycji związków powierzchniowo czynnych oraz alkoholi;
 • Wygodne i kontrolowane dozowanie poprzez system SmartDose;
 • Pozostawia powierzchnie bez smug i odcisków palców;
 • Pozostawia świeży zapach na wyczyszczonych powierzchniach.
Właściwości
 • pH koncentrat: 5,5-6,5
Sposób użycia
 • Dozowanie
 1. Butelka 500ml stężenie (1%) - 280 napełnień
 2. Wiadro 5L stężenie (0.3%) - 100 napełnień
 • Butelka ze spryskiwaczem:
Butelkę ze spryskiwaczem (500 ml) napełnić wodą. Ustawić żółte pokrętło w pozycji butelka następnie wyciągnąć je do góry, wcisnąć do oporu aby zadozować produkt do butelki. Stosować jedną dozę na butelkę 500 ml. Natrysnąć produkt bezposrednio na ścierkę i wyczyścić powierzchnie. W przypadku silnych zabrudzeń czynność powtórzyć.
 • Wiadro:
Do wiadra nalać niewielką ilość wody. Ustawić pokrętło regulacyjne w pozycji wiadro następnie wyciągnąć je do góry, wcisnąć do oporu aby zadozować produkt. Uzupełnić wiadro wodą do poziomu 5 litrów. Stosować jedną dozę na wiadro 5L. Wyczyścić powierzchnie.
03-7520063

Opis

Nazwa
Diversey Sprint 200 Pur-Eco SD 1,4L
Indeks
03-7520063
Opakowanie:
Butelka typu Smart Dose 1,4L
Obszar zastosowania
Mycie powierzchni wodoodpornych i szkła

Zobacz także

Diversey Sprint Emerel Plus QS 2,5L

313,95 zł

Wysoko skoncentrowany alkaliczny preparat przeznaczony do mycia wodoodpornych powierzchni i niezabezpieczonych podłóg. Skutecznie usuwa zabrudzenia z tłuszczu i inne trwałe rodzaje zanieczyszczeń. Automatyczne dozowanie produktu następuje przez system QuattroSelect.

Opakowanie 2,5 L

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Omo Pro Formula Active Clean 5L- płynny...

77,12 zł

Płynny detergent Omo Pro Formula Active Clean dogłębnie czyści tkaniny, a dzięki zawartości enzymów i środków powierzchniowo czynnych w swojej formule usuwa trudne plamy, takie jak olej, czekolada i błoto. Dodatkowo zabezpiecza tkaniny przed zabrudzeniami.

Diversey Jontec Forward 5L

176,35 zł

Skuteczny, alkaliczny preparat myjący przeznaczony do stosowania w automatach szorujących. Preparat Jontec Forward jest niskopieniącym środkiem, skutecznym w usuwaniu uporczywych zabrudzeń ze wszystkich wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg. Polecany jako zdzieracz do usuwania powłoki Diversey Jontec Extra.

Opakowanie 5 L

Domestos Pro Formula Rim Blocks Citrus...

56,38 zł

Domestos Pro Formula Rim Blocks 3in1 Power utrzymuje twoja toaletę w
czystości i świeżości, pomagając jednocześnie zapobiegając osadzaniu się
kamienia. Innowacyjna kostka została zaprojektowana tak, aby idealnie
pasowała do muszli klozetowej.
Higienicznie czysta toaleta z dodatkową zaletą uwalniania świeżego zapachu.
Po prostu zawieś kostkę na krawędź toalety i będzie czyszczona przy każdym spłukaniu!

opakowanie 12x40g

Sani Calc preparat do usuwania kamienia...

143,35 zł

 Sani Calc to preparat do usuwania osadów kamienia wapiennego z kwasoodpornych powierzchni. Dzięki specjalnej kompozycji kwasu fosforowego, związków powierzchniowo czynnych oraz inhibitorów korozji, produkt szybko i skutecznie usuwa osady kamienne 

i nie jest agresywny chemicznie w stosunku do odkamienia nych powierzchni. Przeznaczony jest do odkamieniania wszelkich kwasoodpornych powierzchni łazienkowych, np.: podłogi, ściany i inne.

pH 2 

Diversey Jontec TimeSaver 5L

492,00 zł

Polimerowa powłoka o podwyższonej wytrzymałości. Polecana do stosowania w obiektach użyteczności publicznej, w salach szpitalnych, w sieciach sprzedaży detalicznej oraz obiektach czynnych 24h na dobę.

Kanister 5L

Omo Pro Formula Horeca 5L - płyn do prania

171,42 zł

Profesjonalna formuła opracowana specjalnie do plam często spotykanych w restauracjach i hotelach. Usuwa uporczywe plamy, takie jak olej / tłuszcz, kawa i wino. Pozostawia świeże i czyste tkaniny. Bezpieczny w użyciu do wszystkich rodzajów bawełny i delikatnych tkanin. Nadaje się do prania materiałów białych i kolorowych.

Omo Horeca ma przyjemny zapach, który zapewnia długotrwałą świeżość i jest idealny do restauracji i obiektów hotelowych.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny