Koszyk

Diversey Jontec Technique 5L

03-7513198
346,60 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wypełniacz porów do podłóg betonowych i kamiennych.

Kanister 5L

Ilość

Opis

Taski Jontec Technique jest polimerową emulsją stosowaną jako podkład w przypadku powierzchni porowatych, a w szczególności betonu. Preparat nanoszony jest na powierzchnię w celu wypełnienia porów, poprawy adhezji kolejnych warstw powłok oraz ograniczeniu ich konsumpcji.

Produktu nie stosować na podłogach drewnianych lub drewnopodobnych. W przypadku użycia preparatu na podłogach cementowych, betonowych zbrojonych, podłogi muszą być całkowicie suche!

Cechy

  • poprawia adhezję powłok;
  • wypełnia pory;
  • redukuje zużycie powłok;
  • idealny jako podkład na wylewkach betonowych.

Właściwości

  • pH (koncentrat, w 20ºC): ok. 8,5

Sposób użycia

  • Produkt gotowy do użycia, stosować w postaci nierozcieńczonej!
  • Przygotowanie podłogi: Przed nałożeniem TASKI Jontec Technique, podłogę należy przygotować. W tym celu, usunąć z niej wszelkie zabrudzenia, umyć i dokładnie spłukać wodą, a następnie pozostawić do całkowitego wyschnięcia.
  • Nakładanie: Produkt nanieść na podłogę przy pomocy aplikatora, rozprowadzić produkt równomiernie, zachodzącymi na siebie pasami o szerokości 1 - 1,5 metra. W przypadku szczególnie porowatych podłóg, zaleca się zastosowanie 2 warstw TASKI Jontec Technique. Przed nałożeniem powłoki, podłogę pozostawić do całkowitego wyschnięcia (20 - 40 minut). Po wyschnięciu należy nałożyć na powierzchnię odpowiednią powłokę zabezpieczającą z oferty Diversey. W zależności od oczekiwanego efektu najczęściej stosuje się od 1 do 2 warstw.

03-7513198

Opis

Nazwa
Diversey Jontec Technique 5L
Indeks
03-7513198
Opakowanie:
Kanister 5L
Waga
5 kg
Obszar zastosowania
Podkład polimerowy do betonu i porowatych

Zobacz także

Diversey Jontec Luna 5L

341,80 zł

Diversey Jontec Luna to powłoka polimerowa o dużej twardości i jedwabistym połysku, nie wymagająca częstej pielęgnacji. Może być stosowany do większości typów podłóg wodoodpornych.

Kanister 5L

Diversey Jontec Matt 5L

384,50 zł

Jontec Matt to matowa powłoka polimerowa o dużej twardości, niewymagająca częstej pielęgnacji. Może być stosowany do większości typów podłóg wodoodpornych.

Kanister 5L

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Kiehl Thermodur 5L

229,03 zł

Trwała powłoka polimerowa o wysokim połysku. Nadaje się do umytych gruntownie wykładzin podłogowych takich jak: PCV, poliolefiny, linoleum, chłonny kamień naturalny i sztuczny, asfalt itp.

Kanister 5L

Diversey Jontec Matt 5L

384,50 zł

Jontec Matt to matowa powłoka polimerowa o dużej twardości, niewymagająca częstej pielęgnacji. Może być stosowany do większości typów podłóg wodoodpornych.

Kanister 5L

Diversey Jontec TimeSaver 5L

492,00 zł

Polimerowa powłoka o podwyższonej wytrzymałości. Polecana do stosowania w obiektach użyteczności publicznej, w salach szpitalnych, w sieciach sprzedaży detalicznej oraz obiektach czynnych 24h na dobę.

Kanister 5L

Kiehl Thermohospital 5L

249,38 zł

Powłoka polimerowa o bardzo wysokim połysku bez polerowania, odporna na dezynfekcję i alkohole. Zalecana zwłaszcza do obiektów służby zdrowia

Kanister 5L

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny