• Nowy

Niepowtarzalna formuła produktów linii Room Care jest dostosowana do efektywnego i bezpiecznego czyszczenia oraz dezynfekowania pokoi hotelowych. Łatwe do rozpoznania nazwy produktów, system kodowania kolorami oraz specjalnie dedykowany zestaw akcesoriów i urządzeń dozujących sprawia, iż Room Care to idealny wybór. Wszystkie produkty linii Room Care posiadają tę samą linię zapachową "Fresh Linen", przeznaczoną dla branży hotelarskiej i turystycznej.

Produkty linii Room Care zawierają technologię O.N.T., która skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając w pomieszczeniach świeży i trwały zapach. Linia Room Care jest skutecznym rozwiązaniem, które łączy wydajność, bezpieczeństwo użytkownika oraz odpowiedzialność za środowisko naturalne. Wszystkie nasze produkty linii Room Care spełniają najwyższe standardy, są zgodne z nowym rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie chemikaliów: REACH. Firma Diversey ma długą historię zaangażowania w sprawy dotyczące ochrony środowiska, popartą certyfikatami ISO 9001, ISO 14001 i AISE, które zapewniają dodatkową gwarancję jakości i skuteczności.

Room Care to unikalny na świecie system oferujący kompleksowe rozwiązania w zakresie utrzymania czystości i higieny w pokojach, obejmujący produkty, akcesoria oraz urządzenia, dające się zastosować zarówno w mniejszych jak i w większych hotelach oraz obiektach turystycznych.

Opis

Room Care R2-plus jest wysoce skoncentrowanym, preparatem przeznaczonym do codziennego mycia i dezynfekcji powierzchni zmywalnych. Posiada właściwości bakteriobójcze i przeciw grzybom drożdżopodobnym. Produkt stosować do powierzchni i urządzeń nie mających bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Polecany do mycia i dezynfekcji twardych, wodoodpornych powierzchni, typu: kafelki, wanny, ściany, powierzchnie z tworzyw sztucznych (np.: telefony), ze stali nierdzewnej i chromowane.

Room Care R2-plus jest przeznaczony do stosowania w obiektach typu: hotele, motele, restauracje, budynki biurowe, obiekty użyteczności publicznej, itp. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania w obszarze medycznym.

Room Care R2-plus został opracowany tylko dla systemu Divermite S oraz DQFM firmy Diversey. Produkt zawiera ponadto technologię O.N.T., która skutecznie i na długi czas eliminuje nieprzyjemne zapachy oraz pozostawia w


Cechy

 • zapewnia wysoki poziom higieny mytych i dezynfekowanych powierzchni;
 • szybko i łatwo usuwa tłuszcze oraz osady rozpuszczalne w wodzie;
 • regularne stosowanie produktu zapobiega osadzaniu się kamienia;
 • pozostawia długotrwały, przyjemny zapach;
 • zawiera technologię neutralizującą nieprzyjemne zapachy - O.N.T.;
 • kodowanie kolorami oraz oznaczenie alfanumeryczne, ograniczają błędne użycie produktu;

Właściwości

 • ph koncentrat: 12-12,5
 • ph roztwór roboczy 25%: ok. 11,5 +/- 0,5

Sposób użycia

 • Kontrola stężenia dozowanego preparatu odbywa się poprzez użycie:

- System Divermite: dwie dozy (15 ml) na butelkę 300 ml - napełnić butelkę Divermite R2 (otrzymujemy 10% roztwór roboczy). Usunąć spryskiwacz z butelki Divermite R2 wypłukać butelkę i napełnić ją czystą, świeżą wodą do poziomu zaznaczonego na butelce (300 ml). Następnie dodać pro dukt Room Care R2-plus wciskając dwukrotnie przycisk urządzenia Divemite. Zakręcić dobrze spryskiwacz (ustawić końcówkę spryskiwacza w pozycji ON) i wstrząsnąć łagodnie w celu dobrego wymieszania.

- System DQFM: wypłukać i napełnić specjalnie oznakowaną butelkę Room Care R2 lub wiadro bezpośrednio z pompy DQFM do wymaganego poziomu. Nakręcić spryskiwacz na butelkę.

 • Małe powierzchnie: spryskać ścierkę/ gąbkę z padem niewielką ilością produktu i przetrzeć czyszczoną powierzchnię. Spłukać powierzchnię czystą wodą bądź wytrzeć czystą, wilgotną ściereczką. Polerować powie- rzchnie suchą ściereczką w celu uzyskania wysokiego połysku.

 • Duże powierzchnie: przygotować roztwór poprzez jednokrotne przyciśnięcie przycisku urządzenia Divermite R2 do wiadra z 5L wody. Do czyszczenia powierzchni użyć gąbki, ściereczki albo mopa.

 • Podłoga: przygotować roztwór 5L wody. Do czyszczenia powierzchni użyć ściereczki lub mopa. Spłukać czystą wodą i wytrzeć powierzchnię czystą, wilgotną ściereczką lub mopem (płukać w czystej wodzie i dobrze wycisnąć). Pozostawić powierzchnię do wyschnięcia, polerować do uzyskania połysku.

03-100941402

Opis

Nazwa
Room Care R2 Plus 1,5L
Indeks
7517208
Opakowanie:
Saszetka 1,5 L

Pliki do pobrania

Room Care R2 Plus

Opis produktu

Pliki do pobrania (376.27k)

Room Care R2 Plus

Karta charakterystyki

Pliki do pobrania (1.69M)

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.