• Nowy

Niepowtarzalna formuła produktów linii Room Care jest dostosowana do efektywnego i bezpiecznego czyszczenia oraz dezynfekowania pokoi hotelowych. Łatwe do rozpoznania nazwy produktów, system kodowania kolorami oraz specjalnie dedykowany zestaw akcesoriów i urządzeń dozujących sprawia, iż Room Care to idealny wybór. Wszystkie produkty linii Room Care posiadają tę samą linię zapachową "Fresh Linen", przeznaczoną dla branży hotelarskiej i turystycznej.

Produkty linii Room Care zawierają technologię O.N.T., która skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając w pomieszczeniach świeży i trwały zapach. Linia Room Care jest skutecznym rozwiązaniem, które łączy wydajność, bezpieczeństwo użytkownika oraz odpowiedzialność za środowisko naturalne. Wszystkie nasze produkty linii Room Care spełniają najwyższe standardy, są zgodne z nowym rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie chemikaliów: REACH. Firma Diversey ma długą historię zaangażowania w sprawy dotyczące ochrony środowiska, popartą certyfikatami ISO 9001, ISO 14001 i AISE, które zapewniają dodatkową gwarancję jakości i skuteczności.

Room Care to unikalny na świecie system oferujący kompleksowe rozwiązania w zakresie utrzymania czystości i higieny w pokojach, obejmujący produkty, akcesoria oraz urządzenia, dające się zastosować zarówno w mniejszych jak i w większych hotelach oraz obiektach turystycznych.

Opis

Room Care R3-plus jest skoncentrowanym, uniwersalnym preparatem przeznaczonym do mycia powierzchni szklanych i wielu powierzchni zmywalnych (np.: lustra, okna, powierzchnie laminowane, kafelki, glazura). Jest wysoce skutecznym produktem, o neutralnym pH. Room Care R3-plus jest preparatem szybko schnącym. Produkt został opracowany tylko dla systemów Divermite/DQFM firmy Diversey.

Cechy

  • prosty w zastosowaniu;
  • łatwo usuwa zabrudzenia z tłuszczu i odciski palców;
  • skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy;
  • pozostawia przyjemny zapach dzięki wyjątkowej technologii O.N.T., która efektywnie neutralizuje nieprzyjemne zapachy;
  • kodowanie kolorami oraz oznaczenie alfanumeryczne, uniemożliwiają błędne użycie produktu;

Właściwości

  • ph koncentrat: 7-7,5
  • ph roztwór roboczy 10%: 7,5 +/- 0,5

Sposób użycia

  • Kontrola stężenia dozowanego preparatu odbywa się poprzez użycie:

- System Divermite: dwie dozy (15 ml) na butelkę 300 ml - napełnić butelkę Divermite R3 (otrzymujemy 10% roztwór roboczy). Usunąć spryskiwacz z butelki Divermite R3 wypłukać butelkę i napełnić ją czystą, świeżą wodą do poziomu zaznaczonego na butelce (300 ml). Następnie dodać pro dukt Room Care R3-plus wciskając dwukrotnie przycisk urządzenia Divemite. Zakręcić dobrze spryskiwacz (ustawić końcówkę spryskiwacza w pozycji ON) i wstrząsnąć łagodnie w celu dobrego wymieszania.

- System DQFM: wypłukać i napełnić specjalnie oznakowaną butelkę Room Care R3 lub wiadro bezpośrednio z pompy DQFM do wymaganego poziomu. Nakręcić spryskiwacz na butelkę.

  • Następnie natrysnąć niewielką ilość produktu na czystą, suchą ścierkę lub ręcznik papierowy i przetrzeć czyszczoną powierzchnię. Polerować suchą ścierką do uzyskania połysku.
03-7508057

Opis

Nazwa
Room Care R3 Plus 1,5L
Indeks
7508057
Opakowanie:
Saszetka 1,5 L

Pliki do pobrania

Room Care R3 Plus

Opis produktu

Pliki do pobrania (342.81k)

Room Care R3 Plus

Karta charakterystyki

Pliki do pobrania (264.95k)

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.