Koszyk

Suma MultiPurpose Cleaner D2.3 SmartDose 1,4L

03-7517319
196,85 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Suma Multi D2.3 Smart Dose płynny, wysoce skoncentrowany preparat myjący przeznaczony do ręcznego mycia wodoodpornych powierzchni i urządzeń naczyń i szyb w pomieszczeniach kuchennych.

Opakowanie 1,4 L 

Ilość

Dzięki innowacyjnemu pojemnikowi System SmartDose pozwala na łatwe, bezpieczne i dokładne dozowanie skoncentrowanych produktów. SmartDose jest rozwiązaniem, które łączy wydajność i bezpieczeństwo użytkownika oraz dba o ochronę środowiska naturalnego. Produkty linii SmartDose znajduj ą się w specjalnych butelkach o pojemności 1,4 L z zamocowaną na stałe głowicą dozującą z opcjami do wyboru: butelka, wiaderko, zlewozmywak. SmartDose wykorzystuje małe ilości preparatu podczas dozowania, co ogranicza uwalnianie substancji chemicznych do środowiska a opakowanie przeznaczone jest do recyklingu. System ten nie wymaga podłączenia do wody oraz wykorzystuje w 99,9% koncentrat.

Opis

Suma Multi D2 SmartDose jest płynnym, wysoce skoncentrowanym preparatem myjącym przeznaczonym do ręcznego mycia twardych, wodoodpornych powierzchni i urządzeń stosowanych w pomieszczeniach kuchennych

Produkt polecany jest do mycia wodoodpornych powierzchni typu: podłogi, ściany, drzwi, sufity, naczynia i wyposażenie kuchenne. Preparat zalecany jest również do mycia okien i innych powierzchni szklanych oraz mycia ręcznego naczyń.

Cechy

 • doskonałe właściwości myjące;
 • skuteczne usuwanie zabrudzeń tłuszczowych i zaschniętych resztek żywności;
 • łatwe wypłukiwanie z powierzchni, nie pozostawia smug i zacieków;
 • skuteczne działanie niezależne od twardości wody;
 • szybkie i kontrolowane przygotowanie roztworu roboczego;
 • część dwukomponentowego systemu SmartDose, do utrzymania czystości i higieny wszystkich obszarów pomieszczeń kuchennych;
 • jeden super skoncentrowany produkt zamiast czterech różnych preparatów;
 • niewielkie i poręczne opakowanie  z wygodnycm uchwytem.

Właściwości

ph koncentat: ok. 7,7

Sposób użycia

 • Suma Multipurpose Cleaner D2.3 posiada trzy opcje ustawienia dozowania: butelka ze spryskiwaczem; wiaderko;zlewozmywak;
 • Metoda natryskowa (butelka ze spryskiwaczem) - mycie twardych, wodoodpornych powierzchni, okien i powierzchni szklanych

1. Butelkę ze spryskiwaczem (750 ml) napełnić wodą.

2. Ustawić żółte pokrętło regulacyjne w pozycji butelka , wyciągnąć je do góry. Końcówkę dozującą umieścić w napełnianej butelce i wcisnąć głowicę, aby zadozować produkt do butelki. Przed użyciem, delikatnie wymieszać zawartość butelki. Otrzymany roztwór produktu to: 0,5%.

3. Z powierzchni usunąć luźne zabrudzenia. Roztwór natrysnąć na powierzchnie, a następnie umyć je czystą ścierką lub gąbką z nierysującym padem.

4. Umyte powierzchnie dokładnie spłukać czystą wodą i pozostawić do wyschnięcia.

 • Wiaderko - mycie podłóg, ścian, drzwi, sufitów, wyposażenia kuchennego

1. Do wiaderka nalać niewielką ilość wody.

2. Ustawić żółte pokrętło regulacyjne w pozycji wiaderko , wyciągnąć je do góry . Końcówkę dozującą umieścić w napełnianym wiaderku i wcisnąć głowicę, aby zadozować produkt. Następnie uzupełnić wiaderko wodą do poziomu: 8 litrów. Otrzymany roztwór produktu to: 0,3%.

3. Przygotowany roztwór nanieść na powierzchnie przy użyciu mopa, ścierki lub gąbki z nierysującym padem, umyć je.

4. Umyte powierzchnie dokładnie spłukać czystą wodą i pozostawić do wyschnięcia.

 • Zlewozmywak - ręczne mycie naczyń

1. Do zlewu nalać niewielką ilość wody.

2. Ustawić żółte pokrętło regulacyjne w pozycji zlewozmywak, wyciągnąć je do góry . Końcówkę dozującą umieścić nad zlewozmywakiem i wcisnąć głowicę, aby zadozować produkt. Następnie uzupełnić zlewozmywak wodą do poziomu: 40 litrów. Otrzymany roztwór produktu to: 0,062%.

3. Naczynia namoczyć w roztworze, a następnie umyć je przy użyciu ścierki, szczoteczki lub gąbki z nierysującym padem.

4. Umyte naczynia dokładnie spłukać czystą wodą i pozostawić do wyschnięcia.

03-7517319

Opis

Nazwa
Suma MultiPurpose Cleaner D2.3 SmartDose
Indeks
7517319
Opakowanie:
Butelka 1,4 L

Zobacz także

Suma Bac D10 SmartDose

186,75 zł

Środek myjąco - dezynfekujący przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni i urządzeń w przemyśle spożywczym i gastronomi. Produkty linii SmartDose znajdują się w specjalnych butelkach o pojemności 1,4 litra, z zamocowaną na stałe głowicą dozującą w opcjach: butelka lub wiaderko.

Opakowanie 1,4 L

Suma D4 Tab 300 szt.

147,75 zł

Suma D4 Tab  jest skoncentrowanym preparatem dezynfekcyjnym na bazie stabilizowanego, aktywnego chloru do wszelkich zmywalnych powierzchni i przedmiotów niezanieczyszczonych jak i zanieczyszczonych substancjami organicznymi. Preparat ma postać tabletki.

Opakowanie 300 szt. 

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Mleczko do czyszczenia powierzchni zmywalnych...

20,15 zł

Preparat o szerokim zastosowaniu, przeznaczony do czyszczenia wszelkich twardych, zmywalnych powierzchni. Nie rysuje czyszczonych powierzchni. Nadaje się do czyszczenia powierzchni i sprzętów wykonanych z tworzyw sztucznych, szkła, glazury i terrakoty, stali stopowej i chromu, a także malowanych, występujących w łazience.

Pojemność 500 ml

IDEALNY DO PŁYT INDUKCYJNYCH!!!

Cif Pro Formula Dishwash Extra Strong Lemon 5L...

54,84 zł

Cif Pro Formula Dishwash Extra Strong jest płynnym, skoncentrowanym preparatem do ręcznego mycia naczyń. Można go stosować do mycia: garnków, patelni, naczyń, sztućców, szkła i innego sprzętu kuchennego. Produkt linii Business Solutions firmy Diversey.

Kanister 5L

Suma D4 Tab 300 szt.

147,75 zł

Suma D4 Tab  jest skoncentrowanym preparatem dezynfekcyjnym na bazie stabilizowanego, aktywnego chloru do wszelkich zmywalnych powierzchni i przedmiotów niezanieczyszczonych jak i zanieczyszczonych substancjami organicznymi. Preparat ma postać tabletki.

Opakowanie 300 szt. 

Cif Pro Formula Degreaser Concentrate 5L -...

70,85 zł

Preparat  do odtłuszczania silnie zatłuszczonych powierzchni np.: kuchnie, okapy, filtry, garnki, podłogi, ściany, drzwi i kanalizacja. Można nim szybko i skutecznie odtłuścić  klamki w gabinetach kosmetycznych np. olejkach po masażu. Pozostawia przyjemny zapach i jest bezpieczny dla aluminium. Produkt linii Business Solutions firmy Diversey.

Kanister 5L

Kiehl Disoman 1L.

32,53 zł

Wysokowydajny, o neutralnym pH, super koncentrat do ręcznego mycia naczyń do ręcznego mycia naczyń oraz do mycia akcesoriów kuchennych.

Butelka 1L

Suma Bac D10 5 L

312,50 zł

Suma Bac D10 (dawna nazwa D10) jest stężonym preparatem myjąco-dezynfekcyjnym, przeznaczonym do mycia i dezynfekcji powierzchni i urządzeń w miejscach przygotowywania i spożywania posiłków.

Opakowanie 5 L

Cif Pro Formula Stainless Steel 750ml -...

13,75 zł

Nieperfumowany preparat przeznaczony do twardych powierzchni w gastronomii, polecany do mycia blatów roboczych,  odciski palców, pozostawiając doskonałe rezultaty.Nie wymaga spłukiwania. lodówek wewnątrz i zewnątrz, lad chłodniczych, szklanych gablot. Skutecznie usuwa zabrudzenia i

Opakowanie 750 ml.

Mycie lodówek, ład chłodniczych, szklanych gablot. 

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny