• Nowy

Dzięki innowacyjnemu pojemnikowi System SmartDose pozwala na łatwe, bezpieczne i dokładne dozowanie skoncentrowanych produktów. SmartDose jest rozwiązaniem, które łączy wydajność i bezpieczeństwo użytkownika oraz dba o ochronę środowiska naturalnego. Produkty linii SmartDose znajduj ą się w specjalnych butelkach o pojemności 1,4 L z zamocowaną na stałe głowicą dozującą z opcjami do wyboru: butelka, wiaderko, zlewozmywak. SmartDose wykorzystuje małe ilości preparatu podczas dozowania, co ogranicza uwalnianie substancji chemicznych do środowiska a opakowanie przeznaczone jest do recyklingu. System ten nie wymaga podłączenia do wody oraz wykorzystuje w 99,9% koncentrat.

Opis

Suma Multi D2 SmartDose jest płynnym, wysoce skoncentrowanym preparatem myjącym przeznaczonym do ręcznego mycia twardych, wodoodpornych powierzchni i urządzeń stosowanych w pomieszczeniach kuchennych

Produkt polecany jest do mycia wodoodpornych powierzchni typu: podłogi, ściany, drzwi, sufity, naczynia i wyposażenie kuchenne. Preparat zalecany jest również do mycia okien i innych powierzchni szklanych oraz mycia ręcznego naczyń.

Cechy

 • doskonałe właściwości myjące;
 • skuteczne usuwanie zabrudzeń tłuszczowych i zaschniętych resztek żywności;
 • łatwe wypłukiwanie z powierzchni, nie pozostawia smug i zacieków;
 • skuteczne działanie niezależne od twardości wody;
 • szybkie i kontrolowane przygotowanie roztworu roboczego;
 • część dwukomponentowego systemu SmartDose, do utrzymania czystości i higieny wszystkich obszarów pomieszczeń kuchennych;
 • jeden super skoncentrowany produkt zamiast czterech różnych preparatów;
 • niewielkie i poręczne opakowanie  z wygodnycm uchwytem.

Właściwości

ph koncentat: ok. 7,7

Sposób użycia

 • Suma Multipurpose Cleaner D2.3 posiada trzy opcje ustawienia dozowania: butelka ze spryskiwaczem; wiaderko;zlewozmywak;
 • Metoda natryskowa (butelka ze spryskiwaczem) - mycie twardych, wodoodpornych powierzchni, okien i powierzchni szklanych

1. Butelkę ze spryskiwaczem (750 ml) napełnić wodą.

2. Ustawić żółte pokrętło regulacyjne w pozycji butelka , wyciągnąć je do góry. Końcówkę dozującą umieścić w napełnianej butelce i wcisnąć głowicę, aby zadozować produkt do butelki. Przed użyciem, delikatnie wymieszać zawartość butelki. Otrzymany roztwór produktu to: 0,5%.

3. Z powierzchni usunąć luźne zabrudzenia. Roztwór natrysnąć na powierzchnie, a następnie umyć je czystą ścierką lub gąbką z nierysującym padem.

4. Umyte powierzchnie dokładnie spłukać czystą wodą i pozostawić do wyschnięcia.

 • Wiaderko - mycie podłóg, ścian, drzwi, sufitów, wyposażenia kuchennego

1. Do wiaderka nalać niewielką ilość wody.

2. Ustawić żółte pokrętło regulacyjne w pozycji wiaderko , wyciągnąć je do góry . Końcówkę dozującą umieścić w napełnianym wiaderku i wcisnąć głowicę, aby zadozować produkt. Następnie uzupełnić wiaderko wodą do poziomu: 8 litrów. Otrzymany roztwór produktu to: 0,3%.

3. Przygotowany roztwór nanieść na powierzchnie przy użyciu mopa, ścierki lub gąbki z nierysującym padem, umyć je.

4. Umyte powierzchnie dokładnie spłukać czystą wodą i pozostawić do wyschnięcia.

 • Zlewozmywak - ręczne mycie naczyń

1. Do zlewu nalać niewielką ilość wody.

2. Ustawić żółte pokrętło regulacyjne w pozycji zlewozmywak, wyciągnąć je do góry . Końcówkę dozującą umieścić nad zlewozmywakiem i wcisnąć głowicę, aby zadozować produkt. Następnie uzupełnić zlewozmywak wodą do poziomu: 40 litrów. Otrzymany roztwór produktu to: 0,062%.

3. Naczynia namoczyć w roztworze, a następnie umyć je przy użyciu ścierki, szczoteczki lub gąbki z nierysującym padem.

4. Umyte naczynia dokładnie spłukać czystą wodą i pozostawić do wyschnięcia.

03-7517319

Opis

Nazwa
Suma MultiPurpose Cleaner D2.3 SmartDose
Indeks
7517319
Opakowanie:
Butelka 1,4 L

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.