Koszyk

Mleczko do czyszczenia powierzchni zmywalnych DI R7

03-100958130
20,15 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Preparat o szerokim zastosowaniu, przeznaczony do czyszczenia wszelkich twardych, zmywalnych powierzchni. Nie rysuje czyszczonych powierzchni. Nadaje się do czyszczenia powierzchni i sprzętów wykonanych z tworzyw sztucznych, szkła, glazury i terrakoty, stali stopowej i chromu, a także malowanych, występujących w łazience.

Pojemność 500 ml

IDEALNY DO PŁYT INDUKCYJNYCH!!!

Ilość

Opis

Johnson Diversey R7 jest gęstym, białym mleczkiem przeznaczonym do czyszczenia wszelkich twardych, zmywalnych powierzchni.

Cechy

 • szybko i skutecznie usuwa uporczywe plamy oraz inne zabrudzenia;
 • prosty w zastosowaniu;
 • łatwo się wypłukuje;
 • odpowiedni do stosowania na powierzchniach emaliowanych stali nierdzewnej, płytkach ceramicznych;
 • posiada w swym składzie „nie rysujące składniki” - zawiera wysokiej jakości, mocno rozdrobniony kalcyt, dzięki czemu jest bardzo skuteczny, a nie powoduje rysowania czyszczonych powierzchni;
 • kodowanie kolorami oraz oznaczenie alfanumerczne uniemożliwiają błędne użycie produktu;
 • bezpieczny dla powierzchni plastikowych;
 • posiada atest Państwowego Zakładu Higieny nr HŻ/07672/98 z dnia 03.06.1998

Dane techniczne

pH (koncentrat): ok. 11; gęstość w 20˚C, postać mleczno-białej cieczy

Sposób użycia

Produkt dostępny w opakowaniu: butelka 500 ml. Produkt gotowy do użycia, nie trzeba rozcieńczać. Zaleca się stosować rękawice ochronne.

Zastosowanie

 1. Przed użyciem należy dobrze wstrząsnąć butelką;
 2. Nanieść niewielką ilość emulsji na wilgotną ścierkę lub nie rysującą gąbkę i wyczyścić delikatnie zabrudzoną powierzchnię;
 3. Spłukać wodą;
 4. Wytrzeć do sucha;
 5. Dla uzyskania lśniących powierzchni należy polerować suchą ścierką;
 6. Nie stosować ostrych gąbek i czyściw.
03-100958130

Opis

Nazwa
Mleczko do czyszczenia powierzchni zmywalnych DI R7
Indeks
03-100958130
Obszar zastosowania
Wszelkie zmywalne powierzchnie, w tym szkło, stal, emalia, płyty indukcyjne

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Cif Pro Formula Stainless Steel 750ml -...

13,75 zł

Nieperfumowany preparat przeznaczony do twardych powierzchni w gastronomii, polecany do mycia blatów roboczych,  odciski palców, pozostawiając doskonałe rezultaty.Nie wymaga spłukiwania. lodówek wewnątrz i zewnątrz, lad chłodniczych, szklanych gablot. Skutecznie usuwa zabrudzenia i

Opakowanie 750 ml.

Mycie lodówek, ład chłodniczych, szklanych gablot. 

Suma Drain GTS PLUS 20L

2 079,00 zł

Suma Drain GTS Plus

 jest bioaktywnym preparatem rozkładającym tłuszcze w systemach kanalizacyjnych i odstojnikach tłuszczu, przez co zapobiega ich nagromadzaniu się i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Opakowanie 20 L

Kiehl Disoman 1L.

32,53 zł

Wysokowydajny, o neutralnym pH, super koncentrat do ręcznego mycia naczyń do ręcznego mycia naczyń oraz do mycia akcesoriów kuchennych.

Butelka 1L

Cif Pro Formula Cream 2L- mleczko do...

38,03 zł

Cif Professional Cream z linii produktów Pro Formula to uniwersalny produkt, który skutecznie wyczyści silne zabrudzenia z różnych powierzchni, m.in. umywalek, WC, prysznica. Pozostawia je gładkie i lśniące. Ze względu na wysoką skuteczność może być z powodzeniem stosowany do oczyszczania miejsc użytku publicznego – hoteli, restauracji, przedszkoli, domów opieki. 

opakowanie 2L 

Cif Pro Formula Degreaser Concentrate 5L -...

70,85 zł

Preparat  do odtłuszczania silnie zatłuszczonych powierzchni np.: kuchnie, okapy, filtry, garnki, podłogi, ściany, drzwi i kanalizacja. Można nim szybko i skutecznie odtłuścić  klamki w gabinetach kosmetycznych np. olejkach po masażu. Pozostawia przyjemny zapach i jest bezpieczny dla aluminium. Produkt linii Business Solutions firmy Diversey.

Kanister 5L

Kiehl Disoman 5L.

143,63 zł

Wysokowydajny, o neutralnym pH, super koncentrat do ręcznego mycia naczyń do ręcznego mycia naczyń oraz do mycia akcesoriów kuchennych.

Kanister 5L

DI Actival 5L

187,95 zł

DI Actival to bezzapachowy, nie pieniący się preparat do mycia podłóg w restauracjach, kuchniach i zakładach przetwórstwa spożywczego. Szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia z mytych powierzchni, wykazując szczególnie silne właściwości emulgujące w stosunku do zanieczyszczeń o charakterze tłuszczowym.

Kanister 5L

Cif Pro Formula Dishwash Extra Strong Lemon 5L...

54,84 zł

Cif Pro Formula Dishwash Extra Strong jest płynnym, skoncentrowanym preparatem do ręcznego mycia naczyń. Można go stosować do mycia: garnków, patelni, naczyń, sztućców, szkła i innego sprzętu kuchennego. Produkt linii Business Solutions firmy Diversey.

Kanister 5L

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny