Koszyk

Kiehl Frigosan 10L

02-J550910
587,07 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

rodek myjący do zamrażarek oraz mroźni, polecany do usuwania etykiet bez konieczności rozmrażania.

Kanister 10L

Ilość

Opis
Frigosan usuwa oleiste i przesiąknięte tłuszczem zabrudzenia oraz resztki etykietek w pomieszczeniach do zamrażania podczas ich pracy. Frigosan stosowany jest do temperatury -250C.  Nie jest wymagane zastosowanie automatów myjących z zabezpieczeniem przed eksplozją. W krótkim czasie po umyciu powierzchnię należy wytrzeć do sucha z pozostałości.
Zastosowanie produktu: do wszystkich wodoodpornych podłóg, ścian i powierzchni w pomieszczeniach do zamrażania oraz chłodniach takich jak: flizy ceramiczne, flizy antypoślizgowe, flizy z kamionki z mikroporami, podłogi przemysłowe (jastrych, pomalowany beton), powierzchnie ze stali szlachetnej, aluminium, tworzywo sztuczne.
Cechy
  • Nadaje się do pracy w ramach systemu H.A.C.C.P
  • Nie wymaga przemieszczenia żywności, rozmrożenia pomieszczenia czy też przerywania procesu chłodzenia.
  • Niskopieniąca receptura produktu pozwala na zastosowanie go w automatach myjących lub podczas mycia powierzchni metodą spryskiwania.
Właściwości
  • pH koncentratu= ok. 8,5
Sposób użycia
  • Zużycie na m2: Mycie gruntowne podłóg: 250-300 ml Mycie ścian i powierzchni: 150 ml
  • Produkt stosować nie rozcieńczony!
  • Do zamrażarek nie wnosić wody, ani żadnych wilgotnych ściereczek oraz mopów!
  • Mycie gruntowne: Nie rozcieńczony produkt wylać na podłogę i rozprowadzić mopem, pozostawić na ok. 10 - 15 min. do zadziałania produktu, szorować maszyną jednotarczową i padem dostosowanym do typu podłogi. Powierzchnię odsączyć odkurzaczem na wodę. Pozostałości zebrać ściągaczka gumową i suchym mopem. Po zakończeniu czyszczenia produkt należy gruntownie usunąć.
  • W celu umycia ścian i powierzchni nie rozcieńczony produkt rozprowadzić przy pomocy butelki ze spryskiwaczem lub ściereczką i pozostawić na 5 min. do zadziałania produktu. Jeżeli zachodzi potrzeba szorować nieostrym padem. Pozostałości usunąć ściągaczką gumową. Powierzchnię wytrzeć do sucha ściereczką.
02-J550910

Opis

Nazwa
Kiehl Frigosan 10L
Indeks
02-J550910
Obszar zastosowania
Usuwa oleiste i przesiąknięte tłuszczem zabrudzenia oraz resztki etykietek w pomieszczeniach do zamrażania podczas ich pracy. Stosowany jest do temp. -25°C.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Cif Pro Formula Degreaser 750ml - preparat...

22,09 zł

Preparat  do odtłuszczania silnie zatłuszczonych powierzchni np.: kuchnie, okapy, filtry, garnki, podłogi, ściany, drzwi i kanalizacja. Można nim szybko i skutecznie odtłuścić  klamki w gabinetach kosmetycznych np. olejkach po masażu. Pozostawia przyjemny zapach i jest bezpieczny dla aluminium. Produkt linii Business Solutions firmy Diversey.

Opakowanie 750 ml.

Suma D4 Tab 300 szt.

147,75 zł

Suma D4 Tab  jest skoncentrowanym preparatem dezynfekcyjnym na bazie stabilizowanego, aktywnego chloru do wszelkich zmywalnych powierzchni i przedmiotów niezanieczyszczonych jak i zanieczyszczonych substancjami organicznymi. Preparat ma postać tabletki.

Opakowanie 300 szt. 

Zestaw Cif Pro Formula- 6szt.

146,96 zł

Zestaw 6 produktów do czyszczenia i dezynfekcji - środek do czyszczenia szkła i powierzchni, środek odtłuszczający do kuchni, środek myjąco - dezynfekujący, środek do czyszczenia stali nierdzewnej, środek dezynfekujący do czyszczenia łazienek, środek dezynfekujący na bazie alkoholu.

Suma Drain GTS PLUS 20L

2 079,00 zł

Suma Drain GTS Plus

 jest bioaktywnym preparatem rozkładającym tłuszcze w systemach kanalizacyjnych i odstojnikach tłuszczu, przez co zapobiega ich nagromadzaniu się i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Opakowanie 20 L

DI Actival 5L

187,95 zł

DI Actival to bezzapachowy, nie pieniący się preparat do mycia podłóg w restauracjach, kuchniach i zakładach przetwórstwa spożywczego. Szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia z mytych powierzchni, wykazując szczególnie silne właściwości emulgujące w stosunku do zanieczyszczeń o charakterze tłuszczowym.

Kanister 5L

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny