Koszyk
  • Nowy

Ściereczki Perfect Expert zielone - czyszczenie kuchni

48-Ście/zielony/100
37,52 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ściereczki jednorazowe wiskozowo-poliestrowe .Opakowanie zbiorcze 100 sztuk. Perforacja umożliwia stosowanie pudełka jako dozownik. Rozmiar 32x30 centymetrów.

Ilość

Ściereczki specjalistyczne Sonex Standard Kolor Zielone. Ściereczki idealne do pracy na sucho oraz na mokro, także z zastosowaniem detergentów. Czyściwo przeznaczone do czyszczenia powierzchni i urządzeń kuchennych. Ściereczki znajdują szerokie zastosowanie w branży HoReCa.

48-Ście/zielony/100

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Płyn do naczyń Suma Quick Foam D1.6 w pianie

35,48 zł

Suma Quick Foam D 1.6

Preparat pianowy o szerokim zastosowaniu przeznaczony do ręcznego mycia naczyń, garnków, patelni i wszystkich zmywalnych akcesoriów. Łatwy do wypłukania, nie pozostawia smug ani zacieków. Z łatwością usuwa tłuszcz i zaschnięte resztki żywności.

Pojemność 475 ml.

Kiehl Disoman 1L.

32,53 zł

Wysokowydajny, o neutralnym pH, super koncentrat do ręcznego mycia naczyń do ręcznego mycia naczyń oraz do mycia akcesoriów kuchennych.

Butelka 1L

Kiehl Disoman 5L.

143,63 zł

Wysokowydajny, o neutralnym pH, super koncentrat do ręcznego mycia naczyń do ręcznego mycia naczyń oraz do mycia akcesoriów kuchennych.

Kanister 5L

Suma Bac D10 5 L

312,50 zł

Suma Bac D10 (dawna nazwa D10) jest stężonym preparatem myjąco-dezynfekcyjnym, przeznaczonym do mycia i dezynfekcji powierzchni i urządzeń w miejscach przygotowywania i spożywania posiłków.

Opakowanie 5 L

Mleczko do czyszczenia powierzchni zmywalnych...

20,15 zł

Preparat o szerokim zastosowaniu, przeznaczony do czyszczenia wszelkich twardych, zmywalnych powierzchni. Nie rysuje czyszczonych powierzchni. Nadaje się do czyszczenia powierzchni i sprzętów wykonanych z tworzyw sztucznych, szkła, glazury i terrakoty, stali stopowej i chromu, a także malowanych, występujących w łazience.

Pojemność 500 ml

IDEALNY DO PŁYT INDUKCYJNYCH!!!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny