Koszyk

Room Care R1 Plus Pur Eco1,5L

03-100974095
319,70 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Skoncentrowany preparat do czyszczenia i odkażania toalet R1 plus. Skutecznie zapobiegający osadzaniu się kamienia wapiennego i zabijający bakterie. Jest to gęsty płyn o niebieskiej barwie, zawierający kwasy organiczne, niejonowe i kationowe związki powierzchniowo czynne oraz substancje zapachowe.

Opakowanie 1,5L

Ilość

Niepowtarzalna formuła produktów linii Room Care jest dostosowana do efektywnego i bezpiecznego czyszczenia oraz dezynfekowania pokoi hotelowych. Łatwe do rozpoznania nazwy produktów, system kodowania kolorami oraz specjalnie dedykowany zestaw akcesoriów i urządzeń dozujących sprawia, iż Room Care to idealny wybór. Wszystkie produkty linii Room Care posiadają tę samą linię zapachową "Fresh Linen", przeznaczoną dla branży hotelarskiej i turystycznej.

Produkty linii Room Care zawierają technologię O.N.T., która skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając w pomieszczeniach świeży i trwały zapach. Linia Room Care jest skutecznym rozwiązaniem, które łączy wydajność, bezpieczeństwo użytkownika oraz odpowiedzialność za środowisko naturalne. Wszystkie nasze produkty linii Room Care spełniają najwyższe standardy, są zgodne z nowym rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie chemikaliów: REACH. Firma Diversey ma długą historię zaangażowania w sprawy dotyczące ochrony środowiska, popartą certyfikatami ISO 9001, ISO 14001 i AISE, które zapewniają dodatkową gwarancję jakości i skuteczności.

Room Care to unikalny na świecie system oferujący kompleksowe rozwiązania w zakresie utrzymania czystości i higieny w pokojach, obejmujący produkty, akcesoria oraz urządzenia, dające się zastosować zarówno w mniejszych jak i w większych hotelach oraz obiektach turystycznych.

Opis
Room Care R1-plus jest skoncentrowanym preparatem do codziennego mycia i czyszczenia muszli klozetowych oraz pisuarów, opracowany tylko dla systemów Divermite/DQFM Diversey.

Nie należy stosować produktu do powierzchni nieodpornych na działanie kwasów, takich jak emalia, marmur, fuga. Nie stosować preparatu razem z wybielaczami oraz innymi środkami do czyszczenia toalet.

Cechy:

 • odpowiedni do codziennego użycia;
 • skutecznie usuwa plamy i osady kamienne z muszli klozetowych i pisuarów;
 • regularne stosowanie produktu zapobiega osadzaniu się kamienia;
 • butelka z kierunkowym dzióbkiem powoduje szybkie i łatwe naniesienie na powierzchnię;
 • kodowanie kolorami oraz oznaczenie alfanumeryczne ograniczają błędne użycie produktu;
 • produkt na bazie kwasu cytrynowego;
 • dzięki idealnie dobranej lepkości, łatwo przylega do mytych powierzchni (nie spływa);
 • lekki, delikatny, świeży zapach;
 • zawiera wyjątkową technologię O.N.T.(ODOUR-NEUTRALIZING TECHNOLOGY), która skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając na długo przyjemny i świeży zapach.

Właściwości

 • ph koncentrat: 1-1,5
 • ph roztwór roboczy 10%: ok. 3

Sposób użycia

 • Kontrola stężenia dozowanego preparatu odbywa się poprzez użycie:

- System Divermite: dwie dozy (15 ml) na butelkę 300 ml - napełnić butelkę Divermite R1 (otrzymujemy 10% roztwór roboczy). Usunąć spryskiwacz z butelki Divermite R3 wypłukać butelkę i napełnić ją czystą, świeżą wodą do poziomu zaznaczonego na butelce (300 ml). Następnie dodać pro dukt Room Care R1-plus wciskając dwukrotnie przycisk urządzenia Divemite. Zakręcić dobrze spryskiwacz (ustawić końcówkę spryskiwacza w pozycji ON) i wstrząsnąć łagodnie w celu dobrego wymieszania.

- System DQFM: wypłukać i napełnić specjalnie oznakowaną butelkę Room Care R1 lub wiadro bezpośrednio z pompy DQFM do wymaganego poziomu. Nakręcić spryskiwacz na butelkę.

 • W celu wyeliminowania niekorzystnego wpływu produktu na daną powierzchnię, należy wykonać test na niewielkim obszarze, w mało widocznym miejscu.

 • Powierzchnie muszli klozetowych i pisuarów spłukać wodą, obniżyć lustro wody za pomocy szczotki.

 • Ściskając łagodnie butelkę R1 kierować strumień preparatu pod obrzeże muszli, wokół muszli oraz na miejsce wypływu strumienia wody.

 • Rozprowadzić produkt szczotką toaletową i pozostawić na 10 minut.

 • Trudno usuwalny brud szorować szczotką lub gąbką z padem, po czym spłukać powierzchnię oraz szczotkę czystą wodą.

 • UWAGA: Nie używać produktu z innymi systemami dozowania. Nie używać nierozcieńczonego produktu.

03-100974095

Opis

Nazwa
Room Care R1 Plus 1,5L
Indeks
100857610
Opakowanie:
Saszetka 1,5 L

Zobacz także

Room Care R5-Plus Fresh Linen 1,5L

480,20 zł

Room Care R5 to skoncentrowany odświeżacz powietrza zawierający wyjątkową technologię O.N.T. skutecznie neutralizującą nieprzyjemne zapachy, pozostawiając na długo przyjemny i świeży zapach.

Opakowanie 1,5L

Dozownik Divermite S

461,90 zł

Divermite S

Dozownik przeznaczony jest do dozowania preparatów D2, D10, R1, R2, R3, R5.1 i R9 w saszetkach, Umożliwia regulację stężeń,  dozowanie do butelek oraz wiadra, nie wymaga podłączenia mediów.

Zestaw zmontowany R-Gap do DQFM

3 830,00 zł

Dozownik DQFM

Zestaw zmontowany składający się z 3 pomp DQFM. Do dozowania preparatów R1, R2, R3, R5.1. Możliwość regulacji stężeń, niski przepływ dozowania do napełniania butelek, wysoki do napełniania zlewów i wiader, preparat dozowany pod ciśnieniem.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Domestos Pro Formula Sani 4 in 1 Plus Spray 750ml

21,89 zł

Domestos TASKI Sani 4in1 Plus Spray jest środkiem do czyszczenia, odkamieniania, dezynfekcji i dezodoryzacji wszystkich kwasoodpornych twardych powierzchni w łazienkach.

Zabija 99,99% wirusów otoczkowych (w tym koronawirusów) w 60 sekund i eliminuje 99,999% bakterii w 5 minut.

Soft Care Wash 5L

91,15 zł

Łagodny produkt do mycia rąk bez zawartości perfum, barwników i mydła naturalnego, polecany do stosowania w łazienkach hotelowych, natryskach w klubach sportowych, obiektach rekreacyjnych oraz wellnes.

Kanister 5L

Diversey Jontec TimeSaver 5L

492,00 zł

Polimerowa powłoka o podwyższonej wytrzymałości. Polecana do stosowania w obiektach użyteczności publicznej, w salach szpitalnych, w sieciach sprzedaży detalicznej oraz obiektach czynnych 24h na dobę.

Kanister 5L

Zestaw zmontowany R-Gap do DQFM

3 830,00 zł

Dozownik DQFM

Zestaw zmontowany składający się z 3 pomp DQFM. Do dozowania preparatów R1, R2, R3, R5.1. Możliwość regulacji stężeń, niski przepływ dozowania do napełniania butelek, wysoki do napełniania zlewów i wiader, preparat dozowany pod ciśnieniem.

Odkurzacz Vacline sucho-mokro 15L

1 050,00 zł

Vacline odkurzacz do pracy na sucho i mokro, zbiornik ze stali nierdzewnej 15L

-1.000 W
- Ciśnienie: 210 mbar
- Wydajność: 48l/sec.
- Wąż: 3,50 m (⌀ NW 32 mm)
- Kabel: 7,20 m
- Wysokość: 55 cm

Taski Jet 38

2 270,00 zł

Profesjonalny, szczotkowy odkurzacz pionowy TASKI Jet 38  do pracy na sucho. Wyróżnia się dużą siłą ssania oraz regulacją pracy szczotki. Posiada osobny system chłodzenia silnika odkurzacza i elektroniczny system ochrony silnika szczotki.

Urządzenie kompletne

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny