Koszyk

Diversey Jontec Best 5L

03-7512309
198,85 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Preparat do usuwania zabrudzeń tłuszczowych pochodzenia mineralnego.

Kanister 5L

Ilość

Opis

Jontec Best jest niskopieniącym preparatem do usuwania z podłóg zabrudzeń tłuszczowych tj. oleje syntetyczne, mineralne, smary i zanieczyszczenia rozpuszczalne w wodzie. Preparat szybko i skutecznie usuwa
zabrudzenia z mytych powierzchni, wykazując szczególnie silne właściwości emulgujące w stosunku do zanieczyszczeń o charakterze tłuszczowym. Jontec Best jest preparatem neutralnym chemicznie.

Cechy

  • szybko i skutecznie usuwa zabrudzenia tłuszczowe, oleje syntetyczne,mineralne, smary, ślady opon wózków widłowych;
  • ekonomiczny w użyciu - wysoka skuteczność usuwania zanieczyszczeń przy niskich stężeniach użytkowych;
  • nie pieni się, co pozwala szybko zebrać roztwór z umytej podłogi i ponownie wykorzystać sprzęt myjący;

Właściwości

  • pH (koncentrat): ok. 8,8
  • pH (1% roztwór): ok. 8,4 (+/- 0,5)

Sposób użycia

  • Dozowanie: minimalne / lekkie zabrudzenia 100 ml na 10 l roztworu (1%);szczególnie silne zabrudzenia: zwiększyć dozowanie do 5%; automaty szorujące: 100-250 ml na 10 l roztworu (1-2,5%)
  • MYCIE RĘCZNE: Przygotować w wiadrze roztwór o odpowiednim stężeniu,nanieść go na mytą powierzchnię przy pomocy mopa, pozostawić do zadziałania,na krótką chwilę i usunąć zanieczyszczony roztwór.
  • MYCIE MASZYNOWE: Przygotować w zbiorniku automatu szorującego lub maszyny jednotarczowej roztwór o odpowiednim stężeniu, nanieść go namytą powierzchnię, pozostawić do zadziałania na krótką chwilę, szorować i usunąć zanieczyszczony roztwór. W przypadku szczególnie silnych zabrudzeń: roztwór nanieść na mytą powierzchnię, pozostawić na 5-10 minut do zadziałania, szorować i usunąć zanieczyszczony roztwór.

03-7512309

Opis

Nazwa
Diversey Jontec Best 5L
Indeks
03-7512309
Opakowanie:
Kanister 5L
Obszar zastosowania
Niskopieniący preparat do usuwania z podłóg zabrudzeń tłuszczowych tj. oleje syntetyczne, mineralne, smary i zanieczyszczenia rozpuszczalne w wodzie

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Diversey Jontec Forward 5L

176,35 zł

Skuteczny, alkaliczny preparat myjący przeznaczony do stosowania w automatach szorujących. Preparat Jontec Forward jest niskopieniącym środkiem, skutecznym w usuwaniu uporczywych zabrudzeń ze wszystkich wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg. Polecany jako zdzieracz do usuwania powłoki Diversey Jontec Extra.

Opakowanie 5 L

Diversey Jontec Forward J-FLEX 1,5L

293,80 zł

Silnie skoncentrowany, niskopienny preparat do mycia mocno zanieczyszczonych podłóg wodoodpornych. Czyści dogłębnie, usuwa tłuszcze i oleje pochodzenia mineralnego i organicznego. Dzięki zastosowaniu w nim technologii O.N.T., neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Opakowanie 1,5 L

Diversey Sprint 200 Pur-Eco SD 1,4L

156,10 zł

Skoncentrowany preparat na bazie alkoholu, przeznaczony do codziennego mycia szklanych i wodoodpornych powierzchni (np.: okna, lustra, szkliwiona ceramika), jak również powierzchni z tworzyw sztucznych.

Opakowanie 1,4L

Diversey Jontec Luna 5L

341,80 zł

Diversey Jontec Luna to powłoka polimerowa o dużej twardości i jedwabistym połysku, nie wymagająca częstej pielęgnacji. Może być stosowany do większości typów podłóg wodoodpornych.

Kanister 5L

Diversey Jontec Omnistrip 5L

170,95 zł

Preparat do gruntownego mycia i zdzierania podłóg metodą natryskową. Preparat szybko i skutecznie usuwa powłoki polerskie i gruntownie myje podłogę. Umyte podłogi bardzo szybko wysychają.

Kanister 5L

DI Attack Plus 5L

243,45 zł

Preparat na bazie rozpuszczalnika do usuwania uporczywych zabrudzeń z olejów mineralnych / syntetycznych, śladów z opon wózków widłowych i smoły. Sprawdza się również przy usuwaniu tłuszczu i zabrudzeń pochodzenia organicznego w miejscach przygotowywania żywności i spożywania posiłków.

Kanister 5 L

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny