• Nowy

Opis

Jontec Lenio jest woskowym preparatem do konserwacji i czyszczenia podłóg drewnianych zaimpregnowanych i niezaimpregnowanych. Dzięki specjalnej mieszaninie wosków, konserwantów i związków powierzchniowo czynnych preparat szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia, konserwuje myte powierzchnie oraz tworzy na nich błyszczącą, antypoślizgową powłokę ochronną. Preparat nie zawiera rozpuszczalników.

Cechy

  • Szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia z mytych powierzchni;
  • Tworzy na mytych podłogach powłokę ochronną – chroni podłogi przed szybkim niszczeniem się;
  • Czyszczone podłogi posiadają jedwabisty połysk;
  • Sprzęt myjący jest łatwy do wypłukania z resztek preparatu.

Właściwości

  • ph produktu: ok. 4

Sposób użycia

  • Preparat stosuje się w postaci nierozcieńczonej lub do aplikacji natryskowej można użyć 0,25 l na 0,5 l roztworu (50%)
  • Zabezpieczanie podłóg:
  1. Czyszczenie natryskowe: Przy pomocy układu natryskowego maszyny jednotarczowej nanieść preparat na podłogę, po lekkim podeschnięciu polerować podłogę maszyną jednotarczową z odpowiednim padem do uzyskania równomiernego połysku.
  2. Pierwsza konserwacja: Przy pomocy układu natryskowego maszyny jednotarczowej lub przy pomocy specjalnego aplikatora (klamry) nanieść cienką warstwę preparatu na podłogę i pozostawić do wyschnięcia. Następnie polerować podłogę maszyną jednotarczową z odpowiednim padem do uzyskania połysku. W przypadku drewna niezaimpregnowanego lub przy dużym natężeniu ruchu może być konieczne naniesienie dwóch warstw preparatu – drugą warstwę nanosimy po całkowitym wyschnięciu pierwszej.

03-7513202

Opis

Nazwa
Diversey Jontec Lenio 5L
Indeks
03-7513202
Opakowanie:
Kanister 5L
Obszar zastosowania
Preparat do konserwacji i czyszczenia podłóg drewnianych zaimpregnowanych i niezaimpregnowanych. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia, konserwuje myte powierzchnie oraz tworzy na nich błyszczącą, antypoślizgową powłokę ochronną, nie zawiera rozpuszczalników

Pliki do pobrania

Jontec Lenio 5L

Opis produktu

Pliki do pobrania (899.9k)

Jontec Lenio 5L

Karta charakterystyki

Pliki do pobrania (221.66k)

Zobacz także

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.