Koszyk

Diversey Jontec Lenio 5L

03-7513202
332,40 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Jontec Lenio to woskowy preparat do konserwacji oraz czyszczenia zaimpregnowanych i niezaimpregnowanych drewnianych podłóg.

Opakowanie 5L

Ilość

Opis

Jontec Lenio jest woskowym preparatem do konserwacji i czyszczenia podłóg drewnianych zaimpregnowanych i niezaimpregnowanych. Dzięki specjalnej mieszaninie wosków, konserwantów i związków powierzchniowo czynnych preparat szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia, konserwuje myte powierzchnie oraz tworzy na nich błyszczącą, antypoślizgową powłokę ochronną. Preparat nie zawiera rozpuszczalników.

Cechy

  • Szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia z mytych powierzchni;
  • Tworzy na mytych podłogach powłokę ochronną – chroni podłogi przed szybkim niszczeniem się;
  • Czyszczone podłogi posiadają jedwabisty połysk;
  • Sprzęt myjący jest łatwy do wypłukania z resztek preparatu.

Właściwości

  • ph produktu: ok. 4

Sposób użycia

  • Preparat stosuje się w postaci nierozcieńczonej lub do aplikacji natryskowej można użyć 0,25 l na 0,5 l roztworu (50%)
  • Zabezpieczanie podłóg:
  1. Czyszczenie natryskowe: Przy pomocy układu natryskowego maszyny jednotarczowej nanieść preparat na podłogę, po lekkim podeschnięciu polerować podłogę maszyną jednotarczową z odpowiednim padem do uzyskania równomiernego połysku.
  2. Pierwsza konserwacja: Przy pomocy układu natryskowego maszyny jednotarczowej lub przy pomocy specjalnego aplikatora (klamry) nanieść cienką warstwę preparatu na podłogę i pozostawić do wyschnięcia. Następnie polerować podłogę maszyną jednotarczową z odpowiednim padem do uzyskania połysku. W przypadku drewna niezaimpregnowanego lub przy dużym natężeniu ruchu może być konieczne naniesienie dwóch warstw preparatu – drugą warstwę nanosimy po całkowitym wyschnięciu pierwszej.

03-7513202

Opis

Nazwa
Diversey Jontec Lenio 5L
Indeks
03-7513202
Opakowanie:
Kanister 5L
Obszar zastosowania
Preparat do konserwacji i czyszczenia podłóg drewnianych zaimpregnowanych i niezaimpregnowanych. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia, konserwuje myte powierzchnie oraz tworzy na nich błyszczącą, antypoślizgową powłokę ochronną, nie zawiera rozpuszczalników

Zobacz także

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny