Koszyk

Kiehl Parketto-Care 1L.

02-J221001
53,56 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Środek myjąco-pielęgnacyjny do parkietu.

Opakowanie 1L

Ilość

Opis

Produkt do pielęgnacji i do pokrycia powłoką podłóg z naturalnego drewna zabezpieczonych przez parkieciarza i gotowego parkietu.

W przypadku parkietu gotowego należy przeprowadzić wcześniej test na przyczepność.

Nie nadaje się do woskowanych lub olejowanych powierzchni drewnianych.

Cechy

  • Wysycha bez smug z połyskiem, nie wymaga polerowania, samonabłyszczający się.
  • Odporny na ścieranie i zabrudzanie, antypoślizgowy.
  • Produkt stosuje się w rozcieńczeniu lub nie rozcieńczony.

Właściwości

  • pH koncentratu= ok. 7,5

Sposób użycia

  • Zużycie na m2- Nakładanie powłok: 25- 30 ml na warstwę Pielęgnacja okresowa: 1 ml Mycie metodą spray: 1,5,ml
  • Nowo wyprodukowane powierzchnie drewniane: (Zabezpieczone na miejscu) należy czyścić w okresie utwardzania podanym przez producenta a jest to zazwyczaj 8- 14 dni tylko na sucho. Przed zastosowaniem produktu Kiehl-Parketto-Care z powierzchni należy usunąć kurz wilgotna ściereczką. W przypadku brudu przylegającego, powierzchnię umyć na wilgotno Kiehl- Parketto-cleanKonz.
  • Zniszczone powierzchnie drewniane: Należy wyczyścić najpierw maszynowo na sucho (maszyną jednotarczową, aparatem ssącym, odkurzaczem, padem Kiehl-Legno-Pad). Maszynę należy prowadzić torem spiralnym aż do równomiernego wyczyszczenia powierzchni, usunięcia z porów powierzchniowo zalegającego brudu i uzyskania jednolitej optyki. Nie zebrany odkurzaczem mikro pył należy usunąć wilgotną ściereczką.
  • Nakładanie powłok: Powłoka osiąga doskonałą przyczepność oraz optykę tylko na powierzchniach czystych, wolnych od tłuszczu, wosku, silikonu i pyłu. Przed rozpoczęciem prac należy mocno wstrząsnąć produktem. Ok. 250 ml nie rozcieńczonego środka wylać na podłogę i natychmiast rozprowadzić go cienką warstwą na powierzchni ok. 10 m2 równomiernie zachodzącymi na siebie torami za pomocą baranka lub mopa. Pracować ruchem ciągłym (od mokrego toru do mokrego toru). Wymagane są w zależności od właściwości powierzchni 1- 2 warstwy co ok. 90 min. Tylko suchy film tworzy warstwę pielęgnacyjną odporną na ścieranie.
  • Pielęgnacja okresowa: Ok. 250 ml na 8 L zimnej wody. Mop zanurzyć w roztworze roboczym, dokładnie wycisnąć i zmyć powierzchnię. Nie dopuścić do przemoczenia powierzchni! Mycie metodą spray w celu usunięcia punktowych uszkodzeń filmu pielęgnacyjnego: Rozcieńczyć z zimną wodą 1:1, pracować przy użyciu butelki z rozpylaczem, maszyny szybkoobrotowej (ok. 1000 obr/min.).
  • Polerowanie: Wyschniętą warstwę pielęgnacyjną można utwardzić poprzez polerowanie maszyna szybkoobrotową (ok. 1000 obr/min.) i padem Multi-Disc. Wypolerowana powłoka nie jest śliska.

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

02-J221001

Opis

Nazwa
Kiehl Parketto-Care 1L.
Indeks
02-J221001
Opakowanie:
Butelka 1L
Obszar zastosowania
Wysycha bez smug z połyskiem, nie wymaga polerowania, samonabłyszczający się. Odporny na ścieranie i zabrudzanie, antypoślizgowy. Produkt stosuje się w rozcieńczeniu lub nierozcieńczony.

Zobacz także

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny