Koszyk

Kiehl Parkettin-Konzentrat 1L.

02-J221202
66,90 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Produkt do mycia i pielęgnacji powierzchni drewnianych.

Butelka 1L

Ilość

Opis

Środek do pielęgnacji olejowanych, olejowano - woskowanych i zabezpieczonych powierzchni drewnianych oraz gotowego parkietu i laminatu.

Nie nadaje się do podłóg nie poddanych obróbce lub tylko zawoskowanych.

Produkt polecany jest przede wszystkim do mycia i pielęgnacji hal sportowych. W dużej mierze zapobiega tworzeniu się czarnych zarysowań po obcasach.

W przypadku podłóg z gotowego parkietu i laminatu chroni kanty przed wnikaniem wilgoci.

Polerowanie utwardza film pielęgnujący i optymalizuje jego wytrzymałość oraz efekt optyczny.

Cechy

 • Aktywnie myje, posiada zdolność transportowania brudu, przyjemnie pachnie.
 • Substancje pielęgnujące wysychają bez smug i tworzą trwały, bezpieczny w chodzeniu film pielęgnacyjny o znakomitych właściwościach odpierania brudu.
 • Powierzchnia uzyskuje współczynnik tarcia posuwistego zgodnie z DIN 18032 część 2 pomiędzy 0,4-0,6 i tym samym spełnia wymogi dla podłóg położonych w halach sportowych (test pzreprowadzono w FMPA Baden Wfirttemberg, Otto-Graf-Insitut).

Właściwości

 • pH (koncentratu) = ok. 4,5
 • pH (roztworu roboczego) = ok. 7

Sposób użycia

 • Zużycie na m2: mycie 0,06-0,15 ml; Pielęgnacja: 0,75 ml; Mycie metodą spray: 0,25 ml.
 • 1 doza (główka dozująca) = 25 ml
 • Pielęgnacja: Gwarancją doskonałej optyki i przyczepności są tylko czyste powierzchnie, wolne od tłuszczu, wosku, silikonu i pyłu. 1 doza na 500 ml zimnej wody. Mop zanurzyć w roztworze roboczym, dokładnie wycisnąć i zmyć powierzchnię. Nie dopuścić do przemoczenia powierzchni!
 • Pielęgnacja okresowa: 1 doza na 8 L zimnej wody. Mop zanurzyć w roztworze roboczym, dokładnie wycisnąć i zmyć powierzchnię. Nie dopuścić do przemoczenia powierzchni! W przypadku lekkiego lub średniego zabrudzenia wystarczy 1/2 dozy.
 • Mycie metodą spray: 1 doza na 500 ml zimnej wody, pracować przy użyciu butelki z rozpylaczem i maszyny szybkoobrotowej (ok. 1000 obr. /min.).
 • Polerowanie: Wyschniętą warstwę pielęgnacyjną można utwardzić poprzez polerowanie maszyną szybkoobrotową (ok. 1000 obr./min.) i padem Multi-Disc. Wypolerowana powłoka nie jest śliska.

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1

02-J221202

Opis

Nazwa
Kiehl Parkettin-Konzentrat 1L.
Indeks
02-J221202
Opakowanie:
Butelka 1L
Obszar zastosowania
Skuteczny płyn do mycia i pielęgnacji powierzchni drewnianych o przyjemnym zapachu. Wysycha bez smug i tworzy trwały, bezpieczny w chodzeniu film pielęgnacyjny o znakomitych właściwościach odpierania brudu. Polecany jest do mycia hal sportowych.

Zobacz także

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny