Koszyk

Diversey Jontec Radical Plus 5L

03-7518078
96,75 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Diversey Jontec Radical Plus zdzieracz do podłóg odpornych na alkalia.

Kanister 5L

Ilość

Opis

Zdzierzacz do gruntownego czyszczenia i usuwania powłok z podłóg odpornych na działanie alkaliów. Skutecznie usuwa warstwy powłok z podłóg takich jak: PVC, winyl, kamień.

Nie należy stosować produktu na podłogach wrażliwych na działanie alkaliów np.: linoleum, korek lub surowe, niezabezpieczone drewno. Nie stosować na podłogach wrażliwych na działanie rozpuszczalników, np.: asfalt. W celu wyeliminowania niekorzystnego wpływu produktu na czyszczoną powierzchnię, wykonać test na niewielkiej powierzchni podłogi, w mało widocznym miejscu. Bezzwłocznie usunąć wszelkie zachlapania preparatem TASKI Jontec Radical Plus z powierzchni wrażliwych na alkalia (np.: listwy przypodłogowe, malowane/lakierowane powierzchnie) za pomocą wilgotnej ścierki.

Cechy

  • produkt nikopieniacy, wysoko alkaliczny o szybkim działaniu;
  • dobre właściwości emulgujące i dobra zwilżalność;
  • formuła stworzona do gruntownego doczyszczania warstw powłok z podłóg odpornych na alkalia, np.: PVC, winyl, kamień;

Właściwości

  • ph produktu: 12

Sposób użycia

Dozowanie

TASKI Jontec Radical Plus to produkt, który wymaga rozcieńczenia.

Doczyszczanie : 1% (50 ml na 5 L) max 20%
Usuwanie powłok: 10% (500 ml na 5 L) max 20%

Doczyszczanie - mopowanie na mokro

Do wiadra z wodą zadozować odpowiednia ilość produktu. Nanieść roztwór na mytą powierzchnię za pomocą mopa, pozostawić do zadziałania na krótką chwilę (jeśli jest to konieczne) i usunąć zanieczyszczony roztwór.

Doczyszczanie- maszyna

Do zbiornika automatu szorującego lub maszyny jednotarczowej zadozować roztwór. Nanieść go na mytą powierzchnię, szorować a następnie usunąć zanieczyszczony roztwór.

Usuwanie powłok

Do wiaderka / zbiornika maszyny uprzednio wypełnionego wodą dolać odpowiednią ilość preparatu, wymieszać. Przygotowany roztwór nanieść równomiernie na mytą powierzchnię podłogi, pozostawić do przereagowania na 5 minut. NIE wolno dopuścić do wyschnięcia roztworu! Następnie szorować podłogę przy użyciu maszyny jednotarczowej wyposażonej w odpowiedni pad. Odkurzaczem do pracy na mokro zebrać zanieczyszczony roztwór z podłogi, a następnie spłukać ją dwukrotnie czystą wodą. Przed nałożeniem nowej warstwy powłoki, podłogę pozostawić do całkowitego wyschnięcia.

03-7518078

Opis

Nazwa
TASKI Jontec Radical Plus 5L
Indeks
03- 7518078
Skala pH
12
Opakowanie:
Kanister 5 L
Waga
5 kg
Obszar zastosowania
zdzieracz do podłóg odpornych na alkalia

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Kiehl Li-Ex 10L

315,87 zł

Środek do gruntownego czyszczenia (striper) elastycznych wykładzin podłogowych wrażliwych na działanie zasad

Kanister 10L

Kiehl Veroclean 10L

423,75 zł

Środek do gruntownego i szybkiego mycia o dużej sile czyszczenia (striper) powierzchni typu: linoleum, guma , PCV, poliolefiny, kamień naturalny i sztuczny.

Kanister 10L

Diversey Jontec Omnistrip 5L

170,95 zł

Preparat do gruntownego mycia i zdzierania podłóg metodą natryskową. Preparat szybko i skutecznie usuwa powłoki polerskie i gruntownie myje podłogę. Umyte podłogi bardzo szybko wysychają.

Kanister 5L

Diversey Jontec Forward 5L

176,35 zł

Skuteczny, alkaliczny preparat myjący przeznaczony do stosowania w automatach szorujących. Preparat Jontec Forward jest niskopieniącym środkiem, skutecznym w usuwaniu uporczywych zabrudzeń ze wszystkich wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg. Polecany jako zdzieracz do usuwania powłoki Diversey Jontec Extra.

Opakowanie 5 L

Kiehl Copex 1L

41,45 zł

Płyn do mycia gruntownego ogólnego zastosowania, polecany szczególnie do elastycznych wykładzin podłogowych wrażliwych na działanie zasad.

Butelka 1L

DI Attack Plus 5L

243,45 zł

Preparat na bazie rozpuszczalnika do usuwania uporczywych zabrudzeń z olejów mineralnych / syntetycznych, śladów z opon wózków widłowych i smoły. Sprawdza się również przy usuwaniu tłuszczu i zabrudzeń pochodzenia organicznego w miejscach przygotowywania żywności i spożywania posiłków.

Kanister 5 L

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny