Koszyk

Diversey Jontec Radical Plus 5L

03-7518078
96,75 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Diversey Jontec Radical Plus zdzieracz do podłóg odpornych na alkalia.

Kanister 5L

Ilość

Opis

Zdzierzacz do gruntownego czyszczenia i usuwania powłok z podłóg odpornych na działanie alkaliów. Skutecznie usuwa warstwy powłok z podłóg takich jak: PVC, winyl, kamień.

Nie należy stosować produktu na podłogach wrażliwych na działanie alkaliów np.: linoleum, korek lub surowe, niezabezpieczone drewno. Nie stosować na podłogach wrażliwych na działanie rozpuszczalników, np.: asfalt. W celu wyeliminowania niekorzystnego wpływu produktu na czyszczoną powierzchnię, wykonać test na niewielkiej powierzchni podłogi, w mało widocznym miejscu. Bezzwłocznie usunąć wszelkie zachlapania preparatem TASKI Jontec Radical Plus z powierzchni wrażliwych na alkalia (np.: listwy przypodłogowe, malowane/lakierowane powierzchnie) za pomocą wilgotnej ścierki.

Cechy

  • produkt nikopieniacy, wysoko alkaliczny o szybkim działaniu;
  • dobre właściwości emulgujące i dobra zwilżalność;
  • formuła stworzona do gruntownego doczyszczania warstw powłok z podłóg odpornych na alkalia, np.: PVC, winyl, kamień;

Właściwości

  • ph produktu: 12

Sposób użycia

Dozowanie

TASKI Jontec Radical Plus to produkt, który wymaga rozcieńczenia.

Doczyszczanie : 1% (50 ml na 5 L) max 20%
Usuwanie powłok: 10% (500 ml na 5 L) max 20%

Doczyszczanie - mopowanie na mokro

Do wiadra z wodą zadozować odpowiednia ilość produktu. Nanieść roztwór na mytą powierzchnię za pomocą mopa, pozostawić do zadziałania na krótką chwilę (jeśli jest to konieczne) i usunąć zanieczyszczony roztwór.

Doczyszczanie- maszyna

Do zbiornika automatu szorującego lub maszyny jednotarczowej zadozować roztwór. Nanieść go na mytą powierzchnię, szorować a następnie usunąć zanieczyszczony roztwór.

Usuwanie powłok

Do wiaderka / zbiornika maszyny uprzednio wypełnionego wodą dolać odpowiednią ilość preparatu, wymieszać. Przygotowany roztwór nanieść równomiernie na mytą powierzchnię podłogi, pozostawić do przereagowania na 5 minut. NIE wolno dopuścić do wyschnięcia roztworu! Następnie szorować podłogę przy użyciu maszyny jednotarczowej wyposażonej w odpowiedni pad. Odkurzaczem do pracy na mokro zebrać zanieczyszczony roztwór z podłogi, a następnie spłukać ją dwukrotnie czystą wodą. Przed nałożeniem nowej warstwy powłoki, podłogę pozostawić do całkowitego wyschnięcia.

03-7518078

Opis

Nazwa
TASKI Jontec Radical Plus 5L
Indeks
03- 7518078
Skala pH
12
Opakowanie:
Kanister 5 L
Waga
5 kg
Obszar zastosowania
zdzieracz do podłóg odpornych na alkalia

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Kiehl Li-Ex 10L

315,87 zł

Środek do gruntownego czyszczenia (striper) elastycznych wykładzin podłogowych wrażliwych na działanie zasad

Kanister 10L

Diversey Jontec Omnistrip 5L

170,95 zł

Preparat do gruntownego mycia i zdzierania podłóg metodą natryskową. Preparat szybko i skutecznie usuwa powłoki polerskie i gruntownie myje podłogę. Umyte podłogi bardzo szybko wysychają.

Kanister 5L

Kiehl Veroclean 10L

423,75 zł

Środek do gruntownego i szybkiego mycia o dużej sile czyszczenia (striper) powierzchni typu: linoleum, guma , PCV, poliolefiny, kamień naturalny i sztuczny.

Kanister 10L

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny