• Nowy

Opis

Zdzierzacz do gruntownego czyszczenia i usuwania powłok z podłóg odpornych na działanie alkaliów. Skutecznie usuwa warstwy powłok z podłóg takich jak: PVC, winyl, kamień.

Nie należy stosować produktu na podłogach wrażliwych na działanie alkaliów np.: linoleum, korek lub surowe, niezabezpieczone drewno. Nie stosować na podłogach wrażliwych na działanie rozpuszczalników, np.: asfalt. W celu wyeliminowania niekorzystnego wpływu produktu na czyszczoną powierzchnię, wykonać test na niewielkiej powierzchni podłogi, w mało widocznym miejscu. Bezzwłocznie usunąć wszelkie zachlapania preparatem TASKI Jontec Radical Plus z powierzchni wrażliwych na alkalia (np.: listwy przypodłogowe, malowane/lakierowane powierzchnie) za pomocą wilgotnej ścierki.

Cechy

  • produkt nikopieniacy, wysoko alkaliczny o szybkim działaniu;
  • dobre właściwości emulgujące i dobra zwilżalność;
  • formuła stworzona do gruntownego doczyszczania warstw powłok z podłóg odpornych na alkalia, np.: PVC, winyl, kamień;

Właściwości

  • ph produktu: 12

Sposób użycia

Dozowanie

TASKI Jontec Radical Plus to produkt, który wymaga rozcieńczenia.

Doczyszczanie : 1% (50 ml na 5 L) max 20%
Usuwanie powłok: 10% (500 ml na 5 L) max 20%

Doczyszczanie - mopowanie na mokro

Do wiadra z wodą zadozować odpowiednia ilość produktu. Nanieść roztwór na mytą powierzchnię za pomocą mopa, pozostawić do zadziałania na krótką chwilę (jeśli jest to konieczne) i usunąć zanieczyszczony roztwór.

Doczyszczanie- maszyna

Do zbiornika automatu szorującego lub maszyny jednotarczowej zadozować roztwór. Nanieść go na mytą powierzchnię, szorować a następnie usunąć zanieczyszczony roztwór.

Usuwanie powłok

Do wiaderka / zbiornika maszyny uprzednio wypełnionego wodą dolać odpowiednią ilość preparatu, wymieszać. Przygotowany roztwór nanieść równomiernie na mytą powierzchnię podłogi, pozostawić do przereagowania na 5 minut. NIE wolno dopuścić do wyschnięcia roztworu! Następnie szorować podłogę przy użyciu maszyny jednotarczowej wyposażonej w odpowiedni pad. Odkurzaczem do pracy na mokro zebrać zanieczyszczony roztwór z podłogi, a następnie spłukać ją dwukrotnie czystą wodą. Przed nałożeniem nowej warstwy powłoki, podłogę pozostawić do całkowitego wyschnięcia.

03-7518078

Opis

Nazwa
TASKI Jontec Radical Plus 5L
Indeks
03- 7518078
Skala pH
12
Opakowanie:
Kanister 5 L
Waga
5 kg
Obszar zastosowania
zdzieracz do podłóg odpornych na alkalia

Pliki do pobrania

TASKI Jontec Radical Plus

Opis produktu

Pliki do pobrania (622.76k)

TASKI Jontec Radical Plus

Karta charakterystyki

Pliki do pobrania (633.38k)

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.