Koszyk

Diversey Jontec Forward J-FLEX 1,5L

03-7512205
293,80 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Silnie skoncentrowany, niskopienny preparat do mycia mocno zanieczyszczonych podłóg wodoodpornych. Czyści dogłębnie, usuwa tłuszcze i oleje pochodzenia mineralnego i organicznego. Dzięki zastosowaniu w nim technologii O.N.T., neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Opakowanie 1,5 L

Ilość

Opis

JONTEC FORWARD J-FLEX 1,5L to silnie skoncentrowany, niskopienny preparat do mycia mocno zanieczyszczonych podłóg wodoodpornych. Czyści dogłębnie, usuwa tłuszcze i oleje pochodzenia mineralnego i organicznego.

Cechy

 • Specjalnie stworzony do mycia silnie zabrudzonych podłóg wodoodpornych;
 • Czyści dogłębnie, usuwa tłuszcze i oleje pochodzenia mineralnego i organicznego;
 • Lekko alkaliczny;
 • Niezwykle ekonomiczny, dzięki znakomitym właściwościom czyszczącym przy niewielkich stężeniach;
 • Niskopienny, dzięki czemu szybciej zbierany jest rozpuszczony brud i lepiej wykorzystywany zbiornik na zużyty roztwór;
 • Może być stosowany w urządzeniach szorująco – zbierających, szorowarkach jednotarczowych oraz do mopowania;
 • Łatwe i kontrolowane dozowanie przez system J-Flex

Właściwości

 • pH koncentratu: 11,0 – 11,5
 • pH roztworu: 9,0 – 10,0

Sposób użycia

 • System J-Flex umożliwia kontrolowane dozowanie zarówno w wysokich jak i niskich stężeniach. Wysokie stężenie przeznaczone jest do pracy na wilgotno i mokro oraz przy dużych zabrudzeniach, niskie stężenie przeznaczone jest do mycia maszynowego i przy niewielkich zabrudzeniach.
 • Mycie ręczne/maszynowe
 1. Ustawić pokrętło w pozycji „WIADRO” – „DUŻE STĘŻENIE” (ikona z wiadrem i trzema kroplami) i napełnić wiaderko/maszynę roztworem.
 2. Myć podłogę ruchem ósemkowym
 • Mycie maszynowe
 1. Ustawić pokrętło w pozycji „WIADRO” – „NISKIE STĘŻENIE” i napełnić urządzenie szorująco – zbierające roztworem.
 2. Nanieść roztwór na powierzchnię, a następnie szorować padami lub szczotkami.
 3. Zebrać rozpuszczony brud.
 4. W przypadku silnych zanieczyszczeń nastawić J – Flex na duże stężenie, nanieść roztwór pozostawiając ssawę w górze. Odczekać chwilę, a następnie jeszcze raz wyszorować podłogę i zebrać rozpuszczony brud. W razie konieczności spłukać podłogę wodą.
03-7512205

Opis

Nazwa
Diversey Jontec Forward J-Flex 1,5L
Indeks
03-7512205
Opakowanie:
Kanister 1,5 L typu J-Flex
Obszar zastosowania
Niskopienny preparat do mycia mocno zanieczyszczonych podłóg wodoodpornych. Czyści dogłębnie, usuwa tłuszcze, oleje pochodzenia mineralnego i organicznego

Zobacz także

Diversey Jontec Forward 5L

176,35 zł

Skuteczny, alkaliczny preparat myjący przeznaczony do stosowania w automatach szorujących. Preparat Jontec Forward jest niskopieniącym środkiem, skutecznym w usuwaniu uporczywych zabrudzeń ze wszystkich wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg. Polecany jako zdzieracz do usuwania powłoki Diversey Jontec Extra.

Opakowanie 5 L

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Diversey Sprint Emerel Plus QS 2,5L

313,95 zł

Wysoko skoncentrowany alkaliczny preparat przeznaczony do mycia wodoodpornych powierzchni i niezabezpieczonych podłóg. Skutecznie usuwa zabrudzenia z tłuszczu i inne trwałe rodzaje zanieczyszczeń. Automatyczne dozowanie produktu następuje przez system QuattroSelect.

Opakowanie 2,5 L

Diversey Jontec Jonclean 800 20L

356,70 zł

Alkaliczny preparat o właściwościach odtłuszczających, polecany do usuwania bardzo ciężkich zabrudzeń oraz doczyszczania okresowego. Jest przeznaczony do wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg.

Kanister 20L

DI Attack Plus 5L

243,45 zł

Preparat na bazie rozpuszczalnika do usuwania uporczywych zabrudzeń z olejów mineralnych / syntetycznych, śladów z opon wózków widłowych i smoły. Sprawdza się również przy usuwaniu tłuszczu i zabrudzeń pochodzenia organicznego w miejscach przygotowywania żywności i spożywania posiłków.

Kanister 5 L

Diversey Jontec TimeSaver 5L

492,00 zł

Polimerowa powłoka o podwyższonej wytrzymałości. Polecana do stosowania w obiektach użyteczności publicznej, w salach szpitalnych, w sieciach sprzedaży detalicznej oraz obiektach czynnych 24h na dobę.

Kanister 5L

Sani Calc preparat do usuwania kamienia...

38,00 zł

 Sani Calc to preparat do usuwania osadów kamienia wapiennego z kwasoodpornych powierzchni. Dzięki specjalnej kompozycji kwasu fosforowego, związków powierzchniowo czynnych oraz inhibitorów korozji, produkt szybko i skutecznie usuwa osady kamienne 

i nie jest agresywny chemicznie w stosunku do odkamienia nych powierzchni. Przeznaczony jest do odkamieniania wszelkich kwasoodpornych powierzchni łazienkowych, np.: podłogi, ściany i inne.

pH 2 

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny