Koszyk

Diversey Jontec Forward J-FLEX 1,5L

03-7512205
293,80 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Silnie skoncentrowany, niskopienny preparat do mycia mocno zanieczyszczonych podłóg wodoodpornych. Czyści dogłębnie, usuwa tłuszcze i oleje pochodzenia mineralnego i organicznego. Dzięki zastosowaniu w nim technologii O.N.T., neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Opakowanie 1,5 L

Ilość

Opis

JONTEC FORWARD J-FLEX 1,5L to silnie skoncentrowany, niskopienny preparat do mycia mocno zanieczyszczonych podłóg wodoodpornych. Czyści dogłębnie, usuwa tłuszcze i oleje pochodzenia mineralnego i organicznego.

Cechy

 • Specjalnie stworzony do mycia silnie zabrudzonych podłóg wodoodpornych;
 • Czyści dogłębnie, usuwa tłuszcze i oleje pochodzenia mineralnego i organicznego;
 • Lekko alkaliczny;
 • Niezwykle ekonomiczny, dzięki znakomitym właściwościom czyszczącym przy niewielkich stężeniach;
 • Niskopienny, dzięki czemu szybciej zbierany jest rozpuszczony brud i lepiej wykorzystywany zbiornik na zużyty roztwór;
 • Może być stosowany w urządzeniach szorująco – zbierających, szorowarkach jednotarczowych oraz do mopowania;
 • Łatwe i kontrolowane dozowanie przez system J-Flex

Właściwości

 • pH koncentratu: 11,0 – 11,5
 • pH roztworu: 9,0 – 10,0

Sposób użycia

 • System J-Flex umożliwia kontrolowane dozowanie zarówno w wysokich jak i niskich stężeniach. Wysokie stężenie przeznaczone jest do pracy na wilgotno i mokro oraz przy dużych zabrudzeniach, niskie stężenie przeznaczone jest do mycia maszynowego i przy niewielkich zabrudzeniach.
 • Mycie ręczne/maszynowe
 1. Ustawić pokrętło w pozycji „WIADRO” – „DUŻE STĘŻENIE” (ikona z wiadrem i trzema kroplami) i napełnić wiaderko/maszynę roztworem.
 2. Myć podłogę ruchem ósemkowym
 • Mycie maszynowe
 1. Ustawić pokrętło w pozycji „WIADRO” – „NISKIE STĘŻENIE” i napełnić urządzenie szorująco – zbierające roztworem.
 2. Nanieść roztwór na powierzchnię, a następnie szorować padami lub szczotkami.
 3. Zebrać rozpuszczony brud.
 4. W przypadku silnych zanieczyszczeń nastawić J – Flex na duże stężenie, nanieść roztwór pozostawiając ssawę w górze. Odczekać chwilę, a następnie jeszcze raz wyszorować podłogę i zebrać rozpuszczony brud. W razie konieczności spłukać podłogę wodą.
03-7512205

Opis

Nazwa
Diversey Jontec Forward J-Flex 1,5L
Indeks
03-7512205
Opakowanie:
Kanister 1,5 L typu J-Flex
Obszar zastosowania
Niskopienny preparat do mycia mocno zanieczyszczonych podłóg wodoodpornych. Czyści dogłębnie, usuwa tłuszcze, oleje pochodzenia mineralnego i organicznego

Zobacz także

Diversey Jontec Forward 5L

176,35 zł

Skuteczny, alkaliczny preparat myjący przeznaczony do stosowania w automatach szorujących. Preparat Jontec Forward jest niskopieniącym środkiem, skutecznym w usuwaniu uporczywych zabrudzeń ze wszystkich wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg. Polecany jako zdzieracz do usuwania powłoki Diversey Jontec Extra.

Opakowanie 5 L

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Sani Calc preparat do usuwania kamienia...

38,00 zł

 Sani Calc to preparat do usuwania osadów kamienia wapiennego z kwasoodpornych powierzchni. Dzięki specjalnej kompozycji kwasu fosforowego, związków powierzchniowo czynnych oraz inhibitorów korozji, produkt szybko i skutecznie usuwa osady kamienne 

i nie jest agresywny chemicznie w stosunku do odkamienia nych powierzchni. Przeznaczony jest do odkamieniania wszelkich kwasoodpornych powierzchni łazienkowych, np.: podłogi, ściany i inne.

pH 2 

Diversey Jontec Matt 5L

384,50 zł

Jontec Matt to matowa powłoka polimerowa o dużej twardości, niewymagająca częstej pielęgnacji. Może być stosowany do większości typów podłóg wodoodpornych.

Kanister 5L

Diversey Jontec Omnistrip 5L

170,95 zł

Preparat do gruntownego mycia i zdzierania podłóg metodą natryskową. Preparat szybko i skutecznie usuwa powłoki polerskie i gruntownie myje podłogę. Umyte podłogi bardzo szybko wysychają.

Kanister 5L

Kiehl Avenis Foam 5L

92,95 zł

Aktywnie czyszczący pianowy płyn do mycia sanitariatów w roztworze gotowym do użycia na bazie kombinacji ekologicznych kwasów wyznaczających nowoczesne trendy. Produkt usuwa pozostałości wapienne, kamień moczowy i resztki mydła.

Kanister 5 L

Coccolino Pro Formula Spring Fresh Concentrate...

72,74 zł

Coccolino Professional Spring Fresh Concentrate to skoncentrowany preparat zmiękczający do płukania tkanin. Polecany do stosowania w pralkach automatycznych oraz płukania ręcznego. Produkt jest na bazie kationowych związków powierzchniowo czynnych, zawierający w swoim składzie kompozycje zapachowe. Podczas procesu płukania, ujemne ładunki kationowych cząsteczek są przyciągane i osadzają się na tkaninie, przez co jej włókna również maja ładunek ujemny. Cząsteczki te zapewniają zmiękczenie tkanin podczas procesu ich suszenia.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny