Koszyk

Diversey Jontec Ceramica 5L

03-7512673
243,45 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Neutralny preparat do mycia niezabezpieczonych podłóg ceramicznych.

Opakowanie 5 L

Ilość

Opis

Neutralny preparat do mycia niezabezpieczonych podłóg ceramicznych o wysokim połysku takich jak szkliwiona porcelana, płytki z polerowanego gresu, marmuru, granitu. Preparat Jontec Ceramica nie pozostawia smug na podłodze, zapewniając podłodze o wysokim połysku doskonały wygląd.

Nie stosować TASKI Jontec Ceramica na podłogach zabezpieczonych powłokami polimerowymi oraz na podłogach wrażliwych na wodę (np. korek, drewno).

Cechy

  • Neutralny odczyn pH;
  • Szybko schnący;
  • Bezpieczny do stosowania na wszystkich typach niezabezpieczonych, podłóg wodoodpornych;
  • Idealny do mycia płytek ceramicznych z wysokim połyskiem – pozostawia powierzchnie płytek bez zacieków i smug;
  • Pozostawia świeży zapach

Właściwości

  • pH (koncentrat): ok. 7,5
  • pH (roztwór roboczy 1 %): 7,5+/- 0,5

Sposób użycia

  • Dozowanie: minimalne: 100 ml na 10 l roztworu (1%); w przypadku uporczywych zabrudzeń zwiększyć dozowanie do 5 %; automat szorujący: 50-200 ml na 10 l roztworu ( 0.5-2%)
  • Mycie ręczne: W celu przygotowania roztworu o odpowiednim stężeniu, zadozować preparat do wiaderka wypełnionego wodą. Rozcieńczony preparat nanieść na mytą powierzchnię przy pomocy mopa. Pozostawić do wyschnięcia.
  • Mycie maszynowe: Zadozować preparat do zbiornika uprzednio napełnionego wodą, nanieść roztwór na czyszczoną podłogę, czyścić, następnie usunąć zabrudzony roztwór.
03-7512673

Opis

Nazwa
Diversey Jontec Ceramica 5L
Indeks
03-7512673
Opakowanie:
Kanister 5L
Obszar zastosowania
Nie pozostawiający smug, neutralny preparat do mycia podłóg ceramicznych o wysokim połysku: szkliwiona porcelana, płytki z polerowanego gresu, marmuru, granitu.

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Diversey Jontec 300 5L

87,50 zł

Niskopieniący środek do codziennego mycia twardych, wodoodpornych podłóg (zabezpieczonych polimerem). Preparat neutralny chemicznie, pozostawia świeży, przyjemny zapach. Produkt dopuszczony do mycia podłóg sportowych.

Opakowanie 5L

Kiehl Veriprop 1L

36,11 zł

Ultra-zwilżający środek myjący. To produkt do mycia bieżącego o znakomitych właściwościach zwilżających i aktywnym działaniu. Przeznaczony do podłóg mocno odpierających wodę. Nie pozostawia smug! 

Opakwanie 1L

Kiehl Torvan Konzentrat 10L.

386,28 zł

Aktywny płyn myjący o małej zawartości związków powierzchniowo-czynnych, do codziennego mycia bieżącego oraz mycia intensywnego wszystkich wodoodpornych powierzchni, przedmiotów i wykładzin podłogowych oraz podłóg zabezpieczonych powłoką.

Kanister 10L

Diversey Sprint Emerel Plus QS 2,5L

313,95 zł

Wysoko skoncentrowany alkaliczny preparat przeznaczony do mycia wodoodpornych powierzchni i niezabezpieczonych podłóg. Skutecznie usuwa zabrudzenia z tłuszczu i inne trwałe rodzaje zanieczyszczeń. Automatyczne dozowanie produktu następuje przez system QuattroSelect.

Opakowanie 2,5 L

Cif Pro Formula Glass & Multi Surface Cleaner 5L

42,38 zł

Cif Window& Multisurface Cleaner

Preparat gotowy do użycia, przeznaczony do mycia powierzchni szklanych i wielu powierzchni zmywalnych (np. lustra, okna, stoły). Preparat szybko i skutecznie usuwa brud i zabrudzenia tłuszczowe. Zawiera technologię O.N.T.

Kanister 5L

Kiehl Clarida Uni 10L.

122,68 zł

Uniwersalny środek do mycia codziennego wszystkich wodoodpornych powierzchni osiągający wspaniałe efekty czyszczenia już przy zastosowaniu niewielkiego stężenia. Wcześniej produkt znany pod nazwą Claroline Uni.

Kanister 10L

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny