Koszyk

Diversey Jontec Ceramica 5L

03-7512673
243,45 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Neutralny preparat do mycia niezabezpieczonych podłóg ceramicznych.

Opakowanie 5 L

Ilość

Opis

Neutralny preparat do mycia niezabezpieczonych podłóg ceramicznych o wysokim połysku takich jak szkliwiona porcelana, płytki z polerowanego gresu, marmuru, granitu. Preparat Jontec Ceramica nie pozostawia smug na podłodze, zapewniając podłodze o wysokim połysku doskonały wygląd.

Nie stosować TASKI Jontec Ceramica na podłogach zabezpieczonych powłokami polimerowymi oraz na podłogach wrażliwych na wodę (np. korek, drewno).

Cechy

  • Neutralny odczyn pH;
  • Szybko schnący;
  • Bezpieczny do stosowania na wszystkich typach niezabezpieczonych, podłóg wodoodpornych;
  • Idealny do mycia płytek ceramicznych z wysokim połyskiem – pozostawia powierzchnie płytek bez zacieków i smug;
  • Pozostawia świeży zapach

Właściwości

  • pH (koncentrat): ok. 7,5
  • pH (roztwór roboczy 1 %): 7,5+/- 0,5

Sposób użycia

  • Dozowanie: minimalne: 100 ml na 10 l roztworu (1%); w przypadku uporczywych zabrudzeń zwiększyć dozowanie do 5 %; automat szorujący: 50-200 ml na 10 l roztworu ( 0.5-2%)
  • Mycie ręczne: W celu przygotowania roztworu o odpowiednim stężeniu, zadozować preparat do wiaderka wypełnionego wodą. Rozcieńczony preparat nanieść na mytą powierzchnię przy pomocy mopa. Pozostawić do wyschnięcia.
  • Mycie maszynowe: Zadozować preparat do zbiornika uprzednio napełnionego wodą, nanieść roztwór na czyszczoną podłogę, czyścić, następnie usunąć zabrudzony roztwór.
03-7512673

Opis

Nazwa
Diversey Jontec Ceramica 5L
Indeks
03-7512673
Opakowanie:
Kanister 5L
Obszar zastosowania
Nie pozostawiający smug, neutralny preparat do mycia podłóg ceramicznych o wysokim połysku: szkliwiona porcelana, płytki z polerowanego gresu, marmuru, granitu.

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Diversey Jontec 300 J-Flex 1,5L

293,80 zł

Niskopieniący środek do codziennego mycia twardych, wodoodpornych podłóg (zabezpieczonych polimerem). Preparat neutralny chemicznie, pozostawia świeży, przyjemny zapach. Produkt dopuszczony do mycia podłóg sportowych.

Opakowanie 1,5L

Kiehl Veriprop 10L.

301,67 zł

Ultra-zwilżający środek myjący. To produkt do mycia bieżącego o znakomitych właściwościach zwilżających i aktywnym działaniu. Przeznaczony do podłóg mocno odpierających wodę. Nie pozostawia smug! 

Kanister 10L

Diversey Sprint Emerel Plus QS 2,5L

313,95 zł

Wysoko skoncentrowany alkaliczny preparat przeznaczony do mycia wodoodpornych powierzchni i niezabezpieczonych podłóg. Skutecznie usuwa zabrudzenia z tłuszczu i inne trwałe rodzaje zanieczyszczeń. Automatyczne dozowanie produktu następuje przez system QuattroSelect.

Opakowanie 2,5 L

Kiehl Torvan Konzentrat 1L

44,09 zł

Aktywny płyn myjący o małej zawartości związków powierzchniowo-czynnych, do codziennego mycia bieżącego oraz mycia intensywnego wszystkich wodoodpornych powierzchni, przedmiotów i wykładzin podłogowych oraz podłóg zabezpieczonych powłoką.

Butelka 1L

Diversey Jontec 300 Pur-Eco SD 1,4L

156,10 zł

Jontec 300 Pur-Eco SmartDose jest wysoce skoncentrowanym, niskopieniącym preparatem do codziennego mycia podłóg. Preparat przeznaczony jest to mycia wszelkich wodoodpornych podłóg takich jak: PCV, linoleum, marmur. Preparat może być stosowany do mycia powierzchni zabezpieczonych, jak również niezabezpieczonych z użyciem mopów i automatów szorujących.

Opakowanie 1,4L

Diversey Jontec Forward J-FLEX 1,5L

293,80 zł

Silnie skoncentrowany, niskopienny preparat do mycia mocno zanieczyszczonych podłóg wodoodpornych. Czyści dogłębnie, usuwa tłuszcze i oleje pochodzenia mineralnego i organicznego. Dzięki zastosowaniu w nim technologii O.N.T., neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Opakowanie 1,5 L

Kiehl Torvan Konzentrat 10L.

386,28 zł

Aktywny płyn myjący o małej zawartości związków powierzchniowo-czynnych, do codziennego mycia bieżącego oraz mycia intensywnego wszystkich wodoodpornych powierzchni, przedmiotów i wykładzin podłogowych oraz podłóg zabezpieczonych powłoką.

Kanister 10L

Diversey Sprint 200 Pur-Eco SD 1,4L

156,10 zł

Skoncentrowany preparat na bazie alkoholu, przeznaczony do codziennego mycia szklanych i wodoodpornych powierzchni (np.: okna, lustra, szkliwiona ceramika), jak również powierzchni z tworzyw sztucznych.

Opakowanie 1,4L

Diversey Jontec Forward 5L

176,35 zł

Skuteczny, alkaliczny preparat myjący przeznaczony do stosowania w automatach szorujących. Preparat Jontec Forward jest niskopieniącym środkiem, skutecznym w usuwaniu uporczywych zabrudzeń ze wszystkich wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg. Polecany jako zdzieracz do usuwania powłoki Diversey Jontec Extra.

Opakowanie 5 L

Cif Pro Formula Heavy Duty Cleaner 750ml -...

23,62 zł

Cif Professional Heavy Duty Cleaner jest alkalicznym preparatem do czyszczenia większości powierzchni odpornych na alkalia. Specjalny dobór składników preparatu: substancji myjących i rozpuszczalników powoduje szybkie i skuteczne usuwanie zanieczyszczeń mineralnych, plam z tłuszczów jadalnych oraz nie pozostawia smug.

Opakowanie: butelka 750 ml z głowicą spieniającą

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny