Koszyk

Diversey Jontec Omnistrip 5L

03-7514751
170,95 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Preparat do gruntownego mycia i zdzierania podłóg metodą natryskową. Preparat szybko i skutecznie usuwa powłoki polerskie i gruntownie myje podłogę. Umyte podłogi bardzo szybko wysychają.

Kanister 5L

Ilość

Opis

Preparat do gruntownego mycia i zdzierania podłóg metodą natryskową. Przeznaczony jest do podłóg zabezpieczonych i niezabezpieczonych, np. PVC, linoleum, marmur Preparat szybko i skutecznie usuwa powłoki polerskie i gruntownie myje podłogę. Umyte podłogi bardzo szybko wysychają dlatego z powodzeniem może być stosowany w szkołach, bankach, szpitalach

Preparat poleca się stosować metodą natryskową, z użyciem jednotarczowych maszyn (np ergodisc omni).

Cechy

  • Szybko i skutecznie usuwa powłoki polimerowe;
  • Gruntownie myje podłogę, usuwając nawet silnie przywarte warstwy zanieczyszczeń;
  • Umyta podłoga bardzo szybko wysycha, co minimalizuje przerwy w jej normalnej eksploatacji;
  • Doskonałe efekty z użyciem maszyn jednotarczowych.

Właściwości

  • ph koncentrat: ok. 8

Sposób użycia

  • DOZOWANIE

Taski ergodisc omni: 250 ml na 500 ml roztworu (50%)

Inne maszyny jednotarczowe: preparat w postaci nierozcieńczonej

  • Przy pomocy układu natryskowego maszyny jednotarczowej nanieść preparat na podłogę i szorować podłogę maszyną jednotarczową, używając odpowiedniego padu (niebieskiego do doczyszczania, czerwonego do zabezpieczania, białego do polerowania).
  • UWAGA: Przygotowywać roztwór preparatu tylko w ilościach potrzebnych do natychmiastowego zużycia. Nie stosować preparatu na podłogi nieodporne na wodę (np. drewno, korek). Zanieczyszczony pad zamoczyć w 2% roztworze preparatu, następnie wypłukać wodą i wysuszyć.
  • Produkt używać w połączeniu z Jontec Restore, do uzupełnienia ubytków powłoki.
03-7514751

Opis

Nazwa
Diversey JONTEC OMNISTRIP 5L
Indeks
03-7514751
Opakowanie:
Kanister 5L
Obszar zastosowania
Preparat szybko i skutecznie usuwa powłoki polerskie i gruntownie myje podłogę. Umyte podłogi bardzo szybko wysychają. Preparat poleca się stosować metodą natryskową, z użyciem jednotarczowych maszyn (np. TASKI ergodisc omni).

Zobacz także

Diversey Jontec TimeSaver 5L

492,00 zł

Polimerowa powłoka o podwyższonej wytrzymałości. Polecana do stosowania w obiektach użyteczności publicznej, w salach szpitalnych, w sieciach sprzedaży detalicznej oraz obiektach czynnych 24h na dobę.

Kanister 5L

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Kiehl Copex 10L

337,53 zł

Płyn do mycia gruntownego ogólnego zastosowania, polecany szczególnie do elastycznych wykładzin podłogowych wrażliwych na działanie zasad.

Kanister 10L

Diversey Jontec Forward 5L

176,35 zł

Skuteczny, alkaliczny preparat myjący przeznaczony do stosowania w automatach szorujących. Preparat Jontec Forward jest niskopieniącym środkiem, skutecznym w usuwaniu uporczywych zabrudzeń ze wszystkich wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg. Polecany jako zdzieracz do usuwania powłoki Diversey Jontec Extra.

Opakowanie 5 L

Kiehl Copex 1L

41,45 zł

Płyn do mycia gruntownego ogólnego zastosowania, polecany szczególnie do elastycznych wykładzin podłogowych wrażliwych na działanie zasad.

Butelka 1L

DI Attack Plus 5L

243,45 zł

Preparat na bazie rozpuszczalnika do usuwania uporczywych zabrudzeń z olejów mineralnych / syntetycznych, śladów z opon wózków widłowych i smoły. Sprawdza się również przy usuwaniu tłuszczu i zabrudzeń pochodzenia organicznego w miejscach przygotowywania żywności i spożywania posiłków.

Kanister 5 L

Kiehl Veroclean 10L

423,75 zł

Środek do gruntownego i szybkiego mycia o dużej sile czyszczenia (striper) powierzchni typu: linoleum, guma , PCV, poliolefiny, kamień naturalny i sztuczny.

Kanister 10L

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny