Koszyk

Diversey Jontec Destat 5L

03-7513121
469,85 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Środek do mycia i pielęgnacji podłóg o właściwościach rozpraszających ładunki elektrostatyczne ESD

Kanister 5 L

Ilość

Opis

TASKI JONTEC DESTAT jest preparatem do mycia i pielęgnacji podłóg o właściwościach rozpraszających ładunek elektrostatyczny. Zalecany jest do stosowania na podłogach pokrytych uprzednio preparatem Taski Jontec ESD.

Produktu nie należy  stosować w przypadku podłóg wrażliwych na wodę (np. niezaimpregnowane drewno, korek).

Cechy 

 • neutralny odczyn pH;
 • wysoka efektywność mycia dzięki unikalnej kompozycji detergentów;
 • zawiera technologię Avetran TM;
 • znacząco redukuje możliwość porażenia wyładowaniem elektrostatycznym;
 • nie powoduje matowienia podłóg;
 • może być stosowany do większości typów podłóg wodoodpornych

Właściwości

 • pH (koncentrat): ok. 8,9
 • pH (7% roztwór): 8.9

Sposób użycia

 • Dozowanie: Mycie ręczne: 700 ml na 10 l roztworu ( 7%) Automat szorujący: 350 ml na 10 l roztworu (3.5%)
 • Mopowanie: Wlać odpowiednią dozę preparatu do wiaderka wypełnionego wodą, nanieść i rozprowadzić na powierzchni podłogi za pomocą mopa, następnie usunąć zanieczyszczony roztwór. Nie spłukiwać!
 • Pierwsze użycie: Sporządzić 7% roztwór. Rozprowadzić preparat równomiernie na powierzchni przy pomocy mopa, pozostawić do wyschnięcia. Stosować Taski Jontec Destat na powłokę Taski Jontec ESD do 3 razy w tygodniu w celu podtrzymania właściwości ESD. Nie spłukiwać podłogi po myciu.
 • Mycie maszynowe: Za dozować preparat do uprzednio wypełnionego wodą zbiornika, nanieść roztwór na podłogę, następnie usunąć roztwór wraz z zanieczyszczeniami.
03-7513121

Opis

Nazwa
Diversey Jontec Destat 5L
Indeks
7513120
Opakowanie:
Kanister 5 L
Waga
5 kg

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Diversey Jontec 300 1L

23,73 zł

Niskopieniący środek do codziennego mycia twardych, wodoodpornych podłóg (zabezpieczonych polimerem). Preparat neutralny chemicznie, pozostawia świeży, przyjemny zapach. Produkt dopuszczony do mycia podłóg sportowych.

Opakowanie 1L

Kiehl Clarida Uni 10L.

122,68 zł

Uniwersalny środek do mycia codziennego wszystkich wodoodpornych powierzchni osiągający wspaniałe efekty czyszczenia już przy zastosowaniu niewielkiego stężenia. Wcześniej produkt znany pod nazwą Claroline Uni.

Kanister 10L

Perfect Eco P301 Orange 5 L

47,25 zł

Perfect Eco P301 Orange to neutralny, nisko pieniący środek  na bazie alkoholu, przeznaczony do mycia różnego rodzaju posadzek zabezpieczonych oraz niezabezpieczonych. Posiada właściwości antypoślizgowe, antystatyczne oraz właściwości myjąco-nabłyszczające.

Kanister 5 L

Diversey Jontec Forward J-FLEX 1,5L

293,80 zł

Silnie skoncentrowany, niskopienny preparat do mycia mocno zanieczyszczonych podłóg wodoodpornych. Czyści dogłębnie, usuwa tłuszcze i oleje pochodzenia mineralnego i organicznego. Dzięki zastosowaniu w nim technologii O.N.T., neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Opakowanie 1,5 L

Kiehl Clarida Uni 1L

16,77 zł

Uniwersalny środek do mycia codziennego osiągający wspaniałe efekty czyszczenia już przy zastosowaniu niewielkiego stężenia. Do wszystkich wodoodpornych powierzchni. Wcześniej znany jako Claroline Uni.

Opakowanie 1L

Kiehl Torvan Konzentrat 1L

44,09 zł

Aktywny płyn myjący o małej zawartości związków powierzchniowo-czynnych, do codziennego mycia bieżącego oraz mycia intensywnego wszystkich wodoodpornych powierzchni, przedmiotów i wykładzin podłogowych oraz podłóg zabezpieczonych powłoką.

Butelka 1L

Kiehl Veriprop 10L.

301,67 zł

Ultra-zwilżający środek myjący. To produkt do mycia bieżącego o znakomitych właściwościach zwilżających i aktywnym działaniu. Przeznaczony do podłóg mocno odpierających wodę. Nie pozostawia smug! 

Kanister 10L

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny