Koszyk

Diversey Jontec Destat 5L

03-7513121
469,85 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Środek do mycia i pielęgnacji podłóg o właściwościach rozpraszających ładunki elektrostatyczne ESD

Kanister 5 L

Ilość

Opis

TASKI JONTEC DESTAT jest preparatem do mycia i pielęgnacji podłóg o właściwościach rozpraszających ładunek elektrostatyczny. Zalecany jest do stosowania na podłogach pokrytych uprzednio preparatem Taski Jontec ESD.

Produktu nie należy  stosować w przypadku podłóg wrażliwych na wodę (np. niezaimpregnowane drewno, korek).

Cechy 

 • neutralny odczyn pH;
 • wysoka efektywność mycia dzięki unikalnej kompozycji detergentów;
 • zawiera technologię Avetran TM;
 • znacząco redukuje możliwość porażenia wyładowaniem elektrostatycznym;
 • nie powoduje matowienia podłóg;
 • może być stosowany do większości typów podłóg wodoodpornych

Właściwości

 • pH (koncentrat): ok. 8,9
 • pH (7% roztwór): 8.9

Sposób użycia

 • Dozowanie: Mycie ręczne: 700 ml na 10 l roztworu ( 7%) Automat szorujący: 350 ml na 10 l roztworu (3.5%)
 • Mopowanie: Wlać odpowiednią dozę preparatu do wiaderka wypełnionego wodą, nanieść i rozprowadzić na powierzchni podłogi za pomocą mopa, następnie usunąć zanieczyszczony roztwór. Nie spłukiwać!
 • Pierwsze użycie: Sporządzić 7% roztwór. Rozprowadzić preparat równomiernie na powierzchni przy pomocy mopa, pozostawić do wyschnięcia. Stosować Taski Jontec Destat na powłokę Taski Jontec ESD do 3 razy w tygodniu w celu podtrzymania właściwości ESD. Nie spłukiwać podłogi po myciu.
 • Mycie maszynowe: Za dozować preparat do uprzednio wypełnionego wodą zbiornika, nanieść roztwór na podłogę, następnie usunąć roztwór wraz z zanieczyszczeniami.
03-7513121

Opis

Nazwa
Diversey Jontec Destat 5L
Indeks
7513120
Opakowanie:
Kanister 5 L
Waga
5 kg

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Kiehl Profless-Konzentrat 1L

91,60 zł

Profless-Konzentrat wolny od agresywnych substancji do szybkiego i ekonomicznego mycia wszystkich wodoodpornych powierzchni w procesie codziennego mycia bieżącego.

Opakowanie 1L

Cif Pro Formula Heavy Duty Cleaner 750ml -...

23,62 zł

Cif Professional Heavy Duty Cleaner jest alkalicznym preparatem do czyszczenia większości powierzchni odpornych na alkalia. Specjalny dobór składników preparatu: substancji myjących i rozpuszczalników powoduje szybkie i skuteczne usuwanie zanieczyszczeń mineralnych, plam z tłuszczów jadalnych oraz nie pozostawia smug.

Opakowanie: butelka 750 ml z głowicą spieniającą

Perfect Eco P301 Orange 1 L

12,30 zł

Perfect Eco P301 Orange to neutralny, nisko pieniący środek  na bazie alkoholu, przeznaczony do mycia różnego rodzaju posadzek zabezpieczonych oraz niezabezpieczonych. Posiada właściwości antypoślizgowe, antystatyczne oraz właściwości myjąco-nabłyszczające.

Cif Pro Formula Glass & Multi Surface Cleaner 5L

42,38 zł

Cif Window& Multisurface Cleaner

Preparat gotowy do użycia, przeznaczony do mycia powierzchni szklanych i wielu powierzchni zmywalnych (np. lustra, okna, stoły). Preparat szybko i skutecznie usuwa brud i zabrudzenia tłuszczowe. Zawiera technologię O.N.T.

Kanister 5L

Diversey Jontec Forward 5L

176,35 zł

Skuteczny, alkaliczny preparat myjący przeznaczony do stosowania w automatach szorujących. Preparat Jontec Forward jest niskopieniącym środkiem, skutecznym w usuwaniu uporczywych zabrudzeń ze wszystkich wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg. Polecany jako zdzieracz do usuwania powłoki Diversey Jontec Extra.

Opakowanie 5 L

Diversey Sprint Emerel Plus QS 2,5L

313,95 zł

Wysoko skoncentrowany alkaliczny preparat przeznaczony do mycia wodoodpornych powierzchni i niezabezpieczonych podłóg. Skutecznie usuwa zabrudzenia z tłuszczu i inne trwałe rodzaje zanieczyszczeń. Automatyczne dozowanie produktu następuje przez system QuattroSelect.

Opakowanie 2,5 L

Diversey Jontec 300 5L

87,50 zł

Niskopieniący środek do codziennego mycia twardych, wodoodpornych podłóg (zabezpieczonych polimerem). Preparat neutralny chemicznie, pozostawia świeży, przyjemny zapach. Produkt dopuszczony do mycia podłóg sportowych.

Opakowanie 5L

Kiehl Veriprop 1L

36,11 zł

Ultra-zwilżający środek myjący. To produkt do mycia bieżącego o znakomitych właściwościach zwilżających i aktywnym działaniu. Przeznaczony do podłóg mocno odpierających wodę. Nie pozostawia smug! 

Opakwanie 1L

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny