Koszyk

Divesrey Jontec Clorex 10 L

03-101104078
237,80 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Diversey Jontec Clorex chlorowy preparat do mycia podłóg ceramicznych.

Kanister 10L

Ilość

Opis

TASKI Jontec Clorex to alkaliczny i chlorowy zarazem preparat do mycia, wybielania oraz usuwania nieprzyjemnych zapachów z podłóg. Może być stosowany do wszystkich wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg z wyjątkiem marmuru i granitu. Pogłębia naturalny kolor podłóg ceramicznych i jest szczególnie skuteczny w usuwaniu plam organicznych mocno przywierających do powierzchni.

Cechy

  • niskopieniący, alkaliczny i chlorowy preparat;
  • zawiera w swoim składzie duza ilosc zwiazków powierzchniowo czynnych;
  • preparat 3w1: myje, wybiela oraz odświeża podłogi;
  • może być używany w warunkach wody twardej;
  • doskonały do stosowania z użyciem automatów szorujących;
  • odpowiedni do użycia z zastosowaniem mopa oraz szorowarki jednotarczowej;

Właściwości

  • ph koncentratu: >12

Sposób użycia

Dozowanie

TASKI Jontec Clorex to produkt, który wymaga rozcieńczenia. Po użyciu wyczyścić automat  szorujacy/szorowarkę jednotaczową by usunąć resztki chloru. Nie rozcieńczać ani nie mieszać z innymi produktami (zwłaszcza kwasowymi). Przed użyciem produktu wykonać test w mało widocznym miejscu.

Dozowanie wiadro: 2,5% (125 ml na 5L wody)

Dozowanie maszyna: 1% (100 ml na 10L wody) max 2%

Mopowanie na mokro

Do wiadra z wodą zadozować odpowiednią ilość produktu. Nanieść roztwór na mytą powierzchnię za pomocą mopa. W przypadku silniejszych zabrudzeń, pozostawić do zadziałania na krótką chwilę.

Automat szorujący/maszyna jednotarczowa

Do zbiornika automatu szorującego lub maszyny jednotarczowej zadozować roztwór. Nanieść go na mytą powierzchnię, szorować a następnie usunąć zanieczyszczony roztwór.

03-101104078

Opis

Nazwa
TASKI Jontec Clorex 10L
Indeks
03- 7512947
Skala pH
12
Opakowanie:
Kanister 10L
Waga
10 kg
Obszar zastosowania
Chlorowy preparat do mycia podłóg ceramicznych

Zobacz także

Diversey Jontec 300 1L

23,73 zł

Niskopieniący środek do codziennego mycia twardych, wodoodpornych podłóg (zabezpieczonych polimerem). Preparat neutralny chemicznie, pozostawia świeży, przyjemny zapach. Produkt dopuszczony do mycia podłóg sportowych.

Opakowanie 1L

Diversey Jontec Forward 5L

176,35 zł

Skuteczny, alkaliczny preparat myjący przeznaczony do stosowania w automatach szorujących. Preparat Jontec Forward jest niskopieniącym środkiem, skutecznym w usuwaniu uporczywych zabrudzeń ze wszystkich wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg. Polecany jako zdzieracz do usuwania powłoki Diversey Jontec Extra.

Opakowanie 5 L

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Diversey Sprint 200 Pur-Eco SD 1,4L

156,10 zł

Skoncentrowany preparat na bazie alkoholu, przeznaczony do codziennego mycia szklanych i wodoodpornych powierzchni (np.: okna, lustra, szkliwiona ceramika), jak również powierzchni z tworzyw sztucznych.

Opakowanie 1,4L

Domestos Pro Formula Rim Blocks Citrus...

56,38 zł

Domestos Pro Formula Rim Blocks 3in1 Power utrzymuje twoja toaletę w
czystości i świeżości, pomagając jednocześnie zapobiegając osadzaniu się
kamienia. Innowacyjna kostka została zaprojektowana tak, aby idealnie
pasowała do muszli klozetowej.
Higienicznie czysta toaleta z dodatkową zaletą uwalniania świeżego zapachu.
Po prostu zawieś kostkę na krawędź toalety i będzie czyszczona przy każdym spłukaniu!

opakowanie 12x40g

Coccolino Pro Formula Spring Fresh Concentrate...

72,74 zł

Coccolino Professional Spring Fresh Concentrate to skoncentrowany preparat zmiękczający do płukania tkanin. Polecany do stosowania w pralkach automatycznych oraz płukania ręcznego. Produkt jest na bazie kationowych związków powierzchniowo czynnych, zawierający w swoim składzie kompozycje zapachowe. Podczas procesu płukania, ujemne ładunki kationowych cząsteczek są przyciągane i osadzają się na tkaninie, przez co jej włókna również maja ładunek ujemny. Cząsteczki te zapewniają zmiękczenie tkanin podczas procesu ich suszenia.

DI Actival 5L

187,95 zł

DI Actival to bezzapachowy, nie pieniący się preparat do mycia podłóg w restauracjach, kuchniach i zakładach przetwórstwa spożywczego. Szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia z mytych powierzchni, wykazując szczególnie silne właściwości emulgujące w stosunku do zanieczyszczeń o charakterze tłuszczowym.

Kanister 5L

Diversey Jontec Omnistrip 5L

170,95 zł

Preparat do gruntownego mycia i zdzierania podłóg metodą natryskową. Preparat szybko i skutecznie usuwa powłoki polerskie i gruntownie myje podłogę. Umyte podłogi bardzo szybko wysychają.

Kanister 5L

Kiehl Profless-Konzentrat 1L

91,60 zł

Profless-Konzentrat wolny od agresywnych substancji do szybkiego i ekonomicznego mycia wszystkich wodoodpornych powierzchni w procesie codziennego mycia bieżącego.

Opakowanie 1L

Omo Pro Formula Horeca 5L - płyn do prania

171,42 zł

Profesjonalna formuła opracowana specjalnie do plam często spotykanych w restauracjach i hotelach. Usuwa uporczywe plamy, takie jak olej / tłuszcz, kawa i wino. Pozostawia świeże i czyste tkaniny. Bezpieczny w użyciu do wszystkich rodzajów bawełny i delikatnych tkanin. Nadaje się do prania materiałów białych i kolorowych.

Omo Horeca ma przyjemny zapach, który zapewnia długotrwałą świeżość i jest idealny do restauracji i obiektów hotelowych.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny