Koszyk

Dozownik manualny IntelliCare Dispenser Manual White

03-D7524178
107,20 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dozownik manualny IntelliCare Dispenser Manual White zalecany do linii produktów IntelliCare (mydeł w pianie, płynie oraz żelu).

Opakowanie 1 szt.

Ilość

Opis

Seria IntelliCare jest innowacyjnym system mycia i dezynfekcji rąk proponowanym przez firmę Diversey. Jest to zamknięty system zapewniający pełną sterylność, gdyż do butelki nie dostaje się powietrze, duże okienko pozwala swobodnie zobaczyć zawartość opakowania. Obudowa dozownika jest odporna na działanie wody i chemii oraz zarysowania. Większa pojemność opakowań sprawia, że preparaty są ekonomiczne i starczają na dłuższy czas. Butelki można łatwo przechowywać oraz są całkowicie biodegradowalne.

Cechy

  • Odporna na zarysowania i promienie UV obudowa wykonana z wytrzymałego i niezawodnego tworzywa sztucznego ABS ;
  • Duże okno podglądu umożliwia zobaczenie poziomu środka myjącego;
  • Prosta i intuicyjna obsługa dzięki dużemu, łatwemu w użyciu systemowi blokowania przycisków
  • Przełącz, aby zmienić dawkę (0.4 ml / 1 ml) w dozowniku;
  • Można go zamontować na przylepiec lub kołki rozporowe
03-D7524178

Opis

Nazwa
Dozownik manualny IntelliCare Dispenser Manual White
Indeks
03-D7524178

13 innych produktów w tej samej kategorii:

DI Attack Plus 5L

243,45 zł

Preparat na bazie rozpuszczalnika do usuwania uporczywych zabrudzeń z olejów mineralnych / syntetycznych, śladów z opon wózków widłowych i smoły. Sprawdza się również przy usuwaniu tłuszczu i zabrudzeń pochodzenia organicznego w miejscach przygotowywania żywności i spożywania posiłków.

Kanister 5 L

Diversey Jontec Jonclean 800 5L

96,75 zł

Alkaliczny preparat o właściwościach odtłuszczających, polecany do usuwania bardzo ciężkich zabrudzeń oraz doczyszczania okresowego. Jest przeznaczony do wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg.

Kanister 5L

Kiehl Hodrupa A 10L.

313,80 zł

Płyn do mycia maszyn i w automatach wysokociśnieniowych, chroni przed korozją. Usuwa zabrudzenia po olejach mineralnych i spalinach oraz sadzy po pożarach.

Kanister 10L

Kiehl Extra Fit 750 ml

58,46 zł

Płyn do usuwania resztek farby i kleju w butelce ze spryskiwaczem.

Intensywnie czyści, usuwa resztki farb, taśm klejących, etykietek oraz  kleju z powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników. Produkt rozpuszcza spontanicznie nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia.  

Butelka 750 ml

Diversey Jontec Jonclean 800 20L

356,70 zł

Alkaliczny preparat o właściwościach odtłuszczających, polecany do usuwania bardzo ciężkich zabrudzeń oraz doczyszczania okresowego. Jest przeznaczony do wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg.

Kanister 20L

Kiehl Dopomat Secur 10L.

220,67 zł

Płyn do mycia automatem z pielęgnującymi komponentami antypoślizgowymi. Pozostawia matowo-błyszczący film ochronny. Nie tworzy smug. Polecany do obiektów sportowych.

Kanister 10L

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny