• -5%
  • Nowy

Nanocząstki aXonnite® to najczystszy laboratoryjnie koloid srebra. Metale szlachetne są naszymi flagowymi surowcami. Co je wyróżnia? To, że mają zaawansowane właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze i antywirusowe. Poza tym, cząstki aXonnite® nie mają wad, tak jak jest to w przypadku jonowych roztworów metali. Dlaczego nanocząstki są tak skuteczne w walce z bakteriami, wirusami i grzybami? Dzięki swoim nanometrycznym rozmiarom, od 2 do 8 nanometrów, powierzchnia ich oddziaływania na mikroorganizmy jest olbrzymia, a tym samym skuteczniejsza.

Firma Perfectplus oferuje zamgławianie (dezynfekcja i zabezpieczenie) cząstkami srebra niejonowego urządzeniami wykorzystującymi indukcję elektrostatyczną. 

Elektrostatyczna dezynfekcja cząstkami srebra pozwala szybko i równomiernie pokryć powierzchnię. Naładowane cząsteczki odpychają się, utrzymując równą odległość od siebie, jednocześnie przyciągając się do zamgławianej powierzchni. Siła naładowanych cząstek jest większa niż grawitacja, więc są one natychmiast przyciągane przez powierzchnię i nie opadają w dół. Przyciąganie sprawia zatem, że wszystkie cząsteczki srebra osiadają na powierzchni, tworząc w ten sposób 360-stopniowy zasięg, nie pozostawiając żadnych wolnych przestrzeni.

Więcej w zakładce ULOTKA.

 

80-AXONNITE/SILVER/T

Opis

Nazwa
Preparat dezynfekcyjny o szerokim zastosowaniu aXonnite®
Surowiec
Srebro
Indeks
80-AXONNITE/SILVER/T
Skala pH
7
Obszar zastosowania
bez ograniczeń
Pojemność
10L

Pliki do pobrania

Decyzja (zgoda ministerstwa)

Decyzja (zgoda ministerstwa)

Pliki do pobrania (7.34k)

AXonnite Silver

AXonnite Silver - Preparat Dezynfekcyjny

Pliki do pobrania (1.28M)

Ulotka

Dezynfekcji urządzeniami elektrostatycznymi przy zastosowaniu srebra niejonowego w technologii aXonnite.pdf

Pliki do pobrania (369.64k)

aXonnite karta charakterystyki

aXonnite karta charakterystyki

Pliki do pobrania (277.03k)

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.