Koszyk
  • -5%

Preparat dezynfekcyjny o szerokim zastosowaniu aXonnite®

520,00 zł
80-AXONNITE/SILVER/T
494,00 zł Zniżka 5%
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ilość

Nanocząstki aXonnite® to najczystszy laboratoryjnie koloid srebra. Metale szlachetne są naszymi flagowymi surowcami. Co je wyróżnia? To, że mają zaawansowane właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze i antywirusowe. Poza tym, cząstki aXonnite® nie mają wad, tak jak jest to w przypadku jonowych roztworów metali. Dlaczego nanocząstki są tak skuteczne w walce z bakteriami, wirusami i grzybami? Dzięki swoim nanometrycznym rozmiarom, od 2 do 8 nanometrów, powierzchnia ich oddziaływania na mikroorganizmy jest olbrzymia, a tym samym skuteczniejsza.

Firma Perfectplus oferuje zamgławianie (dezynfekcja i zabezpieczenie) cząstkami srebra niejonowego urządzeniami wykorzystującymi indukcję elektrostatyczną. 

Elektrostatyczna dezynfekcja cząstkami srebra pozwala szybko i równomiernie pokryć powierzchnię. Naładowane cząsteczki odpychają się, utrzymując równą odległość od siebie, jednocześnie przyciągając się do zamgławianej powierzchni. Siła naładowanych cząstek jest większa niż grawitacja, więc są one natychmiast przyciągane przez powierzchnię i nie opadają w dół. Przyciąganie sprawia zatem, że wszystkie cząsteczki srebra osiadają na powierzchni, tworząc w ten sposób 360-stopniowy zasięg, nie pozostawiając żadnych wolnych przestrzeni.

Więcej w zakładce ULOTKA.

 

80-AXONNITE/SILVER/T

Opis

Nazwa
Preparat dezynfekcyjny o szerokim zastosowaniu aXonnite®
Surowiec
Srebro
Indeks
80-AXONNITE/SILVER/T
Skala pH
7
Obszar zastosowania
bez ograniczeń
Pojemność
10L

Pliki do pobrania

AXonnite Silver

AXonnite Silver - Preparat Dezynfekcyjny

Pliki do pobrania (1.28MB)

Ulotka

Dezynfekcji urządzeniami elektrostatycznymi przy zastosowaniu srebra niejonowego w technologii aXonnite.pdf

Pliki do pobrania (369.64KB)

Zobacz także

Nanobiotic Silver Gardło aXonnite.

19,00 zł 18,05 zł -5%

Preparat wspomagający zwalczanie infekcji bakteryjnych gardła. Łagodzi podrażnienia, oczyszcza i regeneruje błony śluzowe. Dodatkowo nawilża je, łagodząc kaszel oraz objawy suchości gardła.

 30 ml.

Zamgławiacz elektrostatyczny Perfect 3T-790

17 900,00 zł 16 826,00 zł -6%

Zamgławiacz elektrostatyczny z pięcioma dyszami rozpraszającymi chmurę płynu dezynfekującego. Duża pojemność zbiornika oraz baterie litowo-jonowe pozwalają na ciągła prace do 4 godz. 

- Zbiornik 10L

- zasięg (metry) 3-6 

- Rozmiar kropli (mikrony) 10-30-50 pełny stożek 

- indukcja elektrostatyczna

- czas ładowania 90 min.

- wentylator 360 

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Diversey Jontec Matt 5L

384,50 zł

Jontec Matt to matowa powłoka polimerowa o dużej twardości, niewymagająca częstej pielęgnacji. Może być stosowany do większości typów podłóg wodoodpornych.

Kanister 5L

Soft Care Wash 5L

91,15 zł

Łagodny produkt do mycia rąk bez zawartości perfum, barwników i mydła naturalnego, polecany do stosowania w łazienkach hotelowych, natryskach w klubach sportowych, obiektach rekreacyjnych oraz wellnes.

Kanister 5L

Odkurzacz TASKI AERO 15 PLUS

1 629,00 zł

Profesjonalny odkurzacz Taski Aero 15 Plus, do odkurzania na sucho, o dużej wydajności energetycznej i bardzo cichej pracy. Lekki i prosty w obsłudze. Pojemność worka 15 L.

Następca Taski Vento 15!

Urządzenie kompletne, gotowe do pracy, z jednym workiem fizelinowym w środku.

Zestaw zmontowany R-Gap do DQFM

3 830,00 zł

Dozownik DQFM

Zestaw zmontowany składający się z 3 pomp DQFM. Do dozowania preparatów R1, R2, R3, R5.1. Możliwość regulacji stężeń, niski przepływ dozowania do napełniania butelek, wysoki do napełniania zlewów i wiader, preparat dozowany pod ciśnieniem.

Kiehl Avenis Foam 5L

92,95 zł

Aktywnie czyszczący pianowy płyn do mycia sanitariatów w roztworze gotowym do użycia na bazie kombinacji ekologicznych kwasów wyznaczających nowoczesne trendy. Produkt usuwa pozostałości wapienne, kamień moczowy i resztki mydła.

Kanister 5 L

Kiehl Avenis Foam 750ml

32,39 zł

Aktywnie czyszczący pianowy płyn do mycia sanitariatów w roztworze gotowym do użycia na bazie kombinacji ekologicznych kwasów wyznaczających nowoczesne trendy. Produkt usuwa pozostałości wapienne, kamień moczowy i resztki mydła.

Opakowanie 750 ml

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny