• Nowy

Opis

Suma Crystal A8 to skoncentrowany, kwasowy, niskopieniący preparat do płukania i nabłyszczania naczyń do maszynowego mycia naczyń zapobiegający osadzaniu się kamienia. Specjalnie opracowana formuła Suma Crystal A8 pozwala na stosowanie preparatu w różnych typach zmywarek przemysłowych.

Suma Crystal A8 w swoim składzie zawiera mieszankę niskopieniących środków powierzchniowo czynnych, które zapewniają krótki czas schnięcia naczyń, pozostawiają mytą powierzchnię bez smug oraz zapobiegają powstawaniu zbyt dużej ilości piany w zmywarce.

Suma Crystal A8 zawiera również składniki zapobiegające osadzaniu się kamienia w zmywarce zarówno w wodzie średniotwardej jak i twardej. Zawartość inhibitorów w formule sprawia, że produkt jest odpowiedni do stosowania także na powierzchniach wykonanych z metali lekkich.

Cechy

  • zapewnia krótki czas schnięcia naczyń;
  • pozostawia mytą powierzchnię bez smug i plam;
  • zapobiegaja osadzaniu się kamienia;
  • bezpieczny dla produktów wykonanych z metali lekkich;

Właściwości

  • pH (koncentrat, 20°C): ok. 1,6

Sposób użycia

Suma Crystal A8 przeznaczona jest do automatycznego dozowania przez system Diversey, w przedziale stężeń 0,2 - 0,5 ml/l w ostatni etapie płukania. Preparat może być również dozowany ręcznie w przypadku małych maszyn myjących.

Preparat Suma Crystal A8 jest bezpieczny dla większości materiałów z których są wykonane naczynia używane w kuchniach profesjonalnych.

03-7010162

Opis

Nazwa
Suma Crystal A8
Indeks
7010162
Opakowanie:
Kanister 5 L

Pliki do pobrania

Suma Crystal

Opis produktu

Pliki do pobrania (277.45k)

Suma Crystal

Karta charakterystyki

Pliki do pobrania (303.86k)

Zobacz także

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.