• Nowy

OPIS

Suma Bar L66 jest płynnym, wysoce skoncentrowanym preparatem do maszynowego mycia szkła i zastawy stołowej. Dzięki odpowiedniemu dobraniu formuły, produkt ten doskonale usuwa zabrudzenia przy różnym stopniu twardości stosowanej wody.

Preparat jest przeznaczony do stosowania we wszystkich rodzajach zmywarek przemysłowych, zarówno jedno- jak i wielokomorowych.

Stosowanie środka Suma Bar L66 pozwala na skuteczne usuwanie zabrudzeń z naczyń: szklanych, ceramicznych, plastikowych i powierzchni metalowych w wodzie o różnym stopniu twardości. Produkt zawiera alkalia, które pozwalają na bardzo efektywne usuwanie zabrudzeń organicznych, w tym tłuszczowych. Ponadto zawiera także dużą ilość związków kompleksujących, co pozwala na skuteczne usuwanie plam z mytych naczyń oraz zapobiega odkładaniu się kamienia w zmywarkach

CECHY

  • doskonałe właściwości myjące;
  • skuteczne usuwanie zabrudzeń tłuszczowych i zaschniętych resztek żywności;
  • ekonomiczny w zastosowaniu, dzięki skoncentrowanej formule;
  • zapobiega odkładaniu się osadów kamienia w zmywarkach, nawet przy stosowaniu do mycia wody twardej

WŁAŚCIWOŚCI

pH (1% roztwór): 12

SPOSÓB UŻYCIA

  • Preparat można dozować ręcznie do małych zmywarek barowych. W przypadku, gdy zmywarka barowa posiada zbiornik na detergent, należy go napełnić produktem i sukcesywnie napełniać. W sytuacji, gdy takowa zmywarka nie posiada zbiornika na detergent, przy napełnianiu wstępnym należy dozować 20-40 ml preparatu na każde 10 litrów wody. Co trzy cykle mycia, należy do zmywarki dodać 1 dozę produktu (zapobiega to powstawaniu osadów wapiennych).
  • Preparat może być dozowany automatycznie poprzez systemy dozujące firmy Diversey. Dla uzyskania doskonałych efektów mycia w twardej wodzie zaleca się dozowanie 1-5 ml/ litr w zależności od lokalnych warunków wodnych.
  • Przed pierwszym zastosowaniem preparatu Suma Bar L66, należy przepłukać pompki dozujące wraz z przewodami, aby zapobiec krystalizacji detergentu po wymieszaniu z innym produktem.
03-101100051

Opis

Nazwa
Suma Bar L 66 5L
Indeks
03-101100051
Skala pH
12
Opakowanie:
Kanister 5 L
Obszar zastosowania
Płynny detergent do maszynowego mycia szkła i zastawy stołowej przeznaczony do wody o różnym stopniu twardości.

Pliki do pobrania

Suma Bar opis

Pliki do pobrania (786.42k)

Suma Bar karta charakterystyki

Pliki do pobrania (281.78k)

Zobacz także

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.