Koszyk

Kiehl Opytec 150ml

02-J470291
24,82 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Mydło do usuwania oleistych i tłuszczowych zabrudzeń.

Opakowanie 150 ml

Ilość

Opis
Wysokojakościowe, rozpuszczające brud mydło o lepkiej konsystencji do usuwania oleistych, tłuszczowych i zaschniętych zabrudzeń. Wyszukane substancje myjące i łagodne substancje ścierające gwarantują intensywne i zarazem łagodne dla skóry mycie. Substancje ścierające usuwają mechanicznie ze skóry oleiste, tłuszczowe i zaschnięte zabrudzenia oraz wchłaniają je.
Produkt przeznaczony jest do mycia rąk mocno zabrudzonych oleistymi, tłuszczowymi i zaschniętymi zabrudzeniami np.: w warsztatach, zakładach przetwórstwa spożywczego, lakierniach, malarniach, zakładach przemysłowych i produkcyjnych, szkołach zawodowych, obszarze samochodowym i motoryzacyjnym itp. Produkt usuwa syntetyczne oraz naturalne oleje i tłuszcze, resztki farb, jedzenia, pigmenty itp.
Cechy
 • Zawarte w produkcie emolienty chronią i pielęgnują skórę.
 • Wartość pH produktu nie narusza kwaśnego płaszcza ochronnego skóry (płaszcza hydrolipidowego).
 • Produkt zawiera przyjemne, dobrze tolerowane przez skórę substancje zapachowe na naturalnej bazie.
 • Wolny od drażniących rozpuszczalników oraz substancji ścierających w postaci piasku i drewnianych wiórek.
 • Nie istnieją żadne wątpliwości pod kątem dermatologicznym co do stosowania produktu.
 • Oszczędny w użyciu.
 • Nie powoduje zatykania rur odpływowych i studzienek jak w przypadku zwykłych past na bazie piasku.
 • Opytec zawiera surowce odnawialne i dobrze ulega biodegradacji. Opakowanie produktu przeznaczone do sortowania i recyclingu.
Właściwości
 • pH (koncentratu): ok. 6
Sposób użycia
 • W 2 L miękkiej butelce PE: Plastikową nakrętkę zdjąć z jednostki dozującej, nie odkręcać. Kanister razem z jednostką dozującą wstawić do dozownika ManoDos-soft otworem w dół, przesunąć całkowicie do tyłu i zamknąć dozownik. Podczas pierwszego uruchomienia przycisku dozownika następuje wyraźne kliknięcie jednostki dozującej w dozowniku, co oznacza jej gotowość. Każda przyjazna dla środowiska naturalnego 2 L miękka butelka PE jest dostarczana z nową jednostką dozującą, co zapobiega okresowemu czyszczeniu i konserwacji jednostki dozującej.
 • W dozownikach do wielokrotnego napełniania przeznaczonych do produktów o lepkiej konsystencji: Dozownik napełnić produktem Opytec. Unikać mieszania z innymi mydłami. Dozownik przynajmniej 2 razy w roku całkowicie opróżnić i wyczyścić gruntownie ciepłą wodą. 
 • Przy pomocy przykręcanej manualnej pompki dozującej: Pompkę dozującą przykręcić do kanistra. Naciśnięcie 2 x odpowiada ok. 2 ml. Przed każdą wymianą kanistra należy wymyć gruntownie pompkę dozującą wewnątrz i na zewnątrz ciepłą wodą.
 • Mycie rąk: Ok. 2 ml Opytec nanieść na suchą skórę i bez użycia wody wcierać dobrze w ręce. Lekko zwilżyć ręce i wcierać dalej. Na zakończenie spłukać pod bieżącą wodą i dobrze wysuszyć.
 • Szczegółowe wskazówki dotyczące mycia rąk do wydruku na: www.kiehl-group.com.
 • Do ochrony rąk podczas oraz po pracy zalecamy produkty z serii "Marina KC".
 • Zużycie 1-3 ml na 1 mycie rąk
02-J470291

Opis

Nazwa
Kiehl Opytec 150 ml.
Indeks
02-J470291
Skala pH
6
Opakowanie:
Butelka 150 ml
Obszar zastosowania
Mydło o lepkiej konsystencji do usuwania oleistych, tłuszczowych i zaschniętych zabrudzeń

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dozownik Divermite S

461,90 zł

Divermite S

Dozownik przeznaczony jest do dozowania preparatów D2, D10, R1, R2, R3, R5.1 i R9 w saszetkach, Umożliwia regulację stężeń,  dozowanie do butelek oraz wiadra, nie wymaga podłączenia mediów.

Zestaw zmontowany R-Gap do DQFM

3 830,00 zł

Dozownik DQFM

Zestaw zmontowany składający się z 3 pomp DQFM. Do dozowania preparatów R1, R2, R3, R5.1. Możliwość regulacji stężeń, niski przepływ dozowania do napełniania butelek, wysoki do napełniania zlewów i wiader, preparat dozowany pod ciśnieniem.

Cif Pro Formula Stainless Steel 750ml -...

13,75 zł

Nieperfumowany preparat przeznaczony do twardych powierzchni w gastronomii, polecany do mycia blatów roboczych,  odciski palców, pozostawiając doskonałe rezultaty.Nie wymaga spłukiwania. lodówek wewnątrz i zewnątrz, lad chłodniczych, szklanych gablot. Skutecznie usuwa zabrudzenia i

Opakowanie 750 ml.

Mycie lodówek, ład chłodniczych, szklanych gablot. 

Suma Drain GTS PLUS 20L

2 079,00 zł

Suma Drain GTS Plus

 jest bioaktywnym preparatem rozkładającym tłuszcze w systemach kanalizacyjnych i odstojnikach tłuszczu, przez co zapobiega ich nagromadzaniu się i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Opakowanie 20 L

Suma Dify 60 saszetek

564,50 zł

Suma Dify to wieloskładnikowy produkt do profesjonalnego, maszynowego mycia naczyń. Wszystko w jednym produkcie - nie ma konieczności dokupowania produktu nabłyszczającego, ani odkamieniacza. 

Opakowanie 60 saszetek

Room Care R5-Plus Fresh Linen 1,5L

480,20 zł

Room Care R5 to skoncentrowany odświeżacz powietrza zawierający wyjątkową technologię O.N.T. skutecznie neutralizującą nieprzyjemne zapachy, pozostawiając na długo przyjemny i świeży zapach.

Opakowanie 1,5L

Płyn do naczyń Suma Quick Foam D1.6 w pianie

35,48 zł

Suma Quick Foam D 1.6

Preparat pianowy o szerokim zastosowaniu przeznaczony do ręcznego mycia naczyń, garnków, patelni i wszystkich zmywalnych akcesoriów. Łatwy do wypłukania, nie pozostawia smug ani zacieków. Z łatwością usuwa tłuszcz i zaschnięte resztki żywności.

Pojemność 475 ml.

Room Care R1 Plus Pur Eco1,5L

319,70 zł

Skoncentrowany preparat do czyszczenia i odkażania toalet R1 plus. Skutecznie zapobiegający osadzaniu się kamienia wapiennego i zabijający bakterie. Jest to gęsty płyn o niebieskiej barwie, zawierający kwasy organiczne, niejonowe i kationowe związki powierzchniowo czynne oraz substancje zapachowe.

Opakowanie 1,5L

GOOD SENSE FRESH 750ML

44,68 zł

GOOD SENSE FRESH jest preparatem w postaci spray-u służącym do neutralizacji zapachów na tkaninach i meblach. Zawiera opatentowaną technologię neutralizującą nieprzyjemne zapachy, na długo pozostawia przyjemny, świeży zapach.

Opakowanie: 750 ml.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny