Koszyk

Kiehl Opysat 500ml

02-J45020f
21,35 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Lotion do mycia rąk z komponentami chroniącymi skórę.

Opakowanie 500 ml

Ilość

Opis
Wysokojakościowy lotion o lepkiej konsystencji do mycia rąk z komponentami chroniącymi skórę. Czyści łagodnie i pielęgnuje skórę rąk. Specjalne substancje myjące zapewniają delikatne czyszczenie.
Produkt zalecany jest o higienicznego mycia i pielęgnacji skóry rąk, również w przypadku zabrudzenia rąk tłuszczem. Idealny do zastosowania we wszystkich obszarach wymagających częstego mycia rąk np.: w gospodarstwach domowych, szpitalach, szkołach, przedszkolach itp.
Opysat jest zalecany przede wszystkim przy częstym myciu rąk. Nie wpływa ujemnie na proces pracy np.: lakierowanie, nakładanie powłok. Opysat zawiera surowce odnawialne, ulega biodegradacji i jest wolny od mydła, rozpuszczalników, alkoholu i substancji ścierających. Nie istnieją żadne wątpliwości pod kątem dermatologicznym co do stosowania produktu. Nadaje się do użycia w ściennych dozownikach na mydło.
Cechy
 • Produkt o przyjemnym, wonnym zapachu i widocznym w butelce, optycznie przemawiającym efekcie masy perłowej.
 • Wartość pH produktu nie narusza kwaśnego płaszcza ochronnego skóry (płaszcza hydrolipidowego).
 • Wysokie nawilżenie skóry zawartymi w produkcie komponentami ochronnymi zapobpiega podrażnieniom. Opakowanie produktu jest przeznaczone do sortowania i recyclingu.
 • Niezwykle oszczędny w użyciu.
 • Nadaje się do wody o każdej twardości. 
Właściwości
 • pH (koncentratu): ok. 6,0
Sposób użycia
 • W dozownikach do wielokrotnego napełniania lub na butelki prostokątne przeznaczonych do produktów o lepkiej konsystencji: Dozownik napełnić produktem. Unikać mieszania z innymi mydłami. Dozownik przynajmniej 2 razy w roku całkowicie opróżnić i wyczyścić gruntownie ciepłą wodą.
 • Przy pomocy przykręcanej manualnej pompki dozującej: Pompkę dozującą przykręcić do kanistra w miejsce oryginalnej pokrywy. Naciśnięcie 2 x odpowiada ok. 2 ml. Przed każdą wymianą kanistra należy wymyć gruntownie pompkę dozującą wewnątrz i na zewnątrz ciepłą wodą. 2 ml Opysatu nanieść na mokrą skórę i umyć ręce. Na zakończenie spłukać dokładnie ciepłą wodą i wysuszyć.
 • Szczegółowe wskazówki dotyczące mycia rąk do wydruku na: www.kiehl-group.com.
 • Do ochrony rąk podczas oraz po pracy zalecamy produkty z serii "Marina KC"
 • Zużycie 2 ml na 1 mycie rąk.
02-J45020f

Opis

Nazwa
Kiehl Opysat 500 ml.
Indeks
02-J45020f
Skala pH
6
Opakowanie:
Butelka 500 ml
Waga
500 g
Obszar zastosowania
Łagodny, wydajny, perłowy i przyjemnie pachnący lotion o lepkiej konsystencji do częstego mycia rąk z komponentami chroniącymi skórę. częstym myciu rąk.

Zobacz także

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Zamgławiacz elektrostatyczny Perfect 3T-790

17 900,00 zł 16 826,00 zł -6%

Zamgławiacz elektrostatyczny z pięcioma dyszami rozpraszającymi chmurę płynu dezynfekującego. Duża pojemność zbiornika oraz baterie litowo-jonowe pozwalają na ciągła prace do 4 godz. 

- Zbiornik 10L

- zasięg (metry) 3-6 

- Rozmiar kropli (mikrony) 10-30-50 pełny stożek 

- indukcja elektrostatyczna

- czas ładowania 90 min.

- wentylator 360 

Soft Care Wash 5L

91,15 zł

Łagodny produkt do mycia rąk bez zawartości perfum, barwników i mydła naturalnego, polecany do stosowania w łazienkach hotelowych, natryskach w klubach sportowych, obiektach rekreacyjnych oraz wellnes.

Kanister 5L

SONEX DEZ COV ściereczki nasączone

72,00 zł 68,40 zł -5%

Ściereczki nasączone płynem do dezynfekcji o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym wobec wirusów osłonkowych (w tym koronawirus SARS-COV-2)

wymiary listka 17 cm 30 cm 250 listków 

włóknina w kolorze białym i niebieskim 

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny