Koszyk
  • Nowy

N5 aXoclean Preparat do codziennego czyszczenia łazienek i sanitariatów

80-CL5/1
19,36 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Kwasowy środek do codziennego mycia sanitariatów. Doskonale usuwa kamień, zacieki wodne i osady z ceramicznych urządzeń sanitarnych (umywalki, wanny, sanitariaty itp). Zawarte w nim cząstki srebra i miedzi aXonnite® długotrwale chronią czyszczone powierzchnie przed rozwojem bakterii i grzybów, a co za tym idzie zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

Wartość pH (koncentrat) 2
Wartość pH (roztwór) ok. 3

Opakowanie : 1 L
Ilość

aXoclean zawiera cząstki srebra i miedzi aXonnite® posiadające właściwości wirusobójczebakteriobójcze i grzybobójcze. NOWOŚĆ – przeciw COVID-19. Potwierdzona badaniami wysoka skuteczność działania na koronawirusy wg normy EN 14476.

Zawarte w nim niejonowe nanocząstki srebra i miedzi chronią czyszczone powierzchnie przed rozwojem bakterii i grzybów, a co za tym idzie zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Skutecznie zapobiega rozwojowi drobnoustrojów na mopach.

Przeznaczenie: Nadaje się do czyszczenia takich powierzchni jak: chrom, stal nierdzewna, glazura, terakota, szkło, tworzywa sztuczne (np. kabiny prysznicowe). 
Płynu nie należy stosować do powierzchni wrażliwych na działanie kwasów, tj. marmur, delikatna emalia.

Rozcieńczenie: 1:20 lub gotowy do użytku

Wartość pH (koncentrat) 2
Wartość pH (roztwór) ok. 3

Sposób użycia:

Nanieść na czyszczoną powierzchnię, rozprowadzić i pozostawić na kilka minut, a następnie spłukać wodą. W celu uzyskania lśniącej powierzchni należy wytrzeć do sucha. Płynu nie należy mieszać z produktami zawierającymi chlor.

Technologia aXonnite to innowacyjna, objęta patentem, metoda fizycznego pozyskiwania niejonowych nanocząstek (aXonnite) metali szlachetnych i półszlachetnych. Metoda ta bazuje na wieloletnich osiągnięciach z zakresu nanotechnologii, czyli dziedziny zajmującej się wytwarzaniem nanostruktur i nanomateriałów, których wielkość nie przekracza 100 nm. Technologia aXonnite umożliwia poznanie i wykorzystanie właściwości takich pierwiastków jak srebro, złoto, miedz czy platyna na poziomie atomowym i molekularnym. Dzięki pracy z mikroskopijnej wielkości metalami, sprowadzonymi do wielkości nano, możemy skuteczniej korzystać z właściwości antybakteryjnych, antywirusowych i przeciwgrzybiczych. 

Przełomowe stało się opracowanie metody nie chemicznego, a fizycznego uzyskiwania nanocząstek metali. Umożliwia ona laboratoryjnie rozbicie czystego metalu na cząstki o rozmiarach od kilku do kilkunastu nanometrów. Takie rozdrobnienie srebra czy złota, potęguje między innymi jego działanie na szkodliwe mikroorganizmy, ze względu na miliony razy zwiększoną możliwość oddziaływania jego atomów na błonę komórkową bakterii czy wirusa.

80-CL5/1

Pliki do pobrania

Zobacz także

aXoclean NZ czyszcząco zapobiegający osadzaniu...

31,90 zł

Skoncentrowany preparat do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni zawiera cząstki srebra aXonnite® o właściwościach wirusobójczych, bakteriobójczych i grzybobójczych. Preparat odtłuszczający do ogólnego zastosowania w gastronomii. 

Wartość pH (koncentrat) ok. 11,4 

N3 aXoclean preparat do mycia podłóg i...

128,70 zł

Niskopieniący preparat N3 do codziennego mycia podłóg i innych powierzchni wodoodpornych, takich jak blaty, meble, itp. Neutralny dla powłok polimerowych. Dzięki zawartości cząstek srebra i miedzi aXonnite® regularne stosowanie N3 trwale zabezpiecza myte powierzchnie i zapobiega namnażaniu się wirusów, bakterii i grzybów na tych powierzchniach, również pomiędzy cyklami sprzątania.

Wartość pH (koncentrat) ok. 8,5
Wartość pH (roztwór 1%) ok. 7,4

N4 aXoclean alkoholowy preparat do dezynfekcji...

20,37 zł

Wykonany w unikalnej, strzeżonej patentem, nanotechnologii Ag (nanocząstki srebra). Zawartość niejonowych nanocząstek srebra zapobiega wtórnemu zakażeniu powierzchni i zapewnia długotrwały efekt dezynfekcji dzięki zjawisku pozostawania nanocząstek Ag na powierzchni.

N6 aXoclean preparat do mycia powierzchni z...

13,99 zł

Środek do mycia powierzchni z tworzyw sztucznych i szkła. Szybko i dokładnie usuwa zabrudzenia. Pozostawia czyste i lśniące powierzchnie bez smug oraz przyjemny zapach. Dzięki zawartości srebra i miedzi aXonnite® zapobiega rozwojowi wirusów, bakterii i grzybów na powierzchniach.

Wartość pH – 10,3

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Diversey Jontec Omnistrip 5L

170,95 zł

Preparat do gruntownego mycia i zdzierania podłóg metodą natryskową. Preparat szybko i skutecznie usuwa powłoki polerskie i gruntownie myje podłogę. Umyte podłogi bardzo szybko wysychają.

Kanister 5L

Good Sense Shea & Sandalwood (aerosol spray)-...

20,78 zł

Good Sense Shea & Sandalwood w aerozolu został opracowany w celu rozwiązywania codziennych problemów z nieprzyjemnymi zapachami w budynkach. Łatwy, wygodny i bezpieczny w użyciu, Good Sense w aerozolu jest idealnym rozwiązaniem do skutecznego rozwiązywania problemów z nieprzyjemnymi zapachami w miejscach publicznych, barach, pokojach hotelowych, restauracjach, biurach, łazienkach itp. Zapach zawiera technologię neutralizacji zapachów (technologia O.N.T), która niszczy u źródła i chemicznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy i jest skuteczna w zwalczaniu różnych nieprzyjemnych zapachów, takich jak mocz, zapachy ciała, dym, pleśń i pleśń.

Taski Ergodisc Duo

12 567,80 zł

Maszyna jednotarczowa z podwójną prędkością obrotową 160/330 obr/min. Szerokość pracy 43 cm/17"

Urządzenie kompletne!

Skontaktuj się z nami osobiście i zapytaj o cenę dla Siebie. 

- zbiornik, szczotka, trzymak padów

Diversey Jontec Forward 5L

176,35 zł

Skuteczny, alkaliczny preparat myjący przeznaczony do stosowania w automatach szorujących. Preparat Jontec Forward jest niskopieniącym środkiem, skutecznym w usuwaniu uporczywych zabrudzeń ze wszystkich wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg. Polecany jako zdzieracz do usuwania powłoki Diversey Jontec Extra.

Opakowanie 5 L

Kiehl Profless-Konzentrat 1L

91,60 zł

Profless-Konzentrat wolny od agresywnych substancji do szybkiego i ekonomicznego mycia wszystkich wodoodpornych powierzchni w procesie codziennego mycia bieżącego.

Opakowanie 1L

Taski Jet 38

2 270,00 zł

Profesjonalny, szczotkowy odkurzacz pionowy TASKI Jet 38  do pracy na sucho. Wyróżnia się dużą siłą ssania oraz regulacją pracy szczotki. Posiada osobny system chłodzenia silnika odkurzacza i elektroniczny system ochrony silnika szczotki.

Urządzenie kompletne

TASKI Swingo 2100μicro BMS

52 610,52 zł

Taski Swingo 2100 - Najmniejsza maszyna samojezdna z miejscem dla operatora. Łączy w sobie kompaktowy design, bezkonkurencyjną wydajność i elastyczność pracy.

MASZYNA KOMPLETNA Z BATERIAMI ŻELOWYMI

Skontaktuj się z nami osobiście i zapytaj o cenę dla Siebie. 

Najlepszy wynajem długo i krótko  terminowy.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny