Koszyk

Diversey Jontec Solve 5L

03-7517763
319,50 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Preparat na bazie rozpuszczalników do usuwania wosków z podłóg drewnianych i korkowych.

Kanister 5 L

Ilość

Opis

Jontec Solve jest preparatem do usuwania z podłóg zanieczyszczeń woskowych, tłuszczowych i olejowych. Zawiera specjalną kompozycję rozpuszczalników, które szybko i skutecznie rozpuszczają zanieczyszczenia na mytych powierzchniach. Preparat może być stosowany zarówno do mycia ręcznego, jak i maszynowego.

Cechy

  • szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia o charakterze woskowym,tłuszczowym i olejowym;
  • może być stosowany zarówno do mycia ręcznego, jak i maszynowego;
  • może być stosowany także w przypadku podłóg drewnianych.

Właściwości

ph produktu: brak danych

Sposób użycia

  • Preparat stosuje się w postaci nierozcieńczonej.
  • Mycie ręczne: Przy pomocy ręcznego spryskiwacza zwilżyć preparatem mopa i czyścić podłogę mopem do usunięcia zanieczyszczeń. 
  • Mycie maszynowe:  Przy pomocy układu natryskowego maszyny jednotarczowej zwilżyć podłogę preparatem i czyścić podłogę maszyną jednotarczową z odpowiednim padem do usunięcia zanieczyszczeń.

03-7517763

Opis

Nazwa
Diversey Jontec Solve 5L
Indeks
03-7517763
Opakowanie:
Kanister 5L
Obszar zastosowania
Preparat do usuwania z podłóg zanieczyszczeń woskowych, tłuszczowych i olejowych na bazie rozpuszczalników, działający szybko i skutecznie

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Diversey Jontec Tensol J-Flex 1,5L

314,00 zł

Diversey Jontec Tensol J-Flex to niskopieniący koncentrat do mycia i pielęgnacji zabezpieczonych i niezabezpieczonych podłóg wodoodpornych.

Produkt sprzedawany do wyczerpania zapasów.

Kanister typu J-Flex 1,5 L

Diversey Jontec Forward J-FLEX 1,5L

293,80 zł

Silnie skoncentrowany, niskopienny preparat do mycia mocno zanieczyszczonych podłóg wodoodpornych. Czyści dogłębnie, usuwa tłuszcze i oleje pochodzenia mineralnego i organicznego. Dzięki zastosowaniu w nim technologii O.N.T., neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Opakowanie 1,5 L

Diversey Sprint Emerel Plus QS 2,5L

313,95 zł

Wysoko skoncentrowany alkaliczny preparat przeznaczony do mycia wodoodpornych powierzchni i niezabezpieczonych podłóg. Skutecznie usuwa zabrudzenia z tłuszczu i inne trwałe rodzaje zanieczyszczeń. Automatyczne dozowanie produktu następuje przez system QuattroSelect.

Opakowanie 2,5 L

Kiehl Diwa Pronto 10L

266,12 zł

Preparat do nabłyszczania w zmywarkach przemysłowych do każdego rodzaju naczyń z porcelany, szkła, stali szlachetnej i tworzywa sztucznego.

Kanister 10L

Kiehl Profless-Konzentrat 1L

91,60 zł

Profless-Konzentrat wolny od agresywnych substancji do szybkiego i ekonomicznego mycia wszystkich wodoodpornych powierzchni w procesie codziennego mycia bieżącego.

Opakowanie 1L

Diversey Jontec Forward 5L

176,35 zł

Skuteczny, alkaliczny preparat myjący przeznaczony do stosowania w automatach szorujących. Preparat Jontec Forward jest niskopieniącym środkiem, skutecznym w usuwaniu uporczywych zabrudzeń ze wszystkich wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg. Polecany jako zdzieracz do usuwania powłoki Diversey Jontec Extra.

Opakowanie 5 L

Diversey Jontec Jonclean 800 5L

96,75 zł

Alkaliczny preparat o właściwościach odtłuszczających, polecany do usuwania bardzo ciężkich zabrudzeń oraz doczyszczania okresowego. Jest przeznaczony do wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg.

Kanister 5L

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny