Koszyk

Kiehl Arenas Exet 4 20 L.

02- j 65 54 21
263,34 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Specjalny produkt na bazie chloru do wywabiania plam z tekstyliów. Przeznaczony do wybielania plam z farby i pleśni z białych tekstyliów (bawełna) i z innych tekstyliów nadających się do wybielania. Łatwy w stosowaniu poprzez zanurzenie tkanin w kąpieli wodnej.

Opakowanie 20 L

Ilość

WŁAŚCIWOŚCI

Specjalny produkt na bazie chloru do wywabiania plam z tekstyliów. Przeznaczony do wybielania plam z farby i pleśni z białych tekstyliów (bawełna) i z innych tekstyliów nadających się do wybielania.

Cechy
 • wybiela plamy z farby i pleśni z białych tekstyliów (bawełna) i z innych tekstyliów nadających się do wybielania;
 • przed użyciem produktu należy sprawdzić, czy tekstylia nadają się do wybielania. (Należy zwrócić uwagę m.in. na symbol ∆ oznaczający wybielanie)
 • łatwy w stosowaniu poprzez zanurzenie tkanin w kąpieli wodnej.
Właściwości
 • Aktywny chlor 5-10%.

 • pH (roztworu roboczego)= ok. 11,5

 • pH (koncentratu): ok. 12,5
SPOSÓB UŻYCIA
 • 100-300 ml ARENAS-exet 4 na 1 L zimnej wody;
 • Tekstylia włożyć do roztworu i pozostawić na 10-30 min.;
 • Następnie wypłukać tkaniny w zimnej wodzie i wyprać jak zwykle;
 • Nie dopuścić do zaschnięcia produktu!
 • Zużycie zależy od stopnia zabrudzenia.
Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!
02- j 65 54 21

Opis

Nazwa
Kiehl Arenas Exet 4 20 L.
Indeks
02- j 65 54 21
Opakowanie:
Kanister 20 L
Obszar zastosowania
Specjalny produkt na bazie chloru do wywabiania plam z tekstyliów. Przeznaczony do wybielania plam z farby i pleśni z białych tekstyliów (bawełna) i z innych tekstyliów nadających się do wybielania

Zobacz także

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Coccolino Pro Formula Spring Fresh Concentrate...

72,74 zł 58,19 zł
Najniższa cena: 58,19 zł 0%
-20%

Coccolino Professional Spring Fresh Concentrate to skoncentrowany preparat zmiękczający do płukania tkanin. Polecany do stosowania w pralkach automatycznych oraz płukania ręcznego. Produkt jest na bazie kationowych związków powierzchniowo czynnych, zawierający w swoim składzie kompozycje zapachowe. Podczas procesu płukania, ujemne ładunki kationowych cząsteczek są przyciągane i osadzają się na tkaninie, przez co jej włókna również maja ładunek ujemny. Cząsteczki te zapewniają zmiękczenie tkanin podczas procesu ich suszenia.

CLAX Magic Starterkit 70A2

490,80 zł

Zestaw 4 odplamiaczy do tkanin ze szczotką CLAX Magic Starterkit:

-Clax Magic Protein 70B2 do krwi, jedzenia i trawy (500 ml)
-Clax Magic Oxi 70E2 do kawy, owoców i czerwonego wina (500 ml)
-Clax Magic Multi 70C2 do makijażu, tuszu i curry (750 ml)
-Clax Magic Rust 70D2 do żelaza i rdzy (750 ml)

Omo Pro Formula Active Clean 5L- płynny...

77,12 zł 53,98 zł
Najniższa cena: 61,70 zł -13%
-30%

Płynny detergent Omo Pro Formula Active Clean dogłębnie czyści tkaniny, a dzięki zawartości enzymów i środków powierzchniowo czynnych w swojej formule usuwa trudne plamy, takie jak olej, czekolada i błoto. Dodatkowo zabezpiecza tkaniny przed zabrudzeniami. 

Idealny do prania odzieży białej i kolorowej. 

Omo Pro Formula Horeca 5L - płyn do prania

171,42 zł

Profesjonalna formuła opracowana specjalnie do plam często spotykanych w restauracjach i hotelach. Usuwa uporczywe plamy, takie jak olej / tłuszcz, kawa i wino. Pozostawia świeże i czyste tkaniny. Bezpieczny w użyciu do wszystkich rodzajów bawełny i delikatnych tkanin. Nadaje się do prania materiałów białych i kolorowych.

Omo Horeca ma przyjemny zapach, który zapewnia długotrwałą świeżość i jest idealny do restauracji i obiektów hotelowych.

Omo Pro Formula Automat White 7kg - proszek do...

87,42 zł

Proszek przeznaczony do prania tkanin białych, o świeżym przyjemnym zapachu, polecany do prania większości tkanin, za wyjątkiem wełny i naturalnego jedwabiu. Produkt skuteczny w działaniu, którego formuła zastała oparta na specjalnej kompozycji związków powierzchniowo czynnych, sekwestrantów oraz środków zapobiegających szarzeniu upranych tkanin. Proszek ten skutecznie usuwa różnego rodzaju plamy i zabrudzenia, zapewniając doskonałe efekty prania bez utraty koloru oraz szarzenia tkanin.

Omo Pro Formula Automat Color 7kg - proszek do...

79,73 zł

Proszek do prania tkanin kolorowych, o świeżym, przyjemnym zapachu, polecany do prania większości tkanin, za wyjątkiem wełny i naturalnego jedwabiu. Skutecznie usuwa różnego rodzaju plamy i zabrudzenia, zapewniając doskonałe efekty prania bez utraty koloru oraz szarzenia tkanin. 

Opakowanie 7 kg.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny