• Nowy

OPIS

Clax Magic Starterkit, to kompletna gama produktów przeznaczonych do skutecznego usuwania trudnych
plam zestaw profesjonalnych odplamiaczy o doskonałych właściwościach do usuwania różnych odmian plam. Produkt jest specjalnie opracowany do użytku w pralniach komercyjnych i lokalowych i jest gotowy do użycia większość rodzajów tkanin.

CECHY

 • Preparaty skutecznie usuwają różne plamy, takie jak makijaż, szminka, atrament, curry, krwi, jedzenia, trawy, kawy, owoców i czerwonego wina, żelaza i rdzy;
 • Preparaty wydłużają żywotność ubrań eliminując potrzebę dopierania;
 • Preparaty dzięki wysokiemu skoncentrowaniu ograniczają wpływ na środowisko;
 • Preparaty są gotowe oraz łatwe i bezpieczne w użyciu.

WŁAŚCIWOŚCI

 • Ph koncentratu: 1,2 - 9,0
 • Wygląd: czysty płyn, żółty, biały

SPOSÓB UŻYCIA

 • Clax Magic Protein - Preparat aplikować bezpośrednio przed praniem. Pozostawić do działania na 5 do 10 minut, nie dłużej niż 15 minut. W razie potrzeby użyć szczoteczki do usunięcia zabrudzeń. Tkaniny prać w normalnym programie.
 • Clax Magic Oxi - Preparat aplikować bezpośrednio przed praniem. Pozostawić do działania na 5 do 10 minut, nie dłużej niż 15 minut. W razie potrzeby użyć szczoteczki do usunięcia zabrudzeń. Tkaniny prać w normalnym programie.
 • Clax Magic Rust - Preparat aplikować bezpośrednio przed praniem. Pozostawić do działania na 5 do 10 minut, nie dłużej niż 15 minut. W razie potrzeby użyć szczoteczki do usunięcia zabrudzeń. Clax Magic
  Rust to silny preparat kwasowy o kwaśnym odczynie. Po zastosowaniu preparat należy niezwłocznie spłukać czystą wodą. Następnie należy go zneutralizować lekko alkalicznym preparatem jak Clax Magic Protein i spłukać pozostałości. Jeśli podczas stosowania Clax Magic Protein widoczna będzie nagła zmiana koloru, należy go natychmiast zneutralizować lekko alkalicznym produktem jak Clax Magic Protein oraz spłukać pozostałości. Tkaniny prać w normalnym programie.
 • Clax Magic Multi - Preparat aplikować bezpośrednio przed praniem. Pozostawić do działania na 5 do 10 minut, nie dłużej niż 15 minut. W razie potrzeby użyć szczoteczki do usunięcia zabrudzeń. Tkaniny prać w normalnym programie.
03-100883056

Opis

Nazwa
CLAX Magic Starterkit 70A2
Indeks
03-100883056
Obszar zastosowania
Zestaw 4 odplamiaczy do tkanin ze szczotką CLAX Magic Starterkit

Pliki do pobrania

CLAX Magic Protein

Karta

Pliki do pobrania (360.53k)

CLAX Magic Rust

Karta

Pliki do pobrania (316.63k)

CLAX Magic Oxi

Karta

Pliki do pobrania (313.56k)

CLAX Magic Multi

Karta

Pliki do pobrania (319.76k)

Clax Magic Rust

opis

Pliki do pobrania (195.17k)

Clax Magic Protein

opis

Pliki do pobrania (236.3k)

Clax Magic Oxi

opis

Pliki do pobrania (196.91k)

Clax Magic Multi

opis

Pliki do pobrania (194.06k)

Zobacz także

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.