Diversey Tapi Shampoo jest skoncentrowanym preparatem do okresowego prania wszystkich rodzajów dywanów i tapicerki. Preparat jest specjalnie opracowaną mieszaniną bardzo skutecznych i wysokopiennych związków powierzchniowo czynnych, dzięki którym tworzy zwartą pianę, która szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia z mytych powierzchni. Preparat jest neutralny chemicznie i pozostawia świeży zapach.
Cechy
Szybko i skutecznie pierze dywany i tapicerkę;
Wyprane powierzchnie bardzo szybko wysychają;
Skutecznie eliminuje kurz i roztocza mogące być przyczyną alergii;
Pozostawia świeży, przyjemny zapach – Resztki preparatu są łatwo usuwane poprzez odkurzanie, co uniemożliwia gromadzenie się zanieczyszczeń – Zawiera „ONT” – technologię neutralizacji zapachów
Właściwości
pH (koncentrat, 20°C): 5,3 – 6,9
Sposób użycia
Dozowanie: Minimalne: 300 ml na 10 l roztworu (3%) Szczególnie silne zabrudzenia: zwiększyć dozowanie do 10%
Na początku należy oczyścić wstępnie powierzchnię poprzez dokładne odkurzenie na sucho i usunięcie plam przy pomocy odplamiacza.
Czyszczenie metodą suchej piany: Przygotować w zbiorniku urządzenia do prania dywanów wyposażonego w generator piany i szczotkę, roztwór o odpowiednim stężeniu, nanieść go na czyszczoną powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia. Następnie odkurzyć i wyszczotkować dywan, jednocześnie usuwając resztki preparatu.
Metoda mokrej piany: Roztwór stosować z wykorzystaniem maszyny jednotarczowej. Roztwór produktu natryskiwać bezpośrednio na podłogę. Prać dywan przy zastosowaniu szorowarki jednotarczowej. Kiedy dywan jest jeszcze mokry, użyć szczotki aby podnieść włosy dywanu w celu przyspieszenia suszenia. Następnie odkurzyć dywan za pomocą odkurzacza ze szczotką walcową, jednocześnie usuwając resztki preparatu.
Tapicerka: Przygotować w wiadrze roztwór o odpowiednim stężeniu, ręcznie czyścić powierzchnię przy pomocy szczotki i pozostawić do wyschnięcia. Następnie odkurzyć tapicerkę, jednocześnie usuwając resztki preparatu.
03-101100200
Opis
Nazwa
Diversey Taski Tapi Shampoo 5 L
Indeks
03-7513212
Opakowanie:
Kanister 5 L
Obszar zastosowania
Szampon do prania dywanów i wykładzin o świeżym zapachu.
Środek w postaci spray'u do usuwania plam pochodzenia organicznego jak i na bazie wody z wykładzin podłogowych i dywanów np. po kawie, herbacie, winie.
MASZYNA KOMPLETNATASKI procarpet 45 do utrzymania czystości dywanów i wykładzin dywanowych za pomocą kapsulacji lub prania ekstrakcyjnego (2 x szczotka , wąż 6m, akcesoria, dysza ręczna).
TASKI procarpet 30 to maszyna przeznaczona do utrzymania czystości dywanów i wykładzin dywanowych za pomocą kapsulacji lub prania ekstrakcyjnego (2 x szczotka , wąż 6m, akcesoria, dysza ręczna).
Skontaktuj się z nami osobiście i zapytaj o cenę dla Siebie.
Środek w postaci spray'u do usuwania plam pochodzenia organicznego jak i na bazie wody z wykładzin podłogowych i dywanów np. po kawie, herbacie, winie.
Zestaw 4 odplamiaczy do tkanin ze szczotką CLAX Magic Starterkit:
-Clax Magic Protein 70B2 do krwi, jedzenia i trawy (500 ml) -Clax Magic Oxi 70E2 do kawy, owoców i czerwonego wina (500 ml) -Clax Magic Multi 70C2 do makijażu, tuszu i curry (750 ml) -Clax Magic Rust 70D2 do żelaza i rdzy (750 ml)
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny