Koszyk

Kiehl Arenas Compact 1L.

02-J651802
53,60 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Środek do prania tekstyliów w obszarze hotelarskim, spożywczym czy tekstyliów do sprzątania.

Opakowanie 1L/1,05Kg

Ilość

Opis
ARENAS®-compact jest uniwersalnym enzymatycznym środkiem piorącym wolnym od fosforanów o wyjątkowej sile prania w temp. od 30 do 90° C. ARENAS®-compact przeznaczony jest do prania wszystkich tekstyliów, zwłaszcza tekstyliów do sprzątania oraz do prania wełny i jedwabiu w temperaturze od 30-90 ° C.
Należy zwrócić uwagę na maksymalną temperaturę prania pojedynczych tekstyliów. 
Cechy
  • Dzięki zawartości inhibitorów szarzenia i enzymów produkt usuwa także mocne zabrudzenia jak np. plamy z krwi i białka.
  • Produkt pierze doskonale mocno zabrudzone tekstylia używane w sektorze hotelarskim oraz w zakładach przetwórstwa spożywczego. 
Właściwości
  • pH (koncentratu)= ok. 9,5
  • pH (roztworu roboczego)= ok.8,5
Sposób użycia
  • 1 doza (główka dozująca) = 40 ml
  • Zużycie chemii zależy od wielkości stosowanej pralki.
Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!
02-J651802

Opis

Nazwa
Kiehl Arenas Compact 1L
Indeks
02-J651802
Obszar zastosowania
Uniwersalny enzymatyczny środek piorący wolny od fosforanów o wyjątkowej sile prania w temp. od 30 do 90° C do prania wszystkich tekstyliów, zwłaszcza tekstyliów do sprzątania. Usuwa także mocne zabrudzenia jak np. plamy z krwi i białka.

Zobacz także

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Omo Pro Formula Horeca 5L - płyn do prania

171,42 zł

Profesjonalna formuła opracowana specjalnie do plam często spotykanych w restauracjach i hotelach. Usuwa uporczywe plamy, takie jak olej / tłuszcz, kawa i wino. Pozostawia świeże i czyste tkaniny. Bezpieczny w użyciu do wszystkich rodzajów bawełny i delikatnych tkanin. Nadaje się do prania materiałów białych i kolorowych.

Omo Horeca ma przyjemny zapach, który zapewnia długotrwałą świeżość i jest idealny do restauracji i obiektów hotelowych.

Omo Pro Formula Automat Color 7kg - proszek do...

79,73 zł

Proszek do prania tkanin kolorowych, o świeżym, przyjemnym zapachu, polecany do prania większości tkanin, za wyjątkiem wełny i naturalnego jedwabiu. Skutecznie usuwa różnego rodzaju plamy i zabrudzenia, zapewniając doskonałe efekty prania bez utraty koloru oraz szarzenia tkanin. 

Opakowanie 7 kg.

Coccolino Pro Formula Spring Fresh Concentrate...

72,74 zł

Coccolino Professional Spring Fresh Concentrate to skoncentrowany preparat zmiękczający do płukania tkanin. Polecany do stosowania w pralkach automatycznych oraz płukania ręcznego. Produkt jest na bazie kationowych związków powierzchniowo czynnych, zawierający w swoim składzie kompozycje zapachowe. Podczas procesu płukania, ujemne ładunki kationowych cząsteczek są przyciągane i osadzają się na tkaninie, przez co jej włókna również maja ładunek ujemny. Cząsteczki te zapewniają zmiękczenie tkanin podczas procesu ich suszenia.

Kiehl Arenas Exet 4 20 L.

263,34 zł

Specjalny produkt na bazie chloru do wywabiania plam z tekstyliów. Przeznaczony do wybielania plam z farby i pleśni z białych tekstyliów (bawełna) i z innych tekstyliów nadających się do wybielania. Łatwy w stosowaniu poprzez zanurzenie tkanin w kąpieli wodnej.

Opakowanie 20 L

Omo Pro Formula Automat White 7kg - proszek do...

87,42 zł

Proszek przeznaczony do prania tkanin białych, o świeżym przyjemnym zapachu, polecany do prania większości tkanin, za wyjątkiem wełny i naturalnego jedwabiu. Produkt skuteczny w działaniu, którego formuła zastała oparta na specjalnej kompozycji związków powierzchniowo czynnych, sekwestrantów oraz środków zapobiegających szarzeniu upranych tkanin. Proszek ten skutecznie usuwa różnego rodzaju plamy i zabrudzenia, zapewniając doskonałe efekty prania bez utraty koloru oraz szarzenia tkanin.

CLAX Magic Starterkit 70A2

490,80 zł

Zestaw 4 odplamiaczy do tkanin ze szczotką CLAX Magic Starterkit:

-Clax Magic Protein 70B2 do krwi, jedzenia i trawy (500 ml)
-Clax Magic Oxi 70E2 do kawy, owoców i czerwonego wina (500 ml)
-Clax Magic Multi 70C2 do makijażu, tuszu i curry (750 ml)
-Clax Magic Rust 70D2 do żelaza i rdzy (750 ml)

Omo Pro Formula Active Clean 5L- płynny...

77,12 zł

Płynny detergent Omo Pro Formula Active Clean dogłębnie czyści tkaniny, a dzięki zawartości enzymów i środków powierzchniowo czynnych w swojej formule usuwa trudne plamy, takie jak olej, czekolada i błoto. Dodatkowo zabezpiecza tkaniny przed zabrudzeniami.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny