Koszyk

Kiehl Arenas Compact 1L.

02-J651802
53,60 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Środek do prania tekstyliów w obszarze hotelarskim, spożywczym czy tekstyliów do sprzątania.

Opakowanie 1L/1,05Kg

Ilość

Opis
ARENAS®-compact jest uniwersalnym enzymatycznym środkiem piorącym wolnym od fosforanów o wyjątkowej sile prania w temp. od 30 do 90° C. ARENAS®-compact przeznaczony jest do prania wszystkich tekstyliów, zwłaszcza tekstyliów do sprzątania oraz do prania wełny i jedwabiu w temperaturze od 30-90 ° C.
Należy zwrócić uwagę na maksymalną temperaturę prania pojedynczych tekstyliów. 
Cechy
  • Dzięki zawartości inhibitorów szarzenia i enzymów produkt usuwa także mocne zabrudzenia jak np. plamy z krwi i białka.
  • Produkt pierze doskonale mocno zabrudzone tekstylia używane w sektorze hotelarskim oraz w zakładach przetwórstwa spożywczego. 
Właściwości
  • pH (koncentratu)= ok. 9,5
  • pH (roztworu roboczego)= ok.8,5
Sposób użycia
  • 1 doza (główka dozująca) = 40 ml
  • Zużycie chemii zależy od wielkości stosowanej pralki.
Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!
02-J651802

Opis

Nazwa
Kiehl Arenas Compact 1L
Indeks
02-J651802
Obszar zastosowania
Uniwersalny enzymatyczny środek piorący wolny od fosforanów o wyjątkowej sile prania w temp. od 30 do 90° C do prania wszystkich tekstyliów, zwłaszcza tekstyliów do sprzątania. Usuwa także mocne zabrudzenia jak np. plamy z krwi i białka.

Zobacz także

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Omo Pro Formula Automat White 7kg - proszek do...

87,42 zł

Proszek przeznaczony do prania tkanin białych, o świeżym przyjemnym zapachu, polecany do prania większości tkanin, za wyjątkiem wełny i naturalnego jedwabiu. Produkt skuteczny w działaniu, którego formuła zastała oparta na specjalnej kompozycji związków powierzchniowo czynnych, sekwestrantów oraz środków zapobiegających szarzeniu upranych tkanin. Proszek ten skutecznie usuwa różnego rodzaju plamy i zabrudzenia, zapewniając doskonałe efekty prania bez utraty koloru oraz szarzenia tkanin.

Coccolino Pro Formula Spring Fresh Concentrate...

72,74 zł

Coccolino Professional Spring Fresh Concentrate to skoncentrowany preparat zmiękczający do płukania tkanin. Polecany do stosowania w pralkach automatycznych oraz płukania ręcznego. Produkt jest na bazie kationowych związków powierzchniowo czynnych, zawierający w swoim składzie kompozycje zapachowe. Podczas procesu płukania, ujemne ładunki kationowych cząsteczek są przyciągane i osadzają się na tkaninie, przez co jej włókna również maja ładunek ujemny. Cząsteczki te zapewniają zmiękczenie tkanin podczas procesu ich suszenia.

CLAX Magic Starterkit 70A2

490,80 zł

Zestaw 4 odplamiaczy do tkanin ze szczotką CLAX Magic Starterkit:

-Clax Magic Protein 70B2 do krwi, jedzenia i trawy (500 ml)
-Clax Magic Oxi 70E2 do kawy, owoców i czerwonego wina (500 ml)
-Clax Magic Multi 70C2 do makijażu, tuszu i curry (750 ml)
-Clax Magic Rust 70D2 do żelaza i rdzy (750 ml)

Kiehl Arenas Exet 4 20 L.

263,34 zł

Specjalny produkt na bazie chloru do wywabiania plam z tekstyliów. Przeznaczony do wybielania plam z farby i pleśni z białych tekstyliów (bawełna) i z innych tekstyliów nadających się do wybielania. Łatwy w stosowaniu poprzez zanurzenie tkanin w kąpieli wodnej.

Opakowanie 20 L

Omo Pro Formula Automat Color 7kg - proszek do...

79,73 zł

Proszek do prania tkanin kolorowych, o świeżym, przyjemnym zapachu, polecany do prania większości tkanin, za wyjątkiem wełny i naturalnego jedwabiu. Skutecznie usuwa różnego rodzaju plamy i zabrudzenia, zapewniając doskonałe efekty prania bez utraty koloru oraz szarzenia tkanin. 

Opakowanie 7 kg.

Omo Pro Formula Active Clean 5L- płynny...

77,12 zł

Płynny detergent Omo Pro Formula Active Clean dogłębnie czyści tkaniny, a dzięki zawartości enzymów i środków powierzchniowo czynnych w swojej formule usuwa trudne plamy, takie jak olej, czekolada i błoto. Dodatkowo zabezpiecza tkaniny przed zabrudzeniami. 

Idealny do prania odzieży białej i kolorowej. 

Omo Pro Formula Horeca 5L - płyn do prania

171,42 zł

Profesjonalna formuła opracowana specjalnie do plam często spotykanych w restauracjach i hotelach. Usuwa uporczywe plamy, takie jak olej / tłuszcz, kawa i wino. Pozostawia świeże i czyste tkaniny. Bezpieczny w użyciu do wszystkich rodzajów bawełny i delikatnych tkanin. Nadaje się do prania materiałów białych i kolorowych.

Omo Horeca ma przyjemny zapach, który zapewnia długotrwałą świeżość i jest idealny do restauracji i obiektów hotelowych.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny