• Nowy

Opis

Cif Professional Oxy-Gel Wild Orchid jest płynnym, skoncentrowanym preparatem do mycia podłóg oraz innych, wodoodpornych powierzchni zmywalnych. Produkt polecany do mycia powierzchni ceramicznych, wykonanych z tworzyw sztucznych lub pomalowanych farbą olejną, niezabezpieczonych podłóg, ścian, laminatów, itp.

Środek jest mieszaniną niejonowych środków powierzchniowo czynnych i aktywnego tlenu, która pozwala na skuteczne i efektywne usuwanie różnych zabrudzeń, w tym tłuszczowych oraz grubych warstw zanieczyszczeń.

Cif Professional Oxy-Gel Wild Orchid podczas procesu mycia, uwalnia aktywny tlen w postaci pęcherzyków, które szybko i skutecznie odrywają zabrudzenia od mytych powierzchni, a następnie zostaną wchłonięte przez mopa, ścierkę czy też gąbkę. Produkt pozostawia świeży, kwiatowy zapach.

Cechy

  • skuteczne usuwanie zabrudzeń, w tym również tłuszczowych;
  • szybkie i efektywne mycie dzięki specjalnej formule: z aktywnym tlenem;
  • nie wymaga spłukiwania;
  • pozostawia świeży kwiatowy zapach.

Właściwości

  • ph (koncentrat): ok. 6

Sposób użycia

  • Metoda natryskowa (butelka ze spryskiwaczem): Do butelki ze spryskiwaczem o pojemności 750 ml nalać wody i dodać 15 ml Cif Professional Oxy-Gel WildOrchid. Przygotowany roztwór natrysnąć na uporczywe zabrudzenia oraz w miejsca trudnodostępne. Pozostawić na kilka sekund do zadziałania, a następnie roztwór usunąć wilgotną gąbką / ścierką. Umytą powierzchnię pozostawić do wyschnięcia.
  • Wiaderko: Do wiaderka wody (ok. 8 L) dodać 80-160 ml produktu Cif Professional Oxy-Gel WildOrchid. Z powierzchni usunąć luźne zabrudzenia. Przygotowany roztwór nanieść na powierzchnie z użyciem mopa, ścierki lub gąbki, zanurzonych wcześniej w roztworze produktu. Następnie umyć je i pozostawić do wyschnięcia lub przetrzeć suchym, czystym mopem/ścierką.
  • Produkt nie wymaga spłukiwania.

Ciekawostka

Zasłony prysznicowe będą jak nowe - wystarczy namoczyć je przez ok. 1 godzinę w roztworze letniej wody i produktu Cif Oxy Gel Wild Orchid. Jeśli to konieczne delikatnie należy wyszorować miękką szczoteczką.

03-7517876

Opis

Nazwa
CIF PROFESSIONAL OXYGEL WILD ORCHID 5L
Indeks
03-7517876
Opakowanie:
Kanister 5 L
Obszar zastosowania
Cif Professional Oxygel Wild Orchid skoncentrowany preparatem do mycia podłóg oraz innych, wodoodpornych powierzchni zmywalnych na bazie aktywnego tlenu.

Pliki do pobrania

CIF OXYGEL WILD ORCHID

Opis produktu

Pliki do pobrania (180.31k)

CIF OXYGEL WILD ORCHID

Karta charakterystyki

Pliki do pobrania (266.62k)

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.