Koszyk

Taski Wytwornica piany

61-8504660
10 195,00 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

TASKI wytwornica piany z płynną, wielostopniową regulacją gęstości piany do czyszczenia wykładzin dywanowych, tekstylnych, wykładzin przemysłowych. Współpracuje z maszynami Taski Ergodisc 165 lub Taski Ergodisc Duo 165/330.

Urządzenie zawiera w cenie również koszt szczotki do szamponowania.

Ilość

Opis
TASKI wytwornica piany z płynną, wielostopniową regulacją gęstości piany do czyszczenia wykładzin dywanowych, tekstylnych i mebli tapicerowanych (opcja).

Wytwornica piany TASKI to elektryczne urządzenie wytwarzające pianę, współpracujące z maszynami Taski Ergodisc 165 lub Taski Ergodisc Duo 165/330 przy prędkości obrotowej 165 obr./min.

Wytwornica przeznaczona jest do czyszczenia wykładzin podłogowych i tapicerek tzw. metodą "suchej" aktywnej piany, gdzie istotnym parametrem jest stosunkowo krótki czas schnięcia  powierzchni czyszczonych, który orientacyjnie wynosi w zależności od stopnia zabrudzenia i wilgotności powietrza od około 2 godzin przy zachowaniu wysokiej skuteczności czyszczenia.

Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze i nie wymaga specjalnych uprawnień do obsługi, łatwe i wygodne podczas transportu.

Cechy

 • Przy wykorzystaniu piany i specjalnej szczotki urządzenie daje doskonałe rezultaty prania wykładzin metodą „na sucho”.
 • Zastosowanie wytwornicy piany wymaga zdemontowania ciężarka.
 • Posiada ergonomiczny owalny kształt obudowy;
 • Odznacza się szybkim i prostym montażem;
 • Gwarantuje dokładność dozowania piany;
 • Umożliwia podłączenie zestawu ręcznego do prania.

Właściwości

 • Poziom hałasu: 62 Db(A)
 • Zużycie prądu: 120 W

Urządzenie zawiera w cenie również koszt szczotki do szamponowania.

61-8504660

Opis

Zbiornik wody czystej
5,5 L
Zasilanie
230 V / 50 Hz

Zobacz także

Tapi Stain Remover 2

100,28 zł

Środek w postaci spray'u do usuwania plam pochodzenia organicznego jak i na bazie wody z wykładzin podłogowych i dywanów np. po kawie, herbacie, winie.

Opakowanie 750 ml

Taski Ergodisc 165

9 530,00 zł

Taski Ergodisc 165 to maszyna jednotarczowa, wolnoobrotowa – 165 obr./min., o szerokim zakresie zastosowań: pranie na sucho, szorowanie na mokro, usuwanie starych powłok, czyszczenie natryskowe, pielęgnacja drewna, krystalizacja, pranie pianą na mokro.

WYPOSAŻENIE KOMPLETU: MASZYNA BEZ AKCESORIÓW.

Taski Ergodisc 165 komplet.

10 300,00 zł

Taski Ergodisc 165 z  pełnym wyposażeniem to maszyna jednotarczowa, wolnoobrotowa 165 obr./min. o szerokim zakresie zastosowań: pranie na sucho, szorowanie na mokro, usuwanie starych powłok, czyszczenie natryskowe, pielęgnacja drewna, krystalizacja, pranie pianą na mokro.

Wyposażenie kompletu: 1xTASKI ERGODISC 165, zbiornik na wodę, tarcza napędowa, szczotka szorująca 43 cm

Skontaktuj się z nami osobiście i zapytaj o cenę dla Siebie. 

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Katrin mydło w płynie 1000 ml.

102,00 zł
 • Wydajne, łagodne mydło bez dodatku barwników i perfum, idealne do częstego stosowania 
 •  Wysoka zdolność zwilżania 
 •  1000 ml – wystarcza na 1667 użyć 
 •  pH 4,5
 • opakowanie 6 szt.

Pad Marron 17"

17,20 zł

17"

Pad Maroon Conditioner przeznaczony jest do utrzymywania powierzchni drewnianych zabezpieczonych lakierami ochronnymi lub podłóg olejowanych. Doskonale sprawdza się jako narzędzie do matowienia i wyrównania powierzchni przed położeniem kolejnych warstw lakieru lub powłok ochronnych.

DI Actival 5L

187,95 zł

DI Actival to bezzapachowy, nie pieniący się preparat do mycia podłóg w restauracjach, kuchniach i zakładach przetwórstwa spożywczego. Szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia z mytych powierzchni, wykazując szczególnie silne właściwości emulgujące w stosunku do zanieczyszczeń o charakterze tłuszczowym.

Kanister 5L

Kiehl Avenis Foam 5L

92,95 zł

Aktywnie czyszczący pianowy płyn do mycia sanitariatów w roztworze gotowym do użycia na bazie kombinacji ekologicznych kwasów wyznaczających nowoczesne trendy. Produkt usuwa pozostałości wapienne, kamień moczowy i resztki mydła.

Kanister 5 L

Suma Rinse A5 5L

210,30 zł

Preparat do płukania i nabłyszczania naczyń mytych maszynowo. Preparat nadaje się do wody o niskiej i średniej twardości.

Kanister 5L

Taski 455 B BMS Li 50

23 863,15 zł

 

 Maszyny czyszczące TASKI 455 B BMS Li 50 to maszyna, która znakomicie czyści powierzchnię bez smug i zarysowań, a przy tym   zachowują wysokie standardy higieny. Świetnie sprawdzą się w różnych obiektach. 

Urządzenie kompletne.

Skontaktuj się z nami osobiście i zapytaj o cenę dla Siebie. 

Najlepszy wynajem długo i krótko  terminowy.

Zapytaj o wynajem!

Diversey Jontec Forward J-FLEX 1,5L

293,80 zł

Silnie skoncentrowany, niskopienny preparat do mycia mocno zanieczyszczonych podłóg wodoodpornych. Czyści dogłębnie, usuwa tłuszcze i oleje pochodzenia mineralnego i organicznego. Dzięki zastosowaniu w nim technologii O.N.T., neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Opakowanie 1,5 L

Taski Ergodisc 1200

13 459,00 zł

TASKI Ergodisc 1200 to maszyna jednotarczowa z wysoką liczbą obrotów – 1200 obr./ min. Maszyna przeznaczona do polerowania i konserwacji natryskowej powierzchni.

Skontaktuj się z nami osobiście i zapytaj o cenę dla Siebie. 

Taski Jet 38

2 270,00 zł

Profesjonalny, szczotkowy odkurzacz pionowy TASKI Jet 38  do pracy na sucho. Wyróżnia się dużą siłą ssania oraz regulacją pracy szczotki. Posiada osobny system chłodzenia silnika odkurzacza i elektroniczny system ochrony silnika szczotki.

Urządzenie kompletne

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny